Jump to content

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

RO : Hitmen Agency recruteaza 8 noi agenti.

Aplicatiile vor fi deschise 24 de ore.

Aplicatiile necorespunzator completate vor fi din prima respinse.

 

EN : Hitmen Agency is recruting 8 new agents.

The application topic will be unlocked for 24 hours.

The applications that are not correctly writen will be from the start revoked.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: sRn

Level: 50

Varsta (Reala): 16

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 2 ani si 9 luni.

Factiuni precedente : NR, Corleone, HA, Medici, RDT, LSPD.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 2, The Tsar Bratva.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am zis sa ies din lumea gang-urilor.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : News Reporter - lider.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Am mai fost aici 9 luni si cu greu am iesit, vreau sa ma reintorc si sa-mi reiau munca.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasiniarea playerilor pentru bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu mi-a convenit o chestie.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5 - 6, poate mai mult.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da, am indeplinit 31 de rapoarte fara nicio sesizare.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://s10.postimg.org/6udpfxie1/sa_mp_099.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : -

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : -

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : -

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Home, sweet, home!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Bladesttar

Level: 40 [205/158]

Varsta(reala): 17 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 2 ani

Factiuni precedente :

Fire & Medic Department (Rank 1)

The Stacci Family (Green Street Bloods - Rank 1)

Tow Truck Company (Rank 5)

Federal Bureau of Investigations (Rank 5)

The Tattaglia Family ( The Verdant Family - Rank 1)

Los Santos Police Department (Rank 1)

Las Venturas Police Department (Rank 1)

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1 - Las Venturas Police Department

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu sunt omul potrivit pentru echipa roads.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 - Tow Truck Company si Federal Bureau of Investigations

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi doresc de ceva timp sa fac parte din aceasta factiune.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu am avut.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Depinde de zile. Pot sa acord acestui joc intre 2 - 5 ore pe zi.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 (am vorbit urat cand aveam level mic)

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Nu am fost in ultima vreme in nici o factiune deoarece imi doream foarte mult sa aplic aici.

Edited by South Bladesttar
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [F4L]Anca

Level: 47

Varsta (Reala): 17

Sex (Masculin / Feminin) : Feminin

De cat timp jucati pe server? : 2 ani si 10 luni

Factiuni precedente : Tow Truck Company, National Guard, The Stracci Family, Taxi Cab Las Venturas, Green Street Bloods

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 2 - Green Street Bloods

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cerere de demitere

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 6 - Tow Truck Company

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca vreau sa incerc ceva nou deoarece nu am fost niciodata membru Hitmen.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea playerilor primind la schimb o suma de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Crazzy_Lifee

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/dujbpqqmt/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : Nu am niciun warn

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [F4L]balon

Level: 93

Varsta(reala): 20 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : nu mai stiu sigur 4-5 ani

Factiuni precedente :

Tow car company (rank 3)

Yakuza(rank 4)

Tow car company (leader)

National guard(rank 2)

Stracci(subleader)

Taxi (rank 1)

GSB(rank 3)

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 3- Green street blood

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :Demisie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Leader Tow car company

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca raufacatorii sa primeasca ceea ce merita!

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? :Organizatie secreta care cumpara gloante si le vinde mai scump.( mai pe scurt:Asasineaza persoane in schimbul banilor)

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu am avut.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :Depinde de zi de la 10/20ore la 3-4ore

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/t5a5ut5xp/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu am fost.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur

Alte precizari? :Hm atattt

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Zipper.

Level: 73

Varsta(reala): 18 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 2 ani si 4 luni.

Factiuni precedente :

  • Stracci Family|Rank:1
  • Police Department|Rank:2
  • Tattaglia Family|Rank:1
  • School Instructor|Rank:2
  • Paterno Family|Rank:2
  • Tow Truck Company|Rank:4
  • Cuneo Family|Rank:1
  • Police Department|Rank:5
  • 69 Pier Mobs|Rank:4
  • National Guard|Rank:1
  • Taxi LV|Rank:2

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 2 - Las Venturas Taxi

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi-am dat demisia pentru a putea aplica in agentie, dar nu am mai apucat atunci asa ca aplic acum.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 - LSPD

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa intru in aceasta agentie pentru a face contracte si pentru a fi alaturi de o parte din vechii mei prieteni.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu am avut.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore pe zi, in week-end mai multe.

Nickname-uri anterioare : TheGamer1500

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/EvrSphi.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da, dar nu este cazul.

Alte precizari? : Sper sa fiu acceptat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Wheeljack

Level: 58

Varsta (Reala): 18 ani

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 3 ani (inregistrat in 17.09.2010)

Factiuni precedente : Tow Truck Company - Rank 5, School Instructor - Rank 3, Federal Bureau of Investigation - Rank 2, National Guard - Rank 1, Red Dragon Triad - Rank 2, Green Street Bloods - Rank 1

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : National Guard - Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi-am depus demisia deoarece vroiam, si inca vreau, sa intru in Hitmen Agency.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 in Tow Truck Company

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur acestei agentii deoarece are membrii seriosi de la care chiar poti invata lucruri folositoare. Am fost membru al agentiei pe RPG2, mi-a placut foarte mult si as dori sa petrec o foarte lunga perioada si pe RPG1.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitmen se ocupa cu indeplinirea contractelor puse de anumiti playeri, pe alti playeri. Agentii asasineaza playerii si primesc in schimb o suma de bani, mai mare sau mai mica.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da, de cateva zeci de ori.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency? : Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Aproximativ 7 sau 8 ore; in week-end aproape toata ziua.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : ThierrY.HenrY, [b2w]HenrY14

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari?: Multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei. In legatura cu iesirea mea din National Guard: nu a fost niciodata vorba de rank; de fapt singurul motiv pentru care am intrat in National Guard a fost pentru ca am vrut sa iti demonstrez ca m-am reapucat serios de joc, deoarece data trecuta am fost respins in Hitmen din urmatorul motiv: - [b2w]HenrY14 - Nu te-am mai vazut de foarte mult timp prin joc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Teylo

Level: 90

Varsta (Reala): 18

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Din 2010.*

Factiuni precedente : Medici, NR, Tsar Bratva, Red Dragon, LSPD x2, El Loco Cartel.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 6 in El Loco Cartel.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu mai aveam timpul necesar unei mafii.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : LSPD - Lider , ELC - 6 sublider.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa imi incep viata de asasin dupa ce am trecut prin multe alte factiuni.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu omorarea persoanelor din umbra pentru o suma de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Inteleg.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-8, depinde de zi.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : [F4L]Teylo

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/y25b3r09f/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Pff, am avut ban pentru autoclicker (de la Snizel), amenintari (de la Klaudiu), kamikaze (de la Vinnie), Licitatie (de la Kelton)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur.

Alte precizari? : Baga bani, baga bani!

Edited by Teylo
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: rELoaD..

Level: 58.

Varsta (Reala): 17 ani.

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : De 2 ani si 4 luni.

Factiuni precedente : Fireman/Paramedic, Tow Car Company, The Barzini Family, Taxi Cab Company, The Cuneo Family, News Reporter, Police Department, The Tattaglia Family, The Corleone Family, National Guard, 69 Pier Mobs, The Tsar Bratva.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 3 in Tsar Bratva.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit ultima factiune pentru ca nu puteam fi on in timpul war-urilor.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 6 in News Reporter.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa ma alatur agentiei deoarece imi place cu ce se ocupa si din dorinta de a incerca ceva nou.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Consider ca agentia se ocupa cu asasinarea anumitor persoane in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Doar in perioada de teste.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am trecut testul de intrare.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 2-3 ore in timpul scolii, iar in weekend mai mult (depinde ce activitati am in afara jocului).

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : rELoaD (fara ".").

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/ac67iGf.jpg .

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da. Pentru abuz de bug, insa pe contul vechi si acum foarte mult timp.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Nu.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:AND65

Level: 42

Varsta (Reala): 14 Ani.

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : 2 ani.

Factiuni precedente : The tsar bratva (Rank 2,1) Verdant family (rank 1) Southern pimps (rank 1,1) Vietnamese boys (Rank 1,1) Green street Bloods 2x (rank 3,1)

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Vietnamese boys rank 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : M-a demis, pentru ca am luat job detective.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 3- Green street Bloods.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Eu vreau sa ma alatur agentilor pentru ca este o factiune activa, respectoasa si frumoasa + ca am mai fost in hitman dar pe rpg2 (rank 4)

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu assasinarea playerilor.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Am avut, doar ca m-am cerut mii de scuze si sper ca m-au iertat.

Ai mai fost membru Hitman : Nu pe rpg1.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 8-9 ore, daca intru si in hitman 10-11.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/6uimk01pt/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 2/3 Pentru ajutor la skill mechanic si pentru DM (la level mai mic pentru DM.)

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da, pentru ad aiurea la level 7-8 si pentru dm tot la level mic.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu sunt.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:Da.

Alte precizari? : Sper sa fiu acceptat pentru a da o mana de ajutor, Multumesc pentru timpul acordat !

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Razvan_Jackson

Level: 39

Varsta (Reala):13 ani.

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : de 1 an si 4 luni.

Factiuni precedente : News Reporters, Paterno Family, News Reporters, Paterno Family, Fire & Medic, The Tsar Bratva, National Guard, Avispa Rifa, El Loco Catel, National Guard, Las Venturas Police Departament, Paterno Family, Green Streets Bloods.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 1 ( Green Streets Bloods ),

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Doream o factiune mai comoda.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 3 - Las Venturas Police Departament.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : In primul rand doresc sa ma alatur agentiei deoarece e o experienta noua pentru mine. In al 2-lea rand am o vehcime pe server si stiu ce si cum este pe aici. In al 3-lea rand doresc sa intalnesc noi persoane si sa-mi fac noi prieteni.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitmeny Agency se ocupa indeplinirea contractelor puse pe anumite persoane in schimbul unor bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai fost membru in Hitman.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 in timpul scolii, 10-12 in weekend / vacanta.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Desigur.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Aici.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 - DM aiurea ( eram la inceput ).

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : 1 data - /q on wanted ( eram la inceput ).

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acoordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Dienutza

Level: 47

Varsta(reala): 18 ani.

Sex (masculin / feminin) : Feminin.

De cat timp jucati pe server? : De 4 ani.

Factiuni precedente : School Instructor., LV Taxi, Hitmen Agency, LS Police Departament, Tow Truck Company, Red Dragon Triad, News Reporter, National Guard.

Rank-ul ultimei factiuni : 1 -Hitmen Agency

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : M-am lasat de joc pentru o perioada.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 6, Leader - Taxi Las Venturas.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca am mai facut parte din aceasta factiune si mi-a ramas la suflet.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : M-am lasat de joc pentru o perioada.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Depinde de zi, daca este in timpul saptamani 3-5 ore iar in weekend 5-8.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/3m8vkOt.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, pentru teleport hack (bug-ul de la /towcar).

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat. O zi buna!

Edited by DiiDii
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Greet

Level: 64

Varsta (Reala): 18 ani.

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 3 ani si ceva.

Factiuni precedente : Southern Pimps ( 1 ), Tsar Bratva ( 2 ), Red Dragon Triad ( 1 ), LSPD ( 2 ), FBI ( 2 ), NG ( 2 ), Verdant Family ( 1 ), Las Venturas Taxi ( 2 ), News Reporter ( 4 ), National Guard ( 1 ), SFPD ( 1 ), Las Venturas Taxi ( 1 ), LVPD ( 4 ), LSPD ( 2 ).

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : LSPD - Rank 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cerere Demisie pentru a aplica aici.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 - LVPD

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece nu am fost niciodata in Hitmen si imi place cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :4-5 ore in timpul scolii, iar in weekend mai mult.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Catalin_Diaz

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click Aici

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0 / 3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da, tentativa de afaceri ilegale.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Succes tuturor.

Edited by Greet
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Rick.

Level: 47

Varsta (Reala): 18

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproximativ 1 an jumatate

Factiuni precedente :

 

1. Fire & Medic Departament - Lider -> ALLEN -> Rank : 1

2. The Cuneo Family - Lider : ShlomY -> Rank : 1

3. The Stracci Family - Lider : Anthony. -> Rank : 1

4. The Stracci Family - Lider : PauL. -> Rank : 2

5. The Tattaglia Family - Lider : Dr.Carter -> Rank : 1

6. The Tattaglia Family - Lider : DieseL -> Rank : 1

7. Taxi Cab Compay - Lider : ALex - > Rank : 1

8. The Cuneo Family - Lider : kiNNNder. -> Rank : 2

9. The 69 Pier Mobs - Lider : Explosive -> Rank : 2

10. LVPD - Lider : Inferno27 -> Rank 1

11. F.B.I : ByFyDO -> Rank 1

12. Green Street Blood : aLexBz -> Rank 2

13. Tow Truck Company : Blue_Blood -> Rank 1

14. Southern Pimps : Shooter : -> Rank 1

15. The Tsar Bratca : Kelton -> Rank 1

16. SFPD : Seba97 -> Rank 1

 

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : SFPD - Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am demisionat deoarece imi doresc sa intru inHitman Agency

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 -Green Street Blood , Vietnamese Boys , 69 Pier Mobs.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o agentie activa si serioasa si imi place cu ce se ocupa

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitman Agency se ocupa cu asasinarea jucatoriilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore in timpul saptamanii si 5-6 ore in week-end

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Rickmad

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da am fost odata banat pe motivul : Comportament Non-Rp.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur

Alte precizari? : Multumesc pentru atentia acordata !

Edited by Remember Rickmad
Link to comment
Share on other sites

• Nume in joc: FreeLandeR

• Level: 38

• Varsta(reala): 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• De cat timp jucati pe server?: Cunosc comunitatea de ~2 ani, dar de la inceputul anului am inceput sa joc serios.

• Factiuni precedente: School Instructor – rank 2 ; Green Street Bloods – rank 4

• Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am iesit din dorinta de a incerca ceva nou, in deosebi Hitmen Agency, factiune din care doresc sa fac parte de cand joc pe B-zone.

• Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Rank 4 - Green Street Bloods

• De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Doresc sa ma alatur agentiei din cauza jocului foarte Role-play care il ofera serverului. Membrii sunt unii experimentati, cu vechime in comunitate, foarte respectati, si mi-ar face mare placere sa colaborez cu ei. Cum am precizat si mai sus, de cand am inceput sa joc pe b-zone, hitmen a fost obiectivul meu, factiune care cred ca mi se potriveste cel mai bine. Sunt sigur ca pot indeplini contractele fara probleme, avand un comportament exemplar.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Asasinarea in cel mai silentios mod cu putinta a jucatorilor, in schimbul unei sume de bani.

• Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

• Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? Da.

• Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

• Ai mai fost membru Hitman: Nu.

• Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): -

• Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 3-4 ore, depinde si de programul meu.

• Nickname-uri anterioare: -

• Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Absolut.

• Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Bineinteles.

• Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/vglTvU0

• Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

• Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Niciodata.

• Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

• Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Nu este cazul.

• Alte precizari?: Sper sa mi se ofere sansa de care am nevoie. Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: taryd0n

Level: 56

Varsta (Reala): 20

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Putin peste 4 ani.

Factiuni precedente : Tow Truck Co., School Instructor, The Stracci Fam. F.B.I.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : FBI Rank 3

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am iesit pentru a ma reintoarce in Hitmen Agency.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Lider Tow Truck Co.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? :Alaturi de School Instructor si Tow Truck Co. este factiunea mea preferata. Imi este dor de contracte, le-am simtit lipsa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasini platiti.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Sigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Sigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency? : Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am iesit deoarece am vrut sa incerc un departament.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Depinde de zi, dar nu se pune probleme activitatii in cazul meu.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/5KCSSXj.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? Sper ca v-am convins cu aplicatia mea si multa bafta la teste!

Edited by tAryd0n
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: FlorineL.

Level: 55.

Varsta (Reala): 18 ani.

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Aproape 2 ani.

Factiuni precedente : Tow Truck company,The Stracci family,F.B.I,The Stracci Family,National Guard,El Loco Cartel,Tsar Bratva,Red Dragon Triad.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 2 Red Dragon Triad.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am avut niste probleme in viata de zii cu zii si am fost dat afara.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 3:Tow Truck Company,The Stracci Family,National Guard.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur in aceasta Agentie deoarece sunt membrii seriosi,activi...Imi place foarte mult sa lucrez cu acet gen de persoana si consider ca Hitmen Agency este cea mai potrivita.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia Hitman se ocupa cu asasinarea jucatorilor pentru o suma de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :4-5 ore in timpul scolii.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1 / 3(la level mic un ''prieten'' mi-a spus sa dau /ad ca dau rob,si am fost fanctionat).

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc anticipat.

Edited by FCP FlorineL
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: BoOoGdaN

Level: 55

Varsta (Reala): 18

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Din 2012.

Factiuni precedente :School Instructor / Corleone Famyly / Tow Track Company / Paterno Famyly / F&Mx2 / F.B.I / Green Street Bloods

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 4 Green Street Bloods

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am plecat pur si simplu deoarece nu mai imi place.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : F.B.I Rank 5

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa incerc ceva nou, dar totodata sa imi fac prieteni noi si o "cariera" noua.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu omorarea unor playeri in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Normal, nici nu se pune problema.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : in jur de 6-7 ore in timpul scolii...

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : [TSB]BoOoGdaN

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/e2r4t25wb/fa2f9c8a/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da, 3/3 warns(limbaj-[nesimtit]/[kamikazee]/ajutor skill])-toate acestea la level 1-15, dupa am mai fost banat pentru acuze nefondate, odata de la [F4L]Oantza(pe nedrept, am discutat cu kelton asta) si odata de la [F4L]Balon(acuze nefondate).

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur.

Alte precizari? : Astept un raspuns, multumesc anticipat.

Edited by BoOoGdaN
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: JohNNy.B

Level: 44.

Varsta (Reala): 15 ani.

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Din 2010, august.

Factiuni precedente : News Reporter; Tow Truck Company; Taxi Cab Company; Southern Pimps; Tow Truck Company; Federal Bureau of Investigations; Verdant Family; School Instructors; National Guard; San Fierro Police Departament; Southern Pimps

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 2 Southern Pimps.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am demisionat parca, nu mai stiu exact ca am luat o pauza de la joc si nu mi-a stat gandul.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 6 Fireman/Paramedic ( cine stie cunoaste ).

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este factiunea in care mi-am dorit sa intru de la inceput, insa niciodata nu am avut sansa, imi doresc din plin sa ajut cu tot ce pot aceasta agentie.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu omorarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da,

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-10h poate mai mult in weekend.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : griFu (cont anterior)

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da, pentru comportament non roleplay.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu sunt pe nici un blacklist.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Sper din plin sa mi se acorde o sansa.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: VaMpiii

Level: 39

Varsta (Reala): 20 ani / 08.03.1993

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 16.05.2013 / 5 luni

Factiuni precedente : 69 Pier Mobs ( rank 3 ) ; Green Street Bloods ( rank 1 ) ; 69 Pier Mobs ( rank 2 )

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 2 ( Mummy ) - 69 Pier Mobs

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit acea factiune deoarece am inceput anul 2 la post-liceala si timp pentru wars si antrenamente nu as fi avut, orele de curs fiind programate intre 17:00-20:00 .

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 3 ( Inca ) - 69 Pier Mobs

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa intru in agentie pentru ca are un program flexibil si consider ca imi este necesar pentru alungarea monotoniei in joc.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea playerilor in schimbul unei sume de bani .

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da categoric !

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur .

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore in timpul zilei , 3-4 ore seara dupa ora 21:00

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/lRdp8dj

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu este cazul

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Sper sa primesc macar ocazia de a da testele . Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: DonPabblo

Level: 41

Varsta (Reala): 16 ani

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 2 ani cu mici pauze.

Factiuni precedente :

Rank 2 Taxi Cab Company

Rank 2 FBI

Rank 2 Cuneo

Rank 2 National Guard

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 2 National Guard

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Ne intelegere cu liderul .

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 FBI , Cuneo , Ng, TAxi

De ce doriti sa va alaturati agentiei? Ca stiu cu ce se ocupa si visez la acel moment ca un lider sami acorde sansa de a intra .

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Assasinarea nunor playeri in schimbul unei sume de bani .

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da ca me numele meu .

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Bine inteles

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu. niciodata

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8 ore in timpul zilei .

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://s19.postimg.org/w35uvslir/sa_mp_023.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 dm aiurea

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Sper sa mi se de-a sansa de a va convige de potentianul meu

Edited by DonPabbl0
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: angelx

Level: 32.

Varsta (Reala): 16 ani.

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Din 2010.

Factiuni precedente :

  • News Reporter x5 (2, 6, 4, 3, 4)
  • Vietnamese Boys x2 (rank 2, 2)
  • LSPD (rank 1)
  • Green Street Bloods (rank 2)
  • The Tsar Bratva x2 (rank 2, 2)
  • LV Taxi (rank 1)
  • Southern Pimps (rank 4)
  • LVPD (rank 2)

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 2 Vietnamese Boys.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Dat fiind faptul ca in urmatoarea perioada de timp nu aveam timp de samp am demisionat.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 6 News Reporter (Sublider).

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa intru in Hitman Agency deoarece nu am mai fost aici, pentru a incer ceva nou.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani. Antrenament.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da,

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Programul meu poate varia de la 4-6 ore pe zi.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/xvm2tVo

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: CreS

Level: 53

Varsta (Reala): 15ani

Sex (Masculin / Feminin) : Masulin (M)

De cat timp jucati pe server? : 3 ani.

Factiuni precedente : F & M, Paterno Family, News Reporter, Barzini Family, Taxi Cab. Co., F.B.I., Cuneo Family, Police Department, Tattaglia Family, Red Dragon Triad.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 1 - FBI

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Demisie, am avut o perioada de inactivitate.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 - Red Dragon Triad.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur acestei agentii datorita faptului ca ma regasesc in acest tip de activitate pe care-l practica si mereu m-a atras ceva aici.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da, desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Doar cateva minute, dupa care am picat testele de arme.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Imi petrec de la 3 ore pana la 12-13 ore pe zii. Totul depinde de starea mea de spirit si de activitatile planuite pentru acea zi.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :Da, desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Consider ca da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 - [/report] aiurea.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) :Ban 1 zi - comportament NON-RP.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Explosive

Level: 74

Varsta (Reala): 17

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Aproximativ 2 ani.

Factiuni precedente : News Reporter

Southern Pimps

The Tsar Bratva

School Instructor

Tow Truck Company

Green Street Bloods

69 Pier Mobs

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 69 Pier Mobs - Lider/rank 5

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am demisionat deoarece imi doresc sa intru in agentie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Lider.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi doresc sa ma alatur agentiei pentru ca imi place sa omor oameni contra unei sume de bani.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agentie se ocupa cu asasinarea oamenilor pentru sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai facut parte din Hitman.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : In timpul saptamani aproxmativ 5 ore. In weekend 7-8 ore.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Explosive.vicious

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Cu siguranta.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: aici

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da, am fost banat de 2 ori , prima data pentru complice la abuz de repair on rob, a 2-a oara pentru licitatie aiurea.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList? : Da.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.