Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • Nick: PRINTU.BELEAUA

  • Level: 64

Rank: 4

Vechime: 3 luni si o saptamana.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Mi s-a oferit un rang mai mare intr-o alta mafie si nu as vrea sa refuz, sper sa ma intelegi bey..

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte frumos, ca a doua casa pentru mine, am trait momente bune si rele, dar pana la urma trebuie sa ne despartim..

Alte precizari?: Poate ne auzim pe viitor, sper sa faceti treaba cu noul lider si sa luati si LV, va doresc numa' bine cu stima @PRINTU.BELEAUA.

@

 

@BeyondOwn Cat mai repede daca se poate, multumesc anticipat :)

Edited by PRINTU ZEW
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Mykes.[CAPITANU]

  • Level: 42

Rank: 4

Vechime: 4 luni

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: M-am plictisit de LS, vreau sa incerc si alt gang.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte bine, sunt multumit ca am luat orasul, salut.

Alte precizari?: Bey, nu te supara pe mine, dar vreau sa incerc si alt gang. Salut

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Mykes.[CAPITANU]

  • Level: 42

Rank: 4

Vechime: 4 luni

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Multi smecheri care stiu doar suferinte.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Cand era Deyyuu parca era mai bine, dupa ce ai luat tu Bey ai adus toate suferintele serverului.

Alte precizari?: Dai din panel

Edited by AIM Mykes
Link to comment
Share on other sites

Nick: Muzzy
Level: 60
Rank: 3
Vechime: O lună şi două săptămâni.
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Iau o pauză că nu prea mă simt bine. Sunt sănătos, doar că mi s-a luat.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Ciudată.
Alte precizari?: Baftă mai departe. Succes în cucerirea celor 2 oraşe, păcat că unii dintre voi sunteţi buni doar cu numele.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: NewLife

  • Level: 113

Rank: 3

Vechime: 2 luni

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Am ajuns sa fac minus cu codatii astia.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Membri buni,lider capabil dar e greu cu codatii,oricum codurile lor nu fac fata la mai mult de 5 turfuri.

Alte precizari?: Pa

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: STEFAN..

  • Level: 20

Rank: 1

Vechime: 1 day's

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: -

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:- 

Alte precizari?: Dau cu Pace !

Ceau Beyond , ne auzim .

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: HaWKinG

  • Level: 57

Rank: 3

Vechime: destul

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Membrii mult prea slabi pentru mine.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Da

Alte precizari?: Aveti grija.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:G.UniT

  • Level: 60

Rank: 3

Vechime: destul

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Prea multi prosti in mafia asta si inactivi

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Da

Alte precizari?: Bafta cu functia beyond si arunca inactivi

Link to comment
Share on other sites

Nick: Zikoo.


Level: 57


Rank: 2


Seniority: since 20.12.2015


Why do you want to leave Verdant Family?: i don't have time for wars !


I agree to stay civil 60hours in case it proofs that i wasn't a member of Verdant Family for 2 weeks: ye

What is your opinion about Verdant Family after spended time here: -

Other specifications?: ty !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Sidorov.[CAPITANU]
  • Level: 77
  • Rank: 3
  • Vechime: 2 Luni aproape.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Am primit functia de Admin pe RPG4 si nu mai pot sta in mafii.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Conducere buna, uneori prea buna si probabil de asta apar tot felul de inactivitati pe zi ce trece.
  • Alte precizari?: Sper sa recuceriti LS zilele acestea. Imi pare rau ca nu mai pot sta sa ajut in continuare. PS: Cine o sa-si faca cont pe RPG4 ma poate adauga la Referral ID 27! Servus! :*

    Edit: Ma demiti dupa wars, stau si in seara asta sa ajut!

Edited by A I M Sidorov
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: NewLife

  • Level: 113

Rank: 3

Vechime: 2 luni

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Dooley. Alegi intre mine si el, altfel nu mai raman si asta nu e decizie la nervi, copilu asta pe langa ca e prost mai are si gura mare,face misto si ma jigneste da cine se crede el?

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Buna pacat de prezenta prostului asta.

Alte precizari?: IMI RESPINGI DEMISIA DOAR DACA M-AI ALES PE MINE SI IL VAD PE DOOLEY CIVIL PANA ATUNCI N-O RESPINGE CA O PUN DE 100 DE ORI PANA MA DEMITI.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: BOMBARDIER.

  • Level: 75+

Rank: 2

Vechime: 3 samptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Trebui sa ajut un prieten!

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Una foarte buna,membri de onoare

Alte precizari?: Salut si bafta la war-uri

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: kubannn

  • Level: 39

Rank: 1

Vechime: Maxim 1 saptamana

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: ma retrag

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: ok

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: cat de cat ok, sunt unii figuranti, dar ok

Alte precizari?: bafta

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: G.UniT

  • Level: 60

Rank: 3

Vechime: nu stiu

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: ma pis pe zei din factiunea asta ca sunt numai retardati ma fut pe factiunea ta pa

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: ok

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: de cacat

Alte precizari?: pa

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Sassori

  • Level: 61

Rank: 1

Vechime: nu stiu

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu am chef de mizeria asta de joc, incerc sa l joc si ma apuca sila, nu am cum nu imi place efectiv.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Baieti grei.

Alte precizari?: Imi pare rau Mosescule ca nu te pot ajuta dar efectiv imi e sila sa ma joc samp.

Edited by AIM Sassori VALOARE ZEW
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.