Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • Nick: Falaus
  • Level: 19.
  • Rank: 2(Soldato)
  • Vechime: O luna si 13 Zile
  • De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Vreau sa intru intr-un departament daca voi aVea ocazia.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Desigur.
  • Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: Mi-am facut o parere foarte foarte buna despre aceasta factiune, membrii sunt de treaba, liderul/subliderul la fel, m-am acomodat foarte repede aicea si ce sa zic, poate o sa regret mai tarziu ca ies acuma, dar imi doresc sa intru intr-un departament.
  • Alte precizari?: Multumesc lui Lolzaa, aNNakin, NoWa , Mefx, Bercea si celorlalti pentru tot sprijinul acordat si nu in ultimul rand lui CarTer pentru sansa acordata, esti un lider de milioane, sper ca nu te-am dezamagit. Bafta baieti si CarTer tine-o tot asa si daca se poate si mai bine. SUCCES!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: NoMore20
  • Level: 17.
  • Rank: 2(Soldato)
  • Vechime:aproximativ 18 zile
  • De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Vreau sa intru intr-o factiune/departament ca sa pot face bani.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Da,
  • Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?:Eu aveam de mult o parere buna despre Tattaglia dar cand am intrat mi-am confirmat asta.Sunteti o Familie si sper sa reusiti sa colorati orasaul..sau chiar mai mult.Mi-a facut placere.
  • Alte precizari?: Ai grija de ei Carter!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: MoNNsTeR
  • Level: 16.
  • Rank: 2(Soldato).
  • Vechime: 1 luna si 2 saptamani.
  • De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Nu imi permite calculatorul sa intru in SA:MP atat de mult pentru activitati. :|
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: Cea mai buna mafie in care am fost.
  • Alte precizari: Multumesc Carter pentru sansa acordata si multumesc tuturor pentru ca m-ati primit printre voi si imi pare foarte rau daca v-am facut vreun rau. Multa bafta Carter cu turf-urile si daca imi va permite calculatorul o sa revin. :*

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Fatlum_Kurtishi
  • Level: 16.
  • Rank: 1(Piccoto).
  • Vechime: 3 weeks
  • De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: I dont feel good all here are romanian!
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattagliapt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: Cea mai buna mafie in care am fost.
  • Alte precizari: Thanks Carter for accepting me here !

Link to comment
Share on other sites

Nick:vlad.1921

Level:16

Rank:1(Piccoto)

Vechime:2 saptamani+

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?:Nu m-am acomodat + ca vreau sa incerc altundeva.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani:Da

Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?:Relativ buna.

Alte precizari?:Multumesc Carter pentru sansa acordata,bafta mai departe cu faciunea.

Edited by vladlupastean
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Mucus_Marcus
  • Level: 15
  • Rank: 1
  • Vechime: Nu stiu
  • De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Pentru ca nu am destul timp pentru o mafie si nu imi place sa fiu pus sa fac "sclavie".
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Da, este cazul.
  • Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: Este o familie buna, dar liderul trebuie sa fie mai atent cu membrii de 12 ani. Familia mai are de lucrat la capitolul maturitate, in rest totul este pefect.
  • Alte precizari?: Stiu ca am dezamagit, imi pare rau Carter.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Radu_Truda
  • Level: 34+
  • Rank: 1
  • Vechime: 2 saptamani si 1 zi.
  • De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Doresc sa-mi incerc norocul in NG,este dorinta mea.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: Foarte buna,este familia care are ONOARE~!
  • Alte precizari?: Multumesc pt sansa acordata,toate cele bune.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: aNNakin
  • Level: 21+
  • Rank: 3
  • Vechime: 2 luni si 2 saptamani
  • De ce doresti sa pleci din Tattaglia?:Aud vorbe ca nu merit rank3 si ca azi nu se v-a da attack din cauza mea , deci mai bine plec vad ca numai sunt dorit.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: Destul de buna pana azi , am vazut acum si este cu doua fete ...
  • Alte precizari?: CarTer iti multumesc pentru sansa acordata si sper sa reusesti ceea ce ti-ai propus. Multe respect pentru: NoWay25 . MeFX , AzTeQ , Andreilolzza si Bercea17.

Edited by aNNakin
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: BrocK
  • Level: 23
  • Rank: 1
  • Vechime: 2 saptamani
  • De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: M-am cam saturat de mafii si as vrea sa intru intr-o factiune pasnica/departament.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: Este o factiune foarte buna, membrii, liderul/subliderul sunt de treaba,m-am simtit foarte bine aici doar ca as vrea sa incerc si altceva.
  • Alte precizari?: Multumesc Carter pentru ca m-ai accepta, esti un lider foarte bun.Bafta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

hYGjl.png

  • Nick: Bercea17
  • Level: 59
  • Rank: 3 ( Sgaristra)
  • Vechime: 3 luni si 1 saptamana
  • De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Cosnsider ca am ajutat cat am putut, insa simt ca stagnez.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: O parere buna.
  • Alte precizari?: Sper ca nu am dezamagit cu nimic si vreau sa pastram loc de un "buna ziua"

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: OgiCa
  • Level: 24
  • Rank: 1
  • Vechime: 3 saptamani si ceva
  • De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Vreau o factiune pasnica
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: Foarte buna ... ce-a mai jmechera mafie car am fost vreodata
  • Alte precizari?: Ms Carter ne mai auzim.. .te pupa fratele tau

Link to comment
Share on other sites

Nick: AzTeQ

Level: 27+

Rank: 2

Vechime: 1 Luna si ceva..

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Sunt depasit de rabdare si am inceput sa-mi consum nervi pentru nimic....

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Nu e cazu..

Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: Buna.

Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

Nick: Rydder.

Level: 50+

Rank: 2

Vechime: Nustiu

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Vreau sa intru in alta parte.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Nu e cazul.

Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: O parere foarte buna.

Alte precizari?: Mi-a facut placere sa fiu alaturi de voi.

Link to comment
Share on other sites

Nick: aNNakin

Level: 22

Rank: 1

Vechime: Nustiu

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Vreau sa stau civil o perioada .

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: Buna.

Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Mark.Cote
  • Level: 29
  • Rank: 1
  • Vechime: 2 saptamani
  • De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Vreau sa incerc o familie pasnica
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Nu este cazul.
  • Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: O parere foarte buna, o mafie care este tot timpul unita si la bine si la rau, un lider superb care isi face treaba foarte bine. Sper ca vom mai colabora !
  • Alte precizari?: Multumesc pentru sansa acordata, multa sanatate si bucurie !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: HighIq
  • Level: 16
  • Rank: 1
  • Vechime: 10 zile
  • De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Desi este o mafie foarte buna simt ca nu e locul meu aici, vreau sa incerc o mafie pasnica.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pentru* minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: O mafie foarte buna, ca o familie, la fel ca in orice familie, mai exista si certuri dar nu ai ce sa faci, imi pare rau daca am suparat pe cineva cat timp am fost membru al acestei familii dar am un comportament mai impulsiv.
  • Alte precizari?: Succes "Hitler". jk

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: CraZyFrOg
  • Level: 17
  • Rank: 1
  • Vechime: 2 saptamani
  • De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Consider ca o mafie nu e pe specificul meu...prefer ceva pasnic
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: A fost una dintre cele mai frumoase experiente de pe B-Zone.
  • Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:SoNy95
  • Level:17
  • Rank:1
  • Vechime:2 saptamani si 6 minute.
  • De ce doresti sa pleci din Tattaglia?:Incep antrenamentele la fotbal si nu prea o sa mai am timp.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani:Nu este cazul, dar da.
  • Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?:A fost bine, imi pare rau ca plec. Caterinca, dar si seriozitate cand trebuie.
  • Alte precizari?: :( Bafta la war-uri, depasitii pe stracci.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Mr.Klaps
  • Level: 19
  • Rank: 1
  • Vechime: Cateva zile.
  • De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Probleme cu viata reala.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Tattaglia dupa timpul petrecut aici?: Treaba buna. Unul din trei lideri care au o viata.
  • Alte precizari?: Thx de sansa!

 

Edited by DeadlyXcZ
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.