Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Verdant Family - Inactivitate / Inactivity


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nick: Dem[o]nGTA

Rank: 2

Plec pe ziua de : 27.04.2016

Revin pe ziua de : 30.04.2016

Motivul pentru care lipsesc:Sunt plecat la niste rude si se pare ca mai am ceva de stat pe aici. Mi-am luat laptop cu mine dar am un net asa de prost incat iau desync imd.ce ma conectez. Deci deaia am facut si inactivitatea deoarece nu pot ajunge la waruri.

Numar de inactivitate: 3

Alte precizari: Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Dem[o]nGTA
Rank: 2
Plec pe ziua de : 25.04.2016
Revin pe ziua de : 30.04.2016
Motivul pentru care lipsesc:Sunt plecat la niste rude si se pare ca mai am ceva de stat pe aici. Mi-am luat laptop cu mine dar am un net asa de prost incat iau desync imd.ce ma conectez. Deci deaia am facut si inactivitatea deoarece nu pot ajunge la waruri.
Numar de inactivitate: 5
Alte precizari: Nu prea pot sa ma conectez, am net extreem de prost. Sper sa poti accepta asa daca nu mai incerc pana maine sa capat net.

Retrag am reusit sa ma conectez. Ramane tot inactivitatea de sus 27-30:04.

Edited by DemOnGTA
Link to comment
Share on other sites


Nick: Evolution
Rank: 2
Plec pe ziua de : 5.05.2016
Revin pe ziua de : 9.05.2016
Motivul pentru care lipsesc: Sunt acasa , in vacanta de paste , de obicei sunt la facultate , acolo pot sa intru la waruri mereu insa aici mai am si treaba , nu am cum sa intru mereu, ieri am reusit sa intru pentru ca a plouat si nu aveam nici o treaba , mi-am facut invoire la war insa mi-a fost respinsa , am zis ca daca ieri am fost la war cu toate ca am avut invoire era normal sa-mi fie acceptata azi ca nu sunt cel mai inactiv om ca sa zici ca nu intru sau altele, sunt acasa si se invesc destule probleme. Cand ajung acasa , adica duminica, voi intra si voi fi activ la orice war, daca ma intelegi bine, te pup. ;)
Numar de inactivitate: 1
Alte precizari: Multumesc! Phenom , nu fac asta ca vreau , fac asta ca asa e normal, o sa intelegi cand o sa te duci la facultate. Stai atata timp departe de familie , cand ajungi trebuie sa ii impaci pe toti

Link to comment
Share on other sites

Nick: S.RoberT.

Rank: 2

Plec in ziua de: 06.05.2016

Revin in ziua de: 10.05.2016

Motivul pentru care lipsesc: Mi s-a ars incarcatorul laptop-ului.

Numar de inactivitate: 1

Alte precizari: Sper sa revin mai repede.

 

EDIT: Am rezolvat acum o ora, retrag inactivitatea.

Edited by Robert S
Link to comment
Share on other sites

Nick:Dem[O]nGTA

Rank:3

Plec pe ziua de :16-05-2016

Revin pe ziua de :30-05-2016

Motivul pentru care lipsesc:Am 2 saptamani incarcate cu teze, simulari pregatiri si nu prea am timp sa ajung la waruri. Dupa cum ai vazut deabia am reusit sa ajung la wars. Sper sa ma intelegi si pe mine ca deha astept sa scap de toate examenele si sa ma joc si eu linistit. Daca nu accepti inactivitatea asta, ar insemna sa ies cu 3/3 din cauza ca nu pot ajunge mereu la wars.

Numar de inactivitate:1

Alte precizari: Multumesc! Daca am timp ,mai intru la waruri in astea 2 saptamani. Multumesc!.

Edited by DemOnGTA
Link to comment
Share on other sites

Nick:Dem[O]nGTA

Rank:3

Plec pe ziua de :16-05-2016

Revin pe ziua de :30-05-2016

Motivul pentru care lipsesc:Am 2 saptamani incarcate cu teze, simulari pregatiri si nu prea am timp sa ajung la waruri. Dupa cum ai vazut deabia am reusit sa ajung la wars. Sper sa ma intelegi si pe mine ca deha astept sa scap de toate examenele si sa ma joc si eu linistit. Daca nu accepti inactivitatea asta, ar insemna sa ies cu 3/3 din cauza ca nu pot ajunge mereu la wars.

Numar de inactivitate:1

Alte precizari: Multumesc! Daca am timp ,mai intru la waruri in astea 2 saptamani. Multumesc!.

"-- un membru are dreptul la cel mult 2 săptămâni de inactivitate o dată la 45 de zile." ==> inactivitate acceptata pana pe 27.05 (am scazut alea 3 zile de la ultima inactivitate deoarece n au trecut 45 de zile de la precedenta)

 

mai bine NU intri deloc pe samp deorece ti se anuleaza inactivitatea.

Edited by AIM Nowerbach
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.