Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

Logo3.png

 

Aici puteti sa faceti o cerere pentru a demisiona din Verdant Family.

 

Model cerere demisie:

  • Nick:
  • Level:
  • Rank:
  • Vechime:
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:
  • Alte precizari?:

 

English version:

 

 

Here you can make a request to leave the Verdant Family.

 

Demision request model:

 

Nick:

Level:

Rank:

Seniority:

Why do you want to leave Verdant Family?:

I agree to stay civil 60hours in case it proofs that i wasn't a member of Verdant Family for 2 weeks:
What is your opinion about Verdant Family after spended time here:
Other specifications?:

 

Edited by South TanTu
Update logo.
Link to comment
Share on other sites

Ghezby_Luigi va fi Demis din La Cosa Nostra din cauza faptului ca a depus cerere de recrutare la alte 2 factiuni respectiv National Guard si Hitmans fara sa anunte Liderul sau vreun Membru al factiunii La Cosa Nostra de alegerea facuta.
Link to comment
Share on other sites

* Nick:dezierr

* Level:11

* Rank:3

* Vechime: (cat timp ai stat in factiune) 2 sap

* De ce doresti sa pleci din La Cosa Nostra?:pai nush parka nyu ma simt bine ..

* Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru La Cosa Nostra pt minim 2 saptamani:da

* Alte precizari?:Distrativa in continuare :|

 

* Nick:dezierr

* Level:11

* Rank:3

* Vechime: (cat timp ai stat in factiune) 2 sap

* De ce doresti sa pleci din La Cosa Nostra?:pai nush parka nyu ma simt bine ..

* Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru La Cosa Nostra pt minim 2 saptamani:da

* Alte precizari?:Distrativa in continuare :|

Link to comment
Share on other sites

Nick:mYhaY007

Level:7

Rank:3

Vechime: (cat timp ai stat in factiune) Aprox....1 luna si ceva :D

De ce doresti sa pleci din La Cosa Nostra?: Nu am un motiv anume dar pur si simplu mama cam pliktisit :D si sincer sa spun nu prea e actiune :D....srry

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru La Cosa Nostra pt minim 2 saptamani: Da sunt de acord :P

Alte precizari?: Mai nmk....pur si simplu vreau sa ies din LCN.....srry...si sper k vam ajutat cat am putut LCN...Bafta Voua in Continuare !!!

 

Link to comment
Share on other sites

* Nick: Edi

* Level: 9

* Rank: 2(Associate)

* Vechime: 1 saptamana si 3 zile;

* De ce doresti sa pleci din La Cosa Nostra?: Nu am motive proprii doar ca numai imi doresc sa fiu in mafii o perioada de timp;

* Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru La Cosa Nostra pt minim 2 saptamani: Da, aici mentionez ca nu am "MINIM" 2 saptamani;

* Alte precizari?: Va rog frumos sa ma intelegi si sa nu va suparati, nu am motive.

 

Link to comment
Share on other sites

Nick: [X]_fLaviuS_[X]

Level: 10

Rank: 1

Vechime: (cat timp ai stat in factiune) 4/5 zile

De ce doresti sa pleci din La Cosa Nostra?: a fost nevoie de mine in taxi

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru La Cosa Nostra pt minim 2 saptamani: da, sper sa intelegi

Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

Nick: Triasta

Level: 9

Rank: 2

Vechime: (cat timp ai stat in factiune) 2sap.si cva

De ce doresti sa pleci din La Cosa Nostra?: vreau sa reintru in NG

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru La Cosa Nostra pt minim 2 saptamani: da

Alte precizari?: spor la treaba in continuare poate ma voi reintoarce :X

:b-emo:

 

Link to comment
Share on other sites

Nick: Just

Level: 13

Rank: 2associate

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): din cate stiu 1 saptamana si cateva zile aprox. 2 sapt

De ce doresti sa pleci din La Cosa Nostra?: Deoarece simt ca nu sunt dorit in aceasta mafie dar daca ma voi intoarece mafiot voi deveni un Italian din La Cosa Nostra

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru La Cosa Nostra pt minim 2 saptamani: Da sunt de acord dar sper sa nu fie nevoie:D

Alte precizari?: La cosa Nsotra 4ever la fel ca Shady:X:X:X:X::XSucces Spawn sper sa rupeti tot :X:X:X:X

----------------------------------------LA COSA NOSTRA THE KING------------------------------------------------

Intotdeauna peste Yakuza si croleone

Link to comment
Share on other sites

* Nick: Rampage

* Level: 8

* Rank: 2

* Vechime: (cat timp ai stat in factiune): peste 2 saptamani

* De ce doresti sa pleci din La Cosa Nostra?: Nevoie.

* Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru La Cosa Nostra pt minim 2 saptamani: DA

* Alte precizari?: Nu.

Link to comment
Share on other sites

* Nick: Never

* Level: 6-7

* Rank: 1 ca mai mult nu se poate

* Vechime: (cat timp ai stat in factiune) Am si uitat de cand stau

* De ce doresti sa pleci din La Cosa Nostra?: Toata lumea e Trucker ! tati, banii !

* Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru La Cosa Nostra pt minim 2 saptamani: da

* Alte precizari?: Mi-a placut sa colaborez cu spawn ma invatat de arome si durex e cal mai slab provoaca urticarie !

Link to comment
Share on other sites

Nick:Chr1sS

Level:6 :b-emo:

Rank:2

Vechime: (cat timp ai stat in factiune) 2 sapt

De ce doresti sa pleci din La Cosa Nostra?:nu am nici un motiv sa plec :)>-

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru La Cosa Nostra pt minim 2 saptamani:Da :)>-

Alte precizari?:Cam atata ami doresc mult sa intru in mafie :-<:-S

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.