Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • Nick: HawKing

  • Level: 58

Rank: 1

Vechime: Nu stiu

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: am oferte

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: pwp

Alte precizari?: Memory mersii

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:Andutz

  • Level:45

Rank:1

Vechime:0 zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Ma chemat sky

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Buna

Alte precizari?:Succes

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Ted

  • Level: 45

Rank: 1

Vechime: nsh

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: ma las de joc, sunt prea batran sa ma mai joc asa ceva

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: sal

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: buna

Alte precizari?: dai din panel ca nu mai intru

Edited by T E D
Link to comment
Share on other sites

Nick: xSorin.
Level: 62
Rank: 2
Vechime: ^_^
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Sunt prea slab.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A 2-a casa.
Alte precizari?

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:Blexu

  • Level:66

Rank:1

Vechime:2 sapt

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Treaba mea sa terminat aici

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:-

Alte precizari?:

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:Ura[G]anX

  • Level:35

Rank:2

Vechime:2 saptamani si ceva.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Din acest moment nu ma mai pot prezenta la waruri.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost placut, pacat ca nu am fost lasati sa ne facem treaba cum am vrut noi.

Alte precizari?:Succes tuturor, imi pare rau, insa nu mai pot intra la waruri.

Link to comment
Share on other sites

Nick: BechiR.


Level: 70


Rank: 1


Seniority: 2 weeks


Why do you want to leave Verdant Family?: no time


I agree to stay civil 60hours in case it proofs that i wasn't a member of Verdant Family for 2 weeks: yes

What is your opinion about Verdant Family after spended time here: good

Other specifications?: ty

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: LuckyLucianoBRAND

  • Level:20+

Rank:1

Vechime: 15 ZILE

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: S-a terminat si cu vdt

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da am peste

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: mafie pierduta temporar

Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Dovahkiin

  • Level:43

Rank:2

Vechime: vreo 20 de zile cred

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Pa!

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: nu e cazul

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Una buna dar pe vremea lu BeyondOwn

Alte precizari?: bafta

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:Kaine

  • Level:80

Rank:1

Vechime: vreo 20 de zile cred

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Pa!

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: nu e cazul

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Una buna dar pe vremea lu BeyondOwn

Alte precizari?: bafta

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: PredaTHor.[OLD]

  • Level: 36

Rank: 2

Vechime: 3 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Deoarece nu mai am timp de war-uri,nu mai am chef mereu sa fim numai catee 7-8-9 pe turf.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Una buna,o familie,mi-am facut multi prieteni.Pacat ca unii de sus au stricat aceasta factiune,si-au batut joc de munca unora! Nowerbach esti super frate,se vede ca iti dai tot intersul si vrei sa ajuti in cel mai bun mod posibil,sper sa aduci acest gang unde ii este locul(sus)! Stiu ca poti! :>

Alte precizari?: Multumesc! Bafta baietii!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Zenod

  • Level: 47

Rank: 2

Vechime: 17 zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu ma descurc pe LS, nu stiu zonele prea bine si i-am promis Ioanei ca vin elc de cand am ramas fara lider.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost frumos, pana am ramas fara lider, stiu ca Nower esti baiat de nota 10 dar nu ma descurc pe LS..

Alte precizari?: Spor la turfs

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: alynzew
  • Level:28
  • Rank:2
  • Vechime: vreo 20 de zile cred
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: ca ai venit tu .
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: nu e cazul
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Una buna dar pe vremea lu BeyondOwn
  • Alte precizari?: sper sa te menti cu HQ daca il ai macar =)))

@,

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.