Jump to content

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nume in joc: Coke.

Level: 48

Varsta (Reala): 15

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproximativ 1 an si 2 luni

Factiuni precedente : 69 Pier Mobs - 3 ; Green Street Bloods - 6 ; Southern Pimps - 1

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Southern Pimps - 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am luat ban.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Sublider - Green Street Bloods

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Vreau sa incerc o noua experienta, si sa imi fac prieteni.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasineara jucatorilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 10+

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : [69]Coke. ; wHolica.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical ?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/zopaciO.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : O data - NoRecoil.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc.

Edited by Cokee
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Stephen.


Level: 78.


Varsta (Reala): 18.


Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.


De cat timp jucati pe server?: 23/06/2009.


Factiuni precedente: Southern Pimps (2), Hitmen Agency (1), Green Street Bloods (6,6), FBI (3), Vietnamese Boys (6), LSPD (1), Verdant Family (2), News Reporter (3), The Tsar Bratva (6), LV Taxi (1), Avispa Rifa (2), Red Dragon Triad (1), Tow Truck Company (1), LVPD (1), 69 Pier Mobs (1).


Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea): News Reporter (1).


Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Demisie (http://forum.b-zone.ro/topic/8155-news-reporter-cereri-demisii/page-67#entry2662469).


Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Lider (Paramedics & Cuneo).


De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Pentru ca sunt activ si vreau o provocare mai mare. Simt ca mi se potriveste.


Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu asasinarea in mod silentios si in schimbul unei sume de bani.


Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.


Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.


Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.


Ai mai fost membru Hitman: Da.


Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Demisie.


Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 8.


Nickname-uri anterioare / conturi anterioare: Mr.GhosTx, [mR].GhosTx, BoB.


Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.


Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.


Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/3gWcHUi.png


Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3.


Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce): Da (tentativa inselatorie, jetpack).


Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care): Nu.


Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.


Alte precizari?: -


Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Socker.

Level: 39

Varsta (Reala): 20

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproape 2 ani.

Factiuni precedente : Cuneo Family, Corleone Family, Cuneo Family, Stracci Family, San Fierro Police Departament, El Loco Cartel, Tsar Bratva, Verdant Family.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Verdant Family - rank 3

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu m-am simtit bine cu noii membri si noua conducere.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Stracci family/verdant family - rank 3.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa incerc ceva nou.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinare unor playeri in schimb-ul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Cont anterior Rafaell.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i39.tinypic.com/21l72pz.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Welcome Socker.

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt urmatorii:


- [sQ]Claudyu_Tom

- aLexBz

- ramondo

- Just.xeS

- DoKy

- Bebell

- HooL

- Bullz007

- Cedryk

- [sQ]Watson.

- AUDI_RS8

- WazZzup

- Nale

- LaXuS

- Mr.ShAdoW

- Scarface

- RoberteL

- zYnc.

- Djteolik.

- Stephen.

- Socker.





Aveti la dispozitie 24 de ore pentru a da testele.

Veniti la HQ pentru teste, stati in liniste si asteptati un rank 4 + disponibil.

Succes !






RESPINSI:


- exitbrr- Ai fost banat pentru cheats.

- Deliric1 - Ai stat in factiuni putin timp si din 2 ai iesit cu FP.

- RainMan. - Ai avut ban pentru vanzare cont. Vreau sa imi dovedesti ca esti tu.

- Cristi95 - Consider ca nu ai experienta necesara, incearca un departament.

- [DC]TaTaie - Ai avut 2 ban-uri destul de grave, incearca sa le compensezi cu activitatea/experienta

- SoundKiller - Consider ca nu ai experienta necesara pentru agentie, incearca un departament.

- [mR].TheStig... - Consider ca nu ai experienta necesara pentru agentie.

- Al3xutzZzZu - Nu ai avut o factiune anterioara cu rank 3+.

- Smith - Tocmai ai revenit dintr-o pauza, vreau sa te vad activ.

- VaMpiii - Nu ai un comportament adecvat agentiei.

- aleiro08 - Nu ai avut rank 3 intr-o factiune anterioara, incearca o factiune pasnica sau un gang.

- FreshPlay - Consider ca inca nu esti pregatit pentru agentie.

- Loliko - Ai revenit dupa o pauza mare, vreau sa te vad activ, intra intr-un gang/departament.

- Indicator - I don't seen you in game in the last period, try to be more active.

- Stavross_v2 - Ai iesit din cateva factiuni cu FP si vreau sa te vad mai activ.

- D3NVER - Consider ca inca nu esti pregatit si nu ai comportamentul necesar pentru agentie.

- sNrobert - Ai avut ban permanent.

- Coke. - Ai avut ban permanent.

Edited by AdyTzuu
Link to comment
Share on other sites

RO : Hitmen Agency recruteaza 9 noi agenti.
Aplicatiile vor fi deschise
15 ore.
Tratati modul de completare a aplicatiilor cu seriozitate si sinceritate. Aplicatiile necorespunzator completate sau cele cu detalii false, vor fi din prima respinse.


EN :
Hitmen Agency is recruting 9 new agents.
The application topic will be unlocked for
15 hours.
Treat the model of completation with seriousness and sincerity. The improperly completed aplications or those with false details, will be first rejected.

Edited by FlorinHBK
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: SkylinE.
Level: 66+
Varsta (Reala): 17+
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : 2 ani.
Factiuni precedente :

School Instructors, Trainee(1)
Taxi Cab Company LV, Trainee(1)
The Corleone Family, Caporegime(4) / Picciotto(1)
National Guard, Private(1)
The Barzini Family Picciotto(1)
The Tattaglia Family Soldato(2)
The Stracci Family Picciotto(1)
Hitmen Agency Marksman(2)
Avispa Rifa, 4/6/2
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) :
Avispa Rifa-2
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Banned.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :
Corleone - 4 / Avispa Rifa - 4/6
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi este dor de treaba de agent si am multi prieteni aici.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Kill for money.
Sti regulile
Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii
Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru
Hitman : Da.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Pentru a ajut un amic cu factiunea.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare :
s0r1n3l / [bTD]SkylinE.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/629aaawb1/
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : DM, DB, Abuz repair on wanted, Aimbot - toate sunt mai vechi de un an. Si cel pentru Bug abuse, dar mi-a fost scos la scurt timp de catre Bobo.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : Multumesc.

Edited by S K Y L I N E
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Letzgo

Level: 67

Varsta (Reala): 18

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 2 ani

Factiuni precedente :SFPD, Avispa, LSPD, Corleone, F.B.I., Barzini si Fire and Medic Dpt.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 1, SFPD

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Pentru a intra aici.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Lider Avispa Rifa

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece mi se pare cea mai atractiva si respectata factiune. De asemenea, are si niste membrii de top, cu care te poti intelege.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasineara jucatorilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu..

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : ~8 ore

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Nu am avut alte conturi sau nickname-uri.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/Z6Ci6Tn.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : O singura data, cand eram in Corleone, pentru abuz de /heal.(acum mai bine de un an)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu sunt

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur

Alte precizari? : Sper sa fiu acceptat :)

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Toreno

Level: 79
Varsta: 18
Sex: Masculin
De cat timp jucati pe server?: Aproximativ 4 ani (7 iulie 2010)
Factiuni precedente: Corleone, Barzini, Hitman, FBI, Cuneo, Paterno, Stracci, Tattaglia, PD, Paramedic, Red Dragon Triad, Verdant
Rank-ul ultimei factiuni: Verdant - 1
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Inactivitate, am avut niste probleme si nu am putut intra
Cel mai mare rank avut in vreo factiune: Don Tattaglia
De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Mereu m-am simtit bine aici, perioadele petrecute aici au fost printre cele mai frumoase din acest joc.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Efectuarea contractelor contra unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu
Ai mai fost membru Hitman: Da, de 4 ori
Motivul iesirii / demiterii din Hitman: De 3 ori mi-am dat demisia iar o data am fost dat afara (Woozie)
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: Cate imi permite timpul, oricum sunt peste 4-5 ore
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare: Colgate, Erduan
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da
Poza cu /stats si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc?: 0
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume?: jigniri la adresa ownerului (o neintelegere)
Esti pe BlackList'ul unei factiuni?: Nu
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da
Alte precizari?: Sper sa fiu acceptat

Edited by Erduan
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Wisler
Level: 52
Varsta (Reala): 18 în curând.
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? :Pe server joc din August 2012.
Factiuni precedente :

  • News Reporter – Rank 1
  • Cuneo Family – Rank 2
  • Taxi Cab Company – Rank 1
  • National Guard – Rank 2
  • Tow Truck Company – Rank 3
  • Las Venturas Police Department – Rank 5.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Las Venturas Police Department, Rank 5 (Captain)
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am considerat că după 10 luni în LVPD mi-am îndeplinit “misiunea” de a susţine facţiunea pe cât de mult posibil, astfel încât jucătorii să aplice cu încredere în facţiune.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 în Las Venturas Police Department.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : La fel cum a spus un fost lider, “Agenţia este locul unde se <<pensionează>> un poliţist cu vechime după o lungă perioadă de activitate.” Aşadar, după ce am petrecut mai mult de un an în departamente, consider că e timpul să ies şi eu la „pensie” şi să îmi încep o nouă viaţă în Agenţie.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agenţia este de fapt o echipă de mercenari plătiţi pentru a ucide oameni.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Înţeleg.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu, niciodată nu am avut antecedente cu membri Agenţiei.
Ai mai fost membru Hitman : Din păcate nu am mai fost.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Destul de multe, de la 14:30 când ajung acasă până seara pe la 23:00. Foarte rar când stau pe /sleep.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Nu am avut, joc pe acest cont cu acest Nickname de la început.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Eu consider că da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Evident.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/vICoS1S
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3 – Sunt un băiat cuminte :D
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu, niciodată.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu sunt pe BlackListul niciunei facţiuni de pe server.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Dacă e nevoie, da.
Alte precizari? : Sper să primesc şi eu o şansă, ar fi un lucru nou pentru mine şi chiar m-aş bucura să fac parte din Agenţie.

 

"When you kill for money, there are no rules"

Edited by The Wisler
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [uS]CarL.
Level: 52.
Varsta (Reala): 16 ani.
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : Joc pe acest server de un an si 5 luni.
Factiuni precedente : Paramedics, Green Streets Bloods, Taxi Cab Company Las Venturas si National Guard.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 5 - National Guard.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit National Guard deoarece am vrut sa incerc ceva nou si a intervenit monotonia.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 - National Guard.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur agentiei deoarece, este activa, imi place cu ce se ocupa, o parte din prietenii mei sunt aici si consider ca mi se potriveste.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asasinarea playerilor contra unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai fost membru al agentiei.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 ore.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : [mR]CarL.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Sigur ca da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://s22.postimg.org/74homgrip/sa_mp_001.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu am luat niciodata ban.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei mele.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Stephen.


Level: 78.


Varsta (Reala): 18.


Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.


De cat timp jucati pe server?: 23/06/2009.


Factiuni precedente: Southern Pimps (2), Hitmen Agency (1), Green Street Bloods (6,6), FBI (3), Vietnamese Boys (6), LSPD (1), Verdant Family (2), News Reporter (3), The Tsar Bratva (6), LV Taxi (1), Avispa Rifa (2), Red Dragon Triad (1), LVPD (1), 69 Pier Mobs (1), Tow Truck Company (2).


Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea): Tow Truck Company (2).


Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Demisie (http://forum.b-zone.ro/topic/87209-tow-truck-company-demisii/page-29#entry2736201).


Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Lider (Paramedics & Cuneo).


De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Pentru ca sunt activ si vreau o provocare mai mare. Simt ca mi se potriveste.


Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu asasinarea in mod silentios si in schimbul unei sume de bani.


Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.


Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.


Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.


Ai mai fost membru Hitman: Da.


Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Demisie.


Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 8.


Nickname-uri anterioare / conturi anterioare: Mr.GhosTx, [mR].GhosTx, BoB.


Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.


Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.


Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/dycX7Nx.png


Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3.


Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce): Da (tentativa inselatorie, jetpack).


Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care): Nu.


Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.


Alte precizari?: -


Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: mag1[c]
Level: 103
Varsta (Reala): 19
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : 2 ani
Factiuni precedente : Fire & Medic Department ; The Barzini Family ; The Paterno Family ; National Guard ; Green Street Bloods ; Hitmen Agency ; Verdant Family.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Verdant Family - Rank 4.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Wipe total din partea lu' nasu K.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Lider National Guard.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Sunt foarte dornic de contracte.Dupa ce am parasit National Guard aici m-am simtit cel mai bine,vreau sa revin.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agentie se ocupa cu asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Da.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Pe vremea aia aveam prea multe pe cap,am decis sa renunt o perioada la factiuni,pentru a pune toate lucrurile la punct.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 8-10.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : -
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/jA66rl6
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da.Ban 7 zile pentru TENTATIVA de afaceri ilegale.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : Respecta sa fii respectat.

Edited by ZLATAN
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [uS]Fredo.

Level: 45+

Varsta (Reala): 17 ani.

Sex Masculin

De cat timp jucati pe server? : De la sfarsitul anului 2009.

Factiuni precedente : he Corleone Family [Rank 1,2,3], The Paterno Family [Rank 1,2,3,5], The Barzini Family [Rank 1], The Cuneo Family [Rank 1,2], The Verdant Family [Rank 4], 69 Pier Mobs [Rank 2,3], FBI [Rank 1], LVPD [Rank 1], LSPD [Rank 1], News Reporter [Rank 1], Taxi [Rank 1], Fire & Medic Department [Rank 1]

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 1 Las Venturas Police Department.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : 3/3 fw.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 The Paterno Family!

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Consider ca este momentul sa avansez in cariera mea pe comunitate, iar aceasta este sansa mea si as acorda tot timpul pentru ea.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Este agentia secreta ce se ocupa cu asasinarea anumitor oameni contra o suma de bani din partea unor asazisi dusmani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Sigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata.

Ai mai fost membru Hitman : Din pacate nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Aproximativ 12 ore, poate mai mult, in functie de circumstante.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Fredo.Corleone, [b2w]dReaM, [b2w]FredDo., JacqueS.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Am incredere in mine ca nu voi da gres.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Absolut.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/41p883o85/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 pentru limbaj din pricina unui jucator, eram insa la inceput si nu stiam ce fel de server este, apoi am acordat seriozitate deplina si greseala nu s-a repetat.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Autoclicker, /report.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu ma aflu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur.

Alte precizari? : Multumesc nespus pentru timpul acordat si as fi incantat sa primesc o astfel de sansa. Multumesc!
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Katzuno
Level: 41
Varsta (Reala): 16
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : aproximativ 2 ani.
Factiuni precedente : Southern Pimps(rank 1), News Reporter (rank 3), Los Santos Taxi (rank 2), San Fierro Police Department (rank 1), FBI(rank 4)
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : FBI - rank 4
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am fost banat pentru wall, il uitasem activat de pe un server de DM si am facut o poza in care il aveam fara sa imi dau seama...
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : FBI - rank 4
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pare interesanta activitatea desfasurata de membrii Hitmen Agency, iar dupa 6 luni de departament doresc sa incerc ceva mai linistit, dar totusi distractiv. Totodata doresc sa ma alatur agentiei deoarece membrii sunt experimentati si seriosi, fiind si cea mai respectata factiune si as fi onorat sa fiu membru al acesteia.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Consider ca Hitmen Agency se ocupa cu asasinarea player-ilor asupra carora a fost pusa o prima, intr-un mod cat mai subtil si silentios.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai facut parte din agentie.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5-6 ore.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : -
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/esE2jh8.jpg
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 - DM pe la level 5-6, cam asta e singurul lucru pe care stii sa il faci prima data cand vezi o arma in sa-mp...
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Wallhack, il uitasem activat de pe un server de DM si am facut o poza fara sa imi dau seama...
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Daca va fii vreodata cazul, desigur.
Alte precizari? : Ma numesc Erik, am 16 ani, studiez la unul din cele mai bune colegii din orasul Braila, de obicei sunt glumet, dar si serios atunci cand este nevoie. Mai multe despre mine veti afla daca imi va fi acordata sansa de a fii un membru al agentiei.

Edited by pH Katzuno
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [RTS]Catalin1994
Level: 69
Varsta (Reala): 19
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : Joc pe server de pe 14.09.2011.
Factiuni precedente : Taxi Cab Company, Fire & Medic Department, News Reporter, Los Santos Police Department, National Guard, F.B.I, The Tsar Bratva, San Fiero Taxi
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 2 in National Guard.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : M-am lasat temporar de joc.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 6 (sublider) in San Fiero Taxi.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur acestei agentii, deoarece o consider una dintre cele mai serioase factiune de pe acest server. Este o agentie serioasa, plina de oameni cu capul pe umeri, care stiu ce inseamna munca, gluma si colegialitatea. De asemenea, o factiune retrasa care isi vede de treaba sa si cred ca mi se potriveste.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asasinarea playerilor in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am fost membru al agentiei.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : De la 4 ore in sus.
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : Catalin1994
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/bNKAOUZ.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Ban 3 zile pentru kamikaze.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? :
Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [sQ]Seether
Level: 35
Varsta (Reala): 16 ani.
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : 1 an si 9 luni cu pauze.
Factiuni precedente : LV Taxi - Rank 2 , School Instructors - Rank 5, F.B.I - Rank 1 , Paramedics - Rank 2, SF Taxi - Rank 4, SF Taxi - Rank 1, Tow Truck Company - Rank 2, F.B.I. - Rank 1.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : F.B.I. - Rank 1.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit factiune F.B.I. deoarece nu aveam timp de raport in acea perioada.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : School Instructors - Rank 5.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa incerc ceva nou, o noua provocare si consider ca sunt pregatit sa ajut agentia pentru a se mentine la nivelul actual.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Se ocupa cu asasinarea unor persoana in mod silentios contra unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-8 ore.
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : Nu am avut.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://imgur.com/a/MTljI#0
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu am fost banat.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : Multumesc si sper sa imi acordati o sansa.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Alpha287
Level: 47.
Varsta (Reala): 16 ani.
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : Din data de 23.07.2010.
Factiuni precedente : School Instructor, News Reporter, LV Taxi, Federal Bureau of Investigations, Los Santos Police Department, Tsar Bratva, Tow Truck Company, Hitmen Agency, El Loco Cartel.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Los Santos Police Department – rank 2
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Orarul scolar nu imi mai permitea continuarea acestui joc.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : News Reporter – rank 6 (sublider).
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pe langa faptul ca aceasta agentie si-a dovedit statutul de factiune serioasa si are niste membri foarte activi care stiu ce inseamna respectul si munca in echipa, am mai fost membru al acestei agentii si mi-a placut foarte mult.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Da.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Dorinta de a lua o mica pauza de la acest joc.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Aproximativ 5-6 ore.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : -
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/DO2zefy.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da. Am fost banat pentru ca am dat /park la masina pe autostrada.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : -

Link to comment
Share on other sites

* Nume în joc: [RTS]Adrian28

* Level: 60.

* Vârstă (reală): 16 ani și 9 luni.

* Sex (Masculin/Feminin): Masculin

* De cât timp jucați pe server?: Un an și 8 luni.

* Facțiuni precedente: Fire & Medic Department x2; The Barzini Family x2; News Reporter x2; Police Departmanet; San Fierro Taxi; 69 Pier Mobs x2.

* Rank-ul ultimei facțiuni (specifică și facțiunea): Rank 6, 69 Pier Mobs.

* Motivul pentru care ați părăsit/ați fost demiși din fosta facțiune: Mi-am dat demisia, motivul principal fiind intrarea în această agenție. Mai multe detalii la demisie (click).

* Cel mai mare rank avut în vreo facțiune (specifică facțiunea): Rank 6 în 69 Pier Mobs.

* De ce doriți să vă alăturați agenției?: Consider că este facțiunea perfectă pentru mine de pe acest server, o facțiune cu oameni serioși, experimentați, fără glume proaste sau comportament inadecvat, o facțiune foarte civilizată și pusă la punct și cea mai respectată de pe server. Mereu mi-a plăcut cu ce se ocupă și am vrut să fac parte din această agenție iar acum am ocazia.

* Cu ce considerați că se ocupă această agenție?: Asasinarea jucătorilor în cel mai silențios mod posibil în schimbul unei sume bani.

* Ști regulile Hitman Agency și ai citit măcar odată Info, orders and Agency skins?: Da.

* Înțelegeți că suntem o agenție serioasă de asasini și glumele și prostiile nu-și au rostul?: Da, perfect pentru mine.

* Ai avut antecedente cu unul sau mai mulți membrii Hitman Agency?: Nu, niciodată.

* Ai mai fost membru Hitman?: Nu.

* Motivul ieșirii / demiterii din Hitman (în caz că ai mai fost): -

* Câte ore pe zi acordați acestui joc, fără afk?: În jur de 7 ore.

* Nickname-uri anterioare / conturi anterioare: -

* Considerați că aveți capacitatea de a îndeplini un contract fara probleme?: Desigur.

* Aveți capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

* Poză cu /stats (civil obligatoriu + să apară și /time când e făcută) și skill la detectiv: http://postimg.org/image/s0qupkgt7/

* Câte warn-uri ai în joc? (precizează de ce): Nu dețin nici un warn.

* Ați fost vreodată banat pe vreun motiv anume? (Precizează și de ce): Mod ilegal, Spam cu limbaj vulgar (mod care mi-a făcut spam pe /f).

* Ești pe Blacklist-ul unei facțiuni? (precizează care): Nu sunt pe nici un Blacklist.

* Ești dispus să plătești să fi scos de pe eventualul Blacklist?: Nu este nevoie.

* Alte precizări?: Mulțumesc pentru timpul acordat aplicației.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Clayton
Level: 110
Varsta (Reala): 19
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : 3 ani
Factiuni precedente : TTC (1), Tattaglia (3), Barzini (2), Cuneo (5), Paterno (4), Corleone (1), S.I. (6), Paramedic (2), Hitmen Agency (6).
Rank-ul ultimei factiuni (Specifica si factiunea): 4 (Hitmen Agency)
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Demisie
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 6 (Hitmen Agency, S.I.)
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Am facut o greseala, vreau sa revin.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman: Da
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Demisie
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 3
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare: -
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/xcwsOqR.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 1/3 (limbaj)
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce): Nu
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care): Nu
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da
Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [RTS]Aragaz

Level: 69

Varsta (Reala): 17 si 11 luni

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : De 2 ani si jumatate.

Factiuni precedente :

Tattaglia Family (rank-2)

Taxi Cab Company X 2 (rank-3/2)

Cuneo Family (rank-2)

News Reporter (rank-1)

National Guard X 3 (rank-4/1/3)

Hitmen Agency (rank-1)

Paterno Family (rank-1)

School Instructor (rank-4)

Police Departament X 2 (rank-1/2)

Federal Bureau of Investigations (rank-2)

Fire & Medic Departament (rank-2)

Tow Truck Company (rank-1)

The Tsar Bratva (rank-2)

SF Taxi Company (rank-3)

69 Pier Mobs (rank-4)

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 4 > gangul 69 Pier Mobs

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi-am dat demisia deoarece in gang era un haos total, membrii nu mai veneau la war si nu ascultau de rank-urile mari, am vrut sa parasesc mai demult factiunea, dar m-am razgandit deoarece am vrut sa le fiu de ajutor rank-urile mari si sa urcam gang-ul pe locul pe care era inainte. Nu am vazut putina vointa din partea membrilor si am decis sa plec si daca se poate sa-mi fac o cariera frumoasa in Hitmen.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 ( National Guard, School Instructor & 69 Pier Mobs)

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa ma alatur agentiei deoarece este o factiune linistita cu membrii seriosi si cu foarte mare experienta. Am mai facut parte din agentie acum ceva timp si dupa am regretat ca am iesit, tot din cauza ca am vrut sa fac un bine (departamentului de suflet National Guard si membrilor care se aflau in el)

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea oamenilor in schimbul unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata.

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Cum am mai spus si mai sus: am vrut sa fac un bine departamentului National Guard si membrilor care se aflau atunci in el si mi-am dat demisia cu dorinta de ai ajuta.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 3-6 ore in timpul scolii, iar in week-end/vacante peste 6 ore pe zi.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Aragorn (acelasi cont)

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Desigur.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/uis1DKY.png + poza la skill detectiv (imi cer scuze, n-am vazut de prima data ca trebuie si skill la detectiv) http://i.imgur.com/Vuitt00.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Limbaj, abuz /enter (cand s-au bagat war-urile la inceput si l-am facut fara sa vreau abuzul), DB si deranj event.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Nu este cazul.

Alte precizari? : Multumesc pentru atentie !

Edited by RTS Aragaz
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: suzeTa

Level: 80

Varsta (Reala): 16 ani si 10 luni

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Din 2009, 5 ani si ceva.

Factiuni precedente : Aproape toate.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : The Tsar Bratva - Rank 3

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cerere demisie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 6 - Lider: Taxi, Medic si News Reporter.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Dupa aproape un an de pauza, consider ca ar fi cazul sa mai intru intr-o factiune, si aceasta fiind Hitman Agency.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitman Agency se ocupa cu asasinarea anumitor persoane in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Cerere demisie.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4,5+

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : fLaviuS, [x]_fLaviuS_[x], suzeTa, Raines, suzeTa

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/qhonb92bn/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da, dar nu e nevoie.

Alte precizari? : -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [uS]Mathiew.
Level: 92.
Varsta(reala): 16 ani.
Sex (masculin / feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : De 3 ani.
Factiuni precedente :

Taxi Cab Company de 3 ori. ( Lideri : ZuZu , ZuZu , ZuZu , Dienutza ) - Rank 1, 1, 2,1.
News Reporter de 2 ori. ( Lideri : UnknownX , UnknownX ) - Rank 1, 3.
Tow Truck Company de 3 ori. ( Lideri : [F4L]balon. , Vinnie. ) - Rank 1, 2, 3
Fire & Medic Departament 1 data. ( Lideri : ALLEN ) - Rank 1.
The Stracci Family de 3 ori. ( Lideri : [F4L]Blade. , Jack , ShinyShadow ) - Rank 1, 2, 3.
The Barzini Family 1 data. ( Lideri : [F4l]Oasis9. ) - Rank 1.
The Tataglia Family 1 data. ( Lideri : TheEmperor. ) - Rank 1.
The Corleone Family 1 data. ( Lideri : ChevChelios ) - Rank 1.
Police Departament de 3 ori. ( Lideri : Kelton , FlameS ) - Rank 2, 2, 1 , 1 .
Hitman Agency de 2 ori. ( Lider : Addyn, aduTzu, Radu ) - Rank 1, 4

School Instructor 1 data. ( Lider : M.Andrei ) - Rank 3.
Rank-ul ultimei factiuni : 3-Tow Truck Company.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit factiunea pentru a reintra aici.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 4 - Hitmen Agency.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru mine Hitman Agency a devenit o adevarata provocare pe care sunt dispus si onorat sa o accept . Deasemenea eu am mai fost aici si m-am simtit extraordinar si m-am decis ca aici vreau sa imi inchei cariera !
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitman Agency se ocupa cu omorarea playerilor in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Da.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Spam pe /f cu ce nu trebuia.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-7 ore.
Nickname-uri anterioare : ALeXy29. KeviN.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :0/3.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu am fost banat.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : -.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Exitbrr

Level: 51

Varsta (Reala): almost 19

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproape 2 ani.

Factiuni precedente : Taxi LV, Stracci, 69 Pier Mobs, Green Street Bloods, Green Street Bloods, Taxi SF, Southern Pimps.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Southern Pimps - Rank 2.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :Pentru a aplica aici.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Taxi LV, 69 Pier Mobs - Rank 3.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa incerc ceva nou.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Indeplinirea unor contracte prin asasinarea victimelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/HRs0GV3

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da, cheats (ammohack).

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [MS]InSaNe

Level: 47

Varsta (Reala): 22 de ani.

Sex (Masculin / Feminin): Masculin.

De cat timp jucati pe server?: August 2012.

Factiuni precedente: School Instructor / Paramedics.

Rank-ul ultimei factiuni (Specifica si factiunea): Paramedics, Rank 3.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am fost de doua ori in Paramedics, fiind factiunea mea de suflet, am vrut sa-mi fac o reputatie buna. Am iesit intr-un final pentru ca as vrea sa incerc ceva nou, mai interesant.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Paramedics, Rank 3.

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Este factiunea care ma atrage cel mai mult dintre toate. Probabil selectia se va face dupa experienta in celelalte factiuni; sunt constient ca am doar un rank 3 intr-o factiune pasnica, insa ma consider apt pentru agentie fara nici un fel de retinere. Acum ramane la decizia ta daca verdictul va fi aceeasi fraza ca la toti cei respinsi: "Incearca un departament sau mafie / Nu ai exeperienta necesara".

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Asasinarea jucatorilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Cu siguranta.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): N/A.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: In jur de 6-8 ore.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare: N-am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Nu vreau sa par ingamfat, dar nu cred ca voi avea nici un stres, am antrenament in spate ca sa zic asa. Pe langa B-Zone, frecventez si un alt server de DM pe care ma antrenez cu toate armele, in special Sniper.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Evident.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/6MSbuFA.png

Cate warn-uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce): Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Sigur ca da.

Alte precizari?: Stiu ca se intra foarte greu in HA, 50% dintre jucatori pica la cereri, iar cel putin 10% dintre cei acceptati pica la teste. Inainte de verdict, as vrea sa iei in calcul faptul ca nu intru pentru rank, stiu de asemenea ca se acorda rank up foarte greu. V-am studiat regulamentul, rapoartele la fiecare-n parte, greselile sanctionate. Imi doresc enorm sa fac parte din aceasta agentie!

Edited by MS InSaNe OFFLINE
Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.