Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut! Din pacate din cauza unei functii de la auto-stopradar care favoriza cam mult membrii PD am fost nevoit sa fac un nou update. Pentru a evita viitoarele sanctiuni va recomand sa luati noua versiune. O zi buna!

*NU trebuie sa inlocuiti si fisierul .ini daca aveti V5.1, deci setarile modului vor ramane salvate*

*Click

 

V5.2:

- La cererea lui Kelton am scos somatia instanta de la auto-stopradar (atunci cand prinzi pe cineva si apesi pe tasta).

- A fost rezolvat bugul de la auto-arrest (cand aveai un jucatori pe g si mergeai in zona de arrest se facea spam cu arrest pe el).

Edited by TheTom
Link to comment
Share on other sites

https://www.rpg.b-zone.ro/players/report/132486

Salut! In urma acestei reclamatii pentru a evita sanctiunile va rog sa nu mai folositi sistemul de auto-frisk si cele asemanatoare acestuia.

Normal modul a fost aprobat si cel care l-a aprobat a aprobat si ca este LEGAL, dar vad ca kelton are alta parere, am facut ticket si astept un raspuns.

Multumesc penteu intelegere, o zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Salut! Am revenit cu noua versiune legala, dupa spusele fostului moderator.

Plusuri: nu prea sunt, sistem de auto-arrest refacut, dar mai multe detalii la minusuri

Minusuri:

- auto-frisk scos

- cldr scos

- auto-cuff scos (posibil sa fie readaugat in urmatorul update) 

- sistemul de auto-arrest are un bug, daca nu te pui bine din prima pe zona de arrest nu va mai da arrest.

 

Link: *click

 

Daca n-aveti ce face va mai dau de citit:

- Datorita faptului ca fostul moderator urma sa lase functia am facut modul in graba ca sa aiba cine sa-l aprobe, deci.. puteti sa va asteptati la mici buguri, pe primul l-am descoperit eu, l-am spus mai sus la minusuri. Pentru cei curiosi moderatorul nu a lasat functia (da, a lasat, nu a fost demis) din cauza incidentului cu modul.

- Inca o precizare, /fdd si auto-find-ul de la sj & repair pe tasta nu mai functioneaza deloc, vor fi functionale la viitorul update care va fi cand vom avea un nou moderator la sectiunea de moduri probabil, adica nu stiu cand.

- Desi din cauza lui s-a produs problema cu modul trebuie sa ii multumim domnului Shanker pentru ajutorul oferit la acest mod cat si cel oferit comunitatii. O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

salutare LsPd...

 

Am postat si eu la competiti o activitate pentru weekend si am rugamintea la voi sa confirmati aici la discutii, printr`o postare, care vine si care nu, sa stiu si eu ce fac, multumesc.

22 hours ago, GigGs11 Legend said:

* Numele ofiţerului: GigGs11[Legend]
* Rank-ul ofiţerului: Chief Los Santos Police Department
* Tipul competiţiei: Race
* Data şi ora competiţiei: 23.02.2020, 19:00
* Locaţia competiţiei: Race Arena

* Premiul competiţiei:

  1. Invoire Sedinta in luna Martie
  2. 300.000 $
  3. 200.000 $

* Alte precizări: Va astept in numar cat mai mare la acest eveniment 4 fun.

Link to comment
Share on other sites

On 2/20/2020 at 12:28 PM, GigGs11 Legend said:

salutare LsPd...

 

Am postat si eu la competiti o activitate pentru weekend si am rugamintea la voi sa confirmati aici la discutii, printr`o postare, care vine si care nu, sa stiu si eu ce fac, multumesc.

Nu pot sa ajung.

Link to comment
Share on other sites

  • TheTom unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.