Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nume in joc: [RTS]Catalin1994
Level: 71
Varsta (Reala): 19
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : 2 ani
Factiuni precedente : Police Department, F.B.I, National Guard, Fire & Medic Department, News Reporter, Tow Truck Company, Taxi Cab Company, San Fiero Taxi, The Tsar Bratva, Los Santos Taxi. Imi cer scuze pentru ca nu le-am trecut in ordine.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 2 in Los Santos Taxi.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am demisionat pentru a aplica in Hitmen Agency.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 6 in San Fiero Taxi.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur agentiei, deoarece este factiunea de pe acest server in care nu am avut onoarea sa-mi desfasor activitatea si pentru ca este una dintre cele mai serioase, avand membri cu capul pe umeri.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am fost membru Hitmen Agency.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4 ore.
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : Nu am avut.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/bmtNsjr.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da, ban 3 zile pentru kamikaze si ban 1 zi pentru [/live].
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? :
Multumesc pentru timpul acordat.

 

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [ZEW]Nicu_Apetrei
Level: 77
Varsta (Reala): 17
Sex (Masculin / Feminin) : M
De cat timp jucati pe server? : 2 ani jumate.
Factiuni precedente : The Tsar Bratva x2, Red Dragon Triad x2, School Instructor, Paramedics, Green Street Bloods x2, F.B.I x3, Taxi LV x2, Tow Truck Company, LSPD, Mayor, 69 Pier Mobs, Avispa Rifa.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Avispa Rifa, rank 6.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am fost banat.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Mayor rank 6, Avispa Rifa rank 6.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Nu am fost niciodata in aceasta factiune si imi place cu ce se ocupa.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Omorarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : -
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/79rrydt9b/
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da, cheats+minciuni ( aimbot )
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : Nu.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: ALex

  • Level: 116

Varsta (Reala): 21

Sex (Masculin / Feminin) : M

De cat timp jucati pe server? : din 2009 iunie

Factiuni precedente : Police Department , FBI , NG , Hitmen , Taxi ( leader )

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 1 TTC

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu mi-a placut .

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 6 ( Taxi - medic - Pd )

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa revin aici este casa mea :D

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu indeplinirea contractelor in schimbul unei sume de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am fost demis

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :Depinde de zi , cam 5-6

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Tomblerone / Tomb

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/D7vEQdc

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Salut si multumesc !

 

Link to comment
Share on other sites

ka1u85.png

Nume in joc: Imperioli

Level: 35
Varsta (Reala): 17
Sex (Masculin / Feminin) : M
De cat timp jucati pe server? : Aproximativ 1 an.
Factiuni precedente : Tow Truck Company (4), Southern Pimps (4)
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Southern Pimps - Rank 4
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Demisie
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Tow Truck Company - rank 4, Southern Pimps - rank 4
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa ma alatur agentiei deoarece vreau sa incerc ceva cu totul nou, ceva diferit, si cred ca aici ar fi locul potrivit. Este o factiune bine organizata, serioasa si respectata. I
mi place cu ce se ocupa un asasin si as vrea sa-mi fac noi prieteni in agentie.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Omorarea unor persoane intr-un mod silent in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 ore
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : -
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/4GIIgQg.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat!

Link to comment
Share on other sites

2v3g3ns.png

 

Nume in joc: [uS]Mathiew.
Level: 93.
Varsta(reala): 16 ani.
Sex (masculin / feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : De 3 ani.
Factiuni precedente :
Taxi Cab Company de 3 ori. ( Lideri : ZuZu , ZuZu , ZuZu , Dienutza ) - Rank 1, 1, 2,1.
News Reporter de 2 ori. ( Lideri : UnknownX , UnknownX ) - Rank 1, 3.
Tow Truck Company de 3 ori. ( Lideri : [F4L]balon. , Vinnie. ) - Rank 1, 2, 3
Fire & Medic Departament 1 data. ( Lideri : ALLEN ) - Rank 1.
The Stracci Family de 3 ori. ( Lideri : [F4L]Blade. , Jack , ShinyShadow ) - Rank 1, 2, 3.
The Barzini Family 1 data. ( Lideri : [F4l]Oasis9. ) - Rank 1.
The Tataglia Family 1 data. ( Lideri : TheEmperor. ) - Rank 1.
The Corleone Family 1 data. ( Lideri : ChevChelios ) - Rank 1.
Police Departament de 3 ori. ( Lideri : Kelton , FlameS ) - Rank 2, 2, 1 , 1 .
Hitman Agency de 2 ori. ( Lider : Addyn, aduTzu, Radu ) - Rank 1, 4

School Instructor 1 data. ( Lider : M.Andrei ) - Rank 3.

Verdant Family 1 data. ( Lideri : Asqwe ) - Rank 2.

Rank-ul ultimei factiuni : 2-Verdant Family.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit factiunea pentru ca nu mai imi plac mafiile, tot aici ajung mereu.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 4 - Hitmen Agency.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru mine Hitman Agency a devenit o adevarata provocare pe care sunt dispus si onorat sa o accept . Deasemenea eu am mai fost aici si m-am simtit extraordinar si m-am decis ca aici vreau sa imi inchei cariera !
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitman Agency se ocupa cu omorarea playerilor in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Da.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Spam pe /f cu ce nu trebuia.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-7 ore.
Nickname-uri anterioare : ALeXy29. KeviN.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click !

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :0/3.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu am fost banat.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : Multumesc.

Edited by South Lisandru
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [sQ]Claudyu_tom

Level: 58

Varsta (Reala): 18

Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Din 2010 cu o pauza mare.

Factiuni precedente : Green Street Bloods,Vietnamese Boys,Southern Pipms x2,LV Taxi Cab Company,Tow Truck Company,Los Santos Police Departament, San Fierro Police Departamentx2,LS Taxi Cab Company.

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 2 in San Fierro Police Departament

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am demisionat ca sa aplic aici.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 6,Sublider in San Fierro Police Departament.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este o factiune foarte respectata,nu am mai fost aici si imi doresc foarte mult sa intru.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea jucatorilor contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Bineinteles.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost)

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare :

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/8l0pQkf

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 ad interzis cand eram incepator.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Comportament non-rp cand acum 1 an.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu am mai fost.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: VaMpiii
Level: 58
Varsta (Reala): 21 ani.
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : aproximativ 10 luni
Factiuni precedente : 69 Pier Mobs , Green Street Bloods , 69 Pier Mobs , Taxi SF , 69 Pier Mobs , Tow Truck Company (2x)
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 3 ( Senior Mechanic ) - Tow Truck Company
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit factiunea deoarece doresc ceva nou.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 69 Pier Mobs , Tow Truck Company - Rank 3
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa intru in agentie deoarece se pune accent pe seriozitate si pentru a indeplinii numeroase contracte silent .

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasineara jucatorilor in schimbul unei sume de baniarrow-10x10.png.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu, doar acceptat pentru teste.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 ore.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : -
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: iqS20kR.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Ban 1 zi pentru complice abuz de repair on wanted .
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari?: Sper sa mi se mai ofere o noua sansa . Multumesc .

Edited by 4FS VaMpiii Valuare
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Alpha287
Level: 47.
Varsta (Reala): 16 ani.
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : Din data de 23.07.2010.
Factiuni precedente : School Instructor, News Reporter, LV Taxi, Federal Bureau of Investigations, Los Santos Police Department, Tsar Bratva, Tow Truck Company, Hitmen Agency, El Loco Cartel.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Los Santos Police Department – rank 2
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Orarul scolar nu imi mai permitea continuarea acestui joc.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : News Reporter – rank 6 (sublider).
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Datorita faptului ca am mai fost membru al acestei agentii si mi-a placut foarte mult. Pe langa asta, aceasta este singura factiune in care timpul imi permite sa activez. Picarea testului de arme de data trecuta m-a motivat si mai tare sa aplic din nou.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Da.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Dorinta de a lua o mica pauza de la acest joc.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Aproximativ 5-6 ore.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : -
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/29YVEAv.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da. Am fost banat pentru ca am dat /park la masina pe autostrada.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Dragos7198[VIP]
Level: 44
Varsta (Reala): 16 aproape
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : Mi-am inceput cariera pe B-zone de pe data de 13.09.2012
Factiuni precedente : National Guard si Taxi Las Venturas.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 2 ( Second Lieutenant ) in Natinal Guard.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am fost demis din National Guard deoarece primisem ban pe motiv reclama.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 3 ( Cabbie ) in Taxi Las Venturas.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o factiune foarte respectata,serioasa si pusa la punct cu membrii de seama care muncesc foarte mult si care isi iau treaba in serios tot timpul.Imi place mult cu ce se ocupa,glumele proaste nu isi au rostul si as vrea sa-mi incep noua cariera in aceasta factiune.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agentie se ocupa cu asasinarea membrilor in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai facut parte.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Acord in jur de 6-7 ore.
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : Nu am mai avut.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Desigur.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://i.imgur.com/CpYZXyf.jpg
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da am fost banat in urmatoarele cazuri: 1.Pentru un bug abuse HPV in trecut nestiind cum se va pedepsii acesta , 2. Pentru reclama ( a fost cea mai mare greseala a mea si o voi regreta tot timpul ).
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur.
Alte precizari? : As dorii sa explic putin motivul pentru care am luat ban pe motiv reclama acum 2 zile: Am avut pe key-binder de la un prieten o reclama la alt server si am apasat din greseala pe butonul gresit cand eram in National Guard si deschideam celulele.Regret aceasta greseala pe care am facut-o deoarece nu a fost intentionata, nici nu ma gandeam sa fac asa ceva vreodata pe B-zone.Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: ___George___

Level: 53

Varsta: 18 ani

Sex: Masculin

De cat timp jucati pe server?: din octombrie 2011

Factiuni precedente: LV Taxi - rank 4, Tsar Bratva - rank 1, Vietnamese boys -rank 1, Verdant family - rank 4, School Instructor -rank 1, Tsar Bratva -rank 1, FBI-rank 2, Green Street Bloods-rank 5, FBI-rank 5.

Rank-ul ultimei factiuni: Rank 5 in FBI si in Green Street Bloods.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am acumulat 3 faction warnuri, insa consider ca pe nedrept.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune: Rank 5 in FBI si Green Street Bloods.

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Vreau sa ma alatur agentiei deoarece este visul meu de cand joc pe acest server si pentru ca am multi prieteni aici.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu asasinarea unor playeri pentru bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman: Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman: Nu am mai fost membru.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 4-5 ore.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare: -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/a/x2rhm

Cate warn'uri ai in joc?: Nu am warnuri

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume?: Da, cand eram incepator am luat ban pentru dm, abuz de /q on wanted.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni?: Nu

Esti dispusa sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari?: Nu am.
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: GaSu21

Level: 23++

Varsta: 17 ani

Sex: Masculin

De cat timp jucati pe server?: De pe data de 16.02.2013 fara pauza..

Factiuni precedente: Am avut rank 5 in Avispa dar dupa ce am facut o gafa...am ajuns rank 4

Rank-ul ultimei factiuni: Rank 4 in Avispa Rifa

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am vrut sa incerc si alte factiuni

Cel mai mare rank avut in vreo factiune: Rank 4 in Avispa Rifa

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: As dori sa ma alatur agentiei pentru a ajuta pe altii sa isi faca dreptate chiar si in afara legii..

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Aceasta agentie se ocupa cu ajutarea playerilor care doresc sa li se faca dreptate si nu au incredere in organele autorizate

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman: Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman: -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 5-6 ore.

Nickname-uri anterioare / conturi anterioare: -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/a/jJKsK

Cate warn'uri ai in joc?: Am avut un warn cand eram incepator pentru drive-by dar l-am scos

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume?: Am avut ban pentru comportament non-rp

Esti pe BlackList'ul unei factiuni?: Nu

Esti dispusa sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari?: Da

Edited by GaSu21
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [uS]CiuleTeXxX
Level: 48
Varsta (Reala): 17 ani.
Sex (Masculin / Feminin): Masculin.
De cat timp jucati pe server?: 15.05.2010 - 4 ani (fară 2 luni)
Factiuni precedente: Red Dragon Triad și aproape toate in afară de Gang-urile SF, News Reporter, School instructor, Fireman/Paramedics.
Rank-ul ultimei factiuni (Specifica si factiunea): Red Dragon Triad - rank 4.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Multe altele.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Stracci Family - rank 6.
De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Pentru că este o agenție serioasă, frumoasă, respectată și pentru că imi place cu ce se ocupă.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Asasinarea playerilor in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman: Da.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Lipsa de timp.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 3-5 ore, depinde de zi.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare: -
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Desigur.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/XK5hrik.png
Cate warn-uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce): O singură dată, „Sinucidere la war”.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care): Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari?: Mulțumesc pentru timpul acordat. Salutări membrilor și baftă tuturor candidaților la cele 8 locuri.

Edited by South CiuleTeXxX
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Letzgo
Level: 71
Varsta (Reala): 18
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : 2 ani si ceva
Factiuni precedente : F.B.I., SFPD, Avispa Rifa, LSPD, Taxi (Taxi LV), The Corleone Family, F.B.I., The Barzini Family si Fire and Medic Dpt.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : F.B.I., rank 1
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi-am pus demisia pentru a aplica aici.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Lider Avispa Rifa, rank 5 LSPD/Avispa Rifa
De ce doriti sa va alaturati agentiei? :
Deoarece mi se pare cea mai atractiva si respectata factiune. De asemenea, are si niste membrii de top, cu care te poti intelege.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasineara jucatorilor in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu (am picat la proba a doua)
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 10~
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare
: Nu am alte conturi sau nick'uri anterioare.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://imgur.com/7iyvdmU
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) :
O singura data, cand eram in Corleone, pentru abuz de /heal.(acum mai bine de un an)
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? :

Edited by Letzgo
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: NoLiFeE
Level: 29
Varsta (Reala): 16 ani.
Sex (Masculin / Feminin): Masculin.
De cat timp jucati pe server?: 3 Ani.
Factiuni precedente:

  • Green Street Bloods
  • Red Dragon Triad
  • Southern Pimps
  • Southern Pimps
  • The Tsar Bratva
  • Red Dragon Triad
  • Verdant Family
  • Green Street Bloods
  • The Tsar Bratva

Rank-ul ultimei factiuni (Specifica si factiunea): The Tsar Bratva Rank 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Mi-a fost spart contul.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Stracci Family rank 3.
De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Deoarece este o agentie serioasa,activa si imi place cu ce se ocupa.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Asasinarea playerilor contra-cost.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman: Pe rpg1 nu am mai fost,am fost pe rpg2.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Nu am mai fost.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 5-6 Ore.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare: -
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Desigur.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/Pta6Zvl
Cate warn-uri ai in joc? (precizeaza de ce): 1/3-Limbaj(Check forum)
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce): O singura data deoarece mi'a fost spart contul.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care): Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari?: Mulțumesc pentru timpul acordat.

Edited by TLG NoLiFeE
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Skeletul
Level: 54
Varsta (Reala): 16
Sex (Masculin / Feminin): Masculin
De cat timp jucati pe server?: Pai din septembrie 2012
Factiuni precedente:

1)Taxi LV -Rank 4

2)Verdant -Rank 1

3) Southern Pimps -Rank 2

4)69 Pier Mobs -Rank 2

5) FBI -Rank 4
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea): FBI -Rank 4
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am fost sanctionat pe nedrept din cauza unui membru, si mi-am dat demisia! s

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Taxi LV si FBI -Rank 4
De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Doresc sa ma alatur agentiei dumneavoastra deoarece in decursul perioadei petrecute pe aceasta comunitate am observat ca este cea mai respectata factiune, in care se gasesc doar oameni cu o anumita reputatie pe server. Consider ca avand sansa sa am drept colegi asemenea oameni, as avea doar de invatat si implicit de castigat. Totodata, luand in considerare faptul ca aproape intreaga mea activitate pe acest server s-a la o factiune pajnica, trei mafii si un departament , Hitmen Agency ar fi sansa de a ma afirma si in alte domenii.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Hitmen Agency se ocupa cu asasinarea oamenilor la cerere, in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Bineinteles!
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata, am chiar cativa prieteni care sunt in aceasta agentie!
Ai mai fost membru Hitman: Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: De obicei acord cam intre 4-6 ore! Depinde de zi!
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare: Nu am avut alte nickname-uri!
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Presupun ca da!
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Desigur!
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://s26.postimg.org/41q00ehax/sa_mp_019.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3 nu am avut nici-o dat warn!
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce): Am fost odata banat pe motiv "spargere de cont", de catre Kelton, dar i-am dovedit ca am fost nevinovat si am primit /unban!
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care): Nu!
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Categoric!
Alte precizari?: Multumesc! Sa aveti o zi buna!

Edited by SkeletuL
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: JUSTSMILE
Level: 29 ( 1054/114 RP )
Varsta (Reala): 19 ani.
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : 2 ani +
Factiuni precedente :

  • National Guard - rank 3
  • Paramedics - rank 3
  • 69 Pier Mobs - rank 2
  • Green Street Bloods - rank 1
  • 69 Pier Mobs - Rank 1
  • El Loco Cartel - rank 1
  • Shountern Pimps - rank 1
  • Verdant Family - rank 2
  • San Fierro Police Department - rank 1
  • Las Venturas Police Departament - rank 1
  • 69 Pier Mobs - rank 1

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : 69 Pier Mobs - rank 1.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :
Mi-am dat demisia pentru a aplica aici.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :
Paramedics rank 3, National Guard rank 3.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur agentiei, deoarece dupa atat timp petrecut pe server, am observat ca este cea mai respectata factiune, cu reguli stricte si membrii de elita, si as vrea sa fac parte din ea.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : The Hitman Agency se ocupa cu omorarea unor persoane in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile
Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii
Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru
Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din
Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : In jur de 5-6, depinde de zi.
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : -
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/oIda4IJ

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : N-am fost banat niciodata.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : Multumesc anticipat.

Edited by JUSTSMILE SEF
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: Chrys

  • Level: 28 [rp: 1722/110]

Varsta(reala): 17 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : 2 ani si ceva.

Factiuni precedente :

  1. The Corleone Family Rank 1

  2. The Tattaglia Family Rank 2

The Barzini Family Rank 1

Tow Truck Comapny Rank 1

The Stracci Family Rank 2

National Guard Rank 2

Las Venturas Police Departament Rank 2

School Instructors Rank 1

Las Venturas Taxi Rank 5

  • Rank-ul ultimei factiuni : Taxi Las Venturas - Shift Supervizor (5)

  • Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am părăsit Lv-Taxi pentru Hitman Agency.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Taxi Las Venturas - Shift Supervizor (5)

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place foarte mult cu ce se ocupa, este o facțiune bine pusa la punct si nu multi jucători reușesc sa ajung aici.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Se ocupa cu asasinarea playerilor in schimbul unei sume de bani.

Stii regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 8/9 ore.

Nickname-uri anterioare : .mR.Chrys

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/1MafZYo

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 2/3. (Ad aiurea - vorbeam pe f si din greșeala am dat ad.. nu era pe atunci cancel ad. & Call 112 la event- După o lunga pauza am revenit in game si n-am știut de aceasta regula. )

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Stiu ca nu multi jucători ajung aici, sunt conștient ca șansele sunt minime dar merita sa încerc. Mulțumesc.

Edited by Chrys
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Steve
Level: 46+
Varsta: 20 ani+
Sex: Masculin
De cat timp jucati pe server?: 4 ani+
Factiuni precedente: News Reporter - 1, The Corleone Family - 3, Hitman Agency - 5 (sublider), LS Police Department - 1, The Barzini Family - 1, Hitman Agency - 1, Hitman Agency - 2, LV Police Department - 1, LV Police Department - 3
Rank-ul ultimei factiuni: 3, LV Police Department
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Cerere demisie, am vrut sa stau o perioada civil.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune: Sublider (Vice-Director), Hitman Agency
De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Aici imi este locu', vreau sa ma intorc acasa.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Asasinarea persoanelor contra-cost.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu
Ai mai fost membru Hitman: Da
Motivul iesirii / demiterii din Hitman: Cerere demisie, m-am lasat de joc.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: Nu stiu exact.
Nickname-uri anterioare: Fernandooo, Lollipop_Boy
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Bineinteles
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da
Poza cu /stats si skill la detectiv: http://s10.postimg.org/wrpj1dmef/sa_mp_068.png
Cate warn-uri ai in joc?: 0
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume?: Da, AdmBot bug.
Esti pe BlackList-ul unei factiuni?: Nu
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da
Alte precizari?: Nu

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Mr.ShAdoW
Level: 44
Varsta (Reala): 19 ani.
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : 5 ani jumate .
Factiuni precedente : Tow Truck Company - rank 3, Suothern Pimps - rank 5 , LSPD- rank 2 , Hitman - rank 3! (cele mai importante)
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : rank 1 -LVPD
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi-am depus demisia pentru a incerca un alt tip de factiune!
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : rank 5 - Southern Pimps.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur agentie deoarece consider ca este una dintre cele mai bune factiuni si care are cea mai buna activitate pentru un plaier!
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu indeplinirea contractelor.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Da.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Mi-am depus demisia, numai retin motivul a fost cu mult timp in urma.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Dragos99
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/UOYX7Xa
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 2 warnuri pentru un /ad si /call 112
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da, pentru reclama ( o neintelegere)
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu sunt.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? :
Multumesc pentru timpul acordat!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [sQ]Speed
Level: 47
Varsta (Reala): 17
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : Cam 2 ani, dar cu pauze.
Factiuni precedente : Hitman Agency ( 2 ) , Tsar Bratva ( 1 ) , Verdant Family ( 2 ) , FBI ( 4 ) , FBI (2), Red Dragon Triad ( 2 ) , Taxi Cab Company ( 1 ) ,
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Hitman Agency - rank 2
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu prea mai aveam timp de SA:MP.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 ( Special Agent in Charge - F.B.I ) - Lider ByFyDo
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca este cea mai serioasa factiune, si pentru ca mi-a ramas la suflet.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Finalizarea contractelor in schimbul unei sume respective de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Categoric.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu, inca pastrez legatura cu unii, inca de cand eram.
Ai mai fost membru Hitman : Da.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am vrut sa ma las o perioada.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : DjSpeed
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Desigur.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://i.imgur.com/wFoswGt.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :1/3 .... oricum e de acum 1 an ... de la taryd0n, /ad aiurea.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Am fost banat pentru toate aiurerile...si DM, si limbaj pe report.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu sunt.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Normal.
Alte precizari? : Mersi frumos.

Edited by SQ DjSpeed
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Shadowfax
Level: 30 cu 1300 rp
Varsta (Reala):19
Sex (Masculin / Feminin) :
M
De cat timp jucati pe server? : ~4 ani | Join date 02.07.2010 12:47
Factiuni precedente : Fbi,LSPD,Hitman,Cuneo ,Taxi,F/P
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : LSPD ,1
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi-a dat Teylo dauna totala. 60 fp,3 fw
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : H.A ,rank 2
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Nu prea doresc sa ma reapuc de samp,dar am facut si eu aplicatie,poate ,poate imi surade norocul.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu crime
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :Da
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :Da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Da,cu preaindragitul Anthony.
Ai mai fost membru Hitman : Da
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : M-am dus in efbiai.
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Aproape o ora pe zi.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : N-am avut.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Am luat 8 la bac la romana.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/4pjyurrel/
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :
0
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da, din cauza lui Mastertrap si a sistemului lui.


Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da
Alte precizari? : Sper sa nu fiu acceptat ca inca am 50 faction punish.
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Teylor.
Level: 45
Varsta (Reala): 20
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin
De cat timp jucati pe server? : Aproximativ 3 ani.
Factiuni precedente :

Cont Teylor. :

LV Taxi - Rank 1

Green Street Bloods- Rank 1

Vietnamese Boys - Rank 1

Red Dragon Triad - Rank 1

LS PD - Rank 1

Red Dragon Triad - Rank 1

LS PD - Rank 2

Tow Truck Company - Rank 1

Southern Pimps - Rank 4 (Am avut 5 pentru putin timp)

LV Taxi - Rank 2

Tsar Bratva - Rank 1

Green Street Bloods - Rank 1

National Guard - Rank 1

69 Pier Mobs - Rank 1

Red Dragon Triad - Rank 1

Red Dragon Triad - Rank 1

Avispa Rifa - Rank 1

Verdant - Rank 2

Vietnamese Boys - Rank 1

Southern Pimps - Rank 2

Red Dragon Triad - Rank 1

Cont Assos :

LV Taxi - Rank 2

Green Street Bloods - Rank 5

FBI - Rank 1

Green Street Bloods - Rank 1

Red Dragon Triad - Rank 1

Vietnamese Boys- Rank 2

Cont Jackson:

LV Taxi -Rank 1

Southern Pimps - Rank 4

Red Dragon Triad - Rank 2

Vietnamese Boys - Rank 3

National Guard - Rank 1

Red Dragon Triad - Rank 2

Cont ShOppS:

LV Taxi - Rank 1

Verdant - Rank 1

Southern Pimps - Rank 4

Red Dragon Triad - Rank 6 + Lider

Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Red Dragon Triad - Rank 1
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : 3/3 FW, am reacionat gresit in unele circumstante.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :

Teylor - Rank 4 Southern Pimps , (Am avut 5 pentru putin timp)

Jackson - Rank 4 Southern Pimps,

Assos - Rank 5 Green Street Bloods,

Shopps - Lider Red Dragon Triad.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Mi-as indeplini un vis.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea oamenilor pentru o anumita suma de bani
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu
Ai mai fost membru Hitman : Nu
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 ore.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Chuck.Palahniuk - Teylor. , Assos, Jackson, Shopps -> Alte conturi
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:

http://postimg.org/image/ba5mr2cz7/
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da, Spargere Cont [sQ]Raducu (A fost o neintelegere)-Pe contul Jackson, /ad aiurea - Pe contul Shopps.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da
Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat.

Edited by Teylor
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Pensul
Level: 22
Varsta (Reala): Almost 21.
Sex (Masculin / Feminin): M
De cat timp jucati pe server?: din 2011 aproximativ un an, cu o pauza pana in prezent.
Factiuni precedente: Fireman, FBI, Stracci, Cuneo.
Rank-ul ultimei factiuni (Specifica si factiunea): Cuneo, rank 1.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: M-am lasat de joc
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Fireman 5.
De ce doriti sa va alaturati agentiei?: O grupare interesanta, sunt curios cum decurg lucrurile intr-o astfel de factiune si cu un altfel de obiectiv.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Asasinarea persoanelor aflate "sub" contract.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman: Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): /
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 3-4 ore
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare: /
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Fac tot posibilul.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Stau bine la capitolu' asta.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://s9.postimg.org/rxp3qm7wf/stats.jpg
Cate warn-uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce): 3 zile pentru injurii.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care): Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Nu este cazul.
Alte precizari?: Pace.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: S.VLAD
Level: 44
Varsta (Reala): 18
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : 2 ani.
Factiuni precedente : Tow truck Company, The Corleone, Barzini, Tattaglia, Cuneo, LVPD, National Guard, LV TAXI.
Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Taxi LV: Rank 2.
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi-am dat demisia, deoarece n-am mai jucat sa:mp.
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2: Corleone, Taxi LV.
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca imi place cu ce se ocupa, este o factiune foarte frumoasa si respectata. Am si prieteni aici.
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasineara jucatorilor in schimbul unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu (am picat la proba a doua).
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 8-9 Ore.
Nickname-uri anterioare / conturi anterioare : Cont anterior: _Vladutz_, Nick anterior: [pH]Boateng.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://i.imgur.com/FaJEcYz.png
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 2/3 /Call 112 event.
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Da, pentru 3/3 warns, dm si limbaj.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
Alte precizari? : Multumesc.

 

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [GF]SupranaturaL13
Level: 76
Varsta (Reala): 18 ani.
Sex (Masculin / Feminin) : Masculin.
De cat timp jucati pe server? : De aproximativ 4 ani, cu pauze.

Factiuni precedente :

 

Fireman/Paramedic

Tow Car Company x2

School Instructor x3

Taxi LV

The Paterno Family x5

The Barzini Family x3

The Stracci Family x2

The Cuneo Family

The Corleone Family

The Tattaglia Family

F.B.I x2

National Guard

Red Dragon Triad


Rank-ul ultimei factiuni ( Specifica si factiunea) : Rank 5 Red Dragon Triad (9 luni).
Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi-am dat demisia din RDT datorita faptului ca intervenise monotonia. Nu mai era ca inainte, prea multa dusmanie, prea multa ura, prea multa "lupta" pentru best...
Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5: F.B.I (8 luni jumate), Rank 5: Red Dragon Triad (9 luni)
De ce doriti sa va alaturati agentiei? : In primul rand imi doresc sa ma alatur agentiei pentru ca nu am mai fost niciodata aici. Sa intru in Hitmen ar fi ultima mea dorinta inainte de a ma "lasa" de SA:MP
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asasinarea oamenilor contra unei sume de bani.
Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
Ai mai fost membru Hitman : Nu.
Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 ore.
Nickname-uri anterioare /
conturi anterioare : Nu am avut.
Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Cu siguranta.
Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.
Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
http://imgur.com/IrXasza
Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : Am 2/3 warnuri, dar tin sa specific ca le am de ani de zile. Nu prea imi place sa dau banii pe-un joc, prefer sa fac altceva cu ei... Warnurile le-am luat pentru "/ad aiurea".
Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (Precizeaza si de ce) : Nu am fost.
Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (Precizeaza care) : Nu.
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: -
Alte precizari? : -

Edited by GF SupranaturaL13
Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.