Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Daca nu va convine, bb.

 

@ AlexFTW , eu am zis clar sa mergeti in echipe, dar vad ca nu intelegeti. Mergi cu un rank 2, si e totul oK.

 

O sa stau cu Tv pe fiecare, sa vad care respecta faza cu echipele, care merge cu un alt coleg si care nu. Care nu respecta, primeste instantaneu un FW. Daca apar comentarii, primiti uninvite. Sper sa intelegeti situatia si sa respectati. Eu unu daca m-as pune, intr-o ora dau cam 30 de amenzi, in 1 saptamana 150 de amenzi este o joaca.

Link to comment
Share on other sites

nuj ce sa zik ionuc...

N-ai ce sa zici nimie, in PD totul depinde munca, in PD nu se merge hai hui, aiurea, mergi si dai amenzi. Rank cereti, dar cand vine vorba de munca, faceti gura, ca doh, e muuult 150 de amenzi.

Link to comment
Share on other sites

ia nu mai comentati

150 :O:)))

glumeam nu e greu dar eu sunt mai milos nu prea dau amenzi dar ma descurc eu

dar probleme e ca e vacanta mai greu de mn ca o sa vin pe 10

plec pe 20 la mare cu prietenii :))

ma omoara ionucul :))

 

app am uitat

neatzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

e adevarat ca trebuie sa fim activi dar nici chiar asa...cand o sa inceapa scoala cel putin o sa fie imposibil...cred ca yo o sa fiu primu ce i-a uninvite :))
Link to comment
Share on other sites

Lol ce aiurea. Eu am echipa cu immortal dar.. din cate vad e cam afk :-??

Mai este o problema.. Acolo la echipe scrie ca nu avem voie sa arrestam cei de la rutiera. Daca nu avem voie sa arestam,cum dracu facem noi 80 de arresturi?

Link to comment
Share on other sites

Mda,Ionuc/crystyanos,am modificat la inactivitate police departament,am aflat ca in seara asta trebuie sa plec la mare,si acum ma duc la cumparaturi,bafta la arresturi/tickete ne vedem pe 7 august :-H

Link to comment
Share on other sites

Am mai zis si o repet. Faza cu amenziile o sa fie APLICATE incepand de duminica, saptamana asta o sa mai facem dupa vechiul model. Incepand de DUMINICA, 1.08.2010 o sa lucram dupa noua regula.

Link to comment
Share on other sites

Am mai zis si o repet. Faza cu amenziile o sa fie APLICATE incepand de duminica, saptamana asta o sa mai facem dupa vechiul model. Incepand de DUMINICA, 1.08.2010 o sa lucram dupa noua regula.

 

pana la urma faci si 150 intr-o ora daca te chinui =))) ma rog.. in mare ai dreptate ,dar nu o sa dureze mult treaba asta , cand o sa ne punem toti pe treaba ( sa zicem ca suntem 30 x 150 de amenzi = 4500 de amenzi dintre care 90 % pentru condus neregulamentar ) in cate-va saptamani ori o sa dam cate-va amenzi ori nu mai dam deloc pentru ca se invata lumea.. e bine sa zicem 150 pentru cate-va saptamani :-d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.