Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ce face fetele??!!! :)

Ba credeam ca am ramas fara tastatura :| Am desfacut tastatura de la laptop sa o curat si toate alea si am rezolvat-o, cand sa pun tastatura la loc, se deranjase ceva pe acolo si merge numai mijlocul tastaturii :| Da i-am dat de cap pana la urma! :))

Voi ce mai faceti? :D

Link to comment
Share on other sites

Salut LSPD, ăsta o să fie cam ultimul post pe care o să îl postez la discuţii (dar poate o să ne revedem iar poate peste 4-5 luni) eu mi-am făcut cerere de demisie, vă ţuc pe toţii, spor la rapoarte şi multă grijă la cei care vă vânează greşelile. Cius.

 

Bafta nab ;)

Link to comment
Share on other sites

Ce face fetele??!!! :)

Ba credeam ca am ramas fara tastatura :| Am desfacut tastatura de la laptop sa o curat si toate alea si am rezolvat-o, cand sa pun tastatura la loc, se deranjase ceva pe acolo si merge numai mijlocul tastaturii :| Da i-am dat de cap pana la urma! :))

Voi ce mai faceti? :D

Așa mi se întâmplase și mi-e =))))

„Numai îți băga nasu unde nu-ți fierbe oala”

 

Bună dimineața ce faceți ?

 

 

Bafta nab ;)

„Ai report nu-mi pasă, post-uri pentru +1” =))

Edited by Cristina
Link to comment
Share on other sites

Ceeee face fetiliii?! :* Plictiseala mare ba frate... :( Care face un event? Punem cate 2-5k de fiecare si facem un deagle 1v1? :D

@@Cristina, Eh, lasa ca nu mai imi bag nasu unde nu trebuie :)) Credeam ca raman fara tastatura... :| Da de fapt, nu era asa grav, la tastaturile de laptop, nu stiu daca stii, au dedesupt-ul lor ceva asemanator cu o banda de film, si o deranjasem pe aia! :))

 

Link to comment
Share on other sites

Hai salut. Asa e Max, a trecut o luna de cand a plecat grasu din LSPD :)). Apropo, cand ti se duce pedeapsa sa vi inapoi ca te bat.

Colegii spor la raport si ne auzim mai pe seara in game. Zi faina!

Link to comment
Share on other sites

Așa mi se întâmplase și mi-e =))))

„Numai îți băga nasu unde nu-ți fierbe oala”

 

Bună dimineața ce faceți ?

 

„Ai report nu-mi pasă, post-uri pentru +1” =))

 

Tu ai post, fami pls avataru ala din pm .

Link to comment
Share on other sites

@@Cristina, Mă refer la faza aia cu Hitmen.. :)), poza cu Reus am luat-o de altundeva :D.

@, O să vedem..

 

PS: Jucaţi 4 fun, pişaţi-vă pe el de rank.

Nu mai plec ba, iesi acas' :)) Lasa ca l-am rezolvat pe ala de warn + suspend =))))

Edited by Botys Ghytza
Link to comment
Share on other sites

@@Cristina, Cristina cea nabă! <3.

 

Bă, ce repede a trecut o lună de când nu mai sunt în LSPD.. :(.

 

PS: Uitaţi-vă la semnătura mea.. :))

Tu vii aici doar sa te lauzi cu sniper? ia hai duel deagle nabule :P

Link to comment
Share on other sites

Baiiii =]] Ia uitati ce am gasit euuu... :D

Vizionare placuta la bug. =]]

Voi ce mai faceti? :) Cu punctele la raport cum stati, bune, multe? Eu unu ca disperatu am stat si am facut 320 pana acuma...

Ne auzim in game, azi...ca e dupa 00:00 :)

Link to comment
Share on other sites

Salutare LSPD, care mai este treaba pe aici? :)

 

P.S. Gabita cred ca esti fericit si plin de bucurie fiind ca a plecat xinax :)) stii la ce ma refer...

Link to comment
Share on other sites

@, Nu eu am fost si nici nu voi fi cel rau :)) Gabita si-a dorit enorm sa isi puna cineva de r2+ demisia :))

Link to comment
Share on other sites

Baiiii =]] Ia uitati ce am gasit euuu... :D

Vizionare placuta la bug. =]]

Voi ce mai faceti? :) Cu punctele la raport cum stati, bune, multe? Eu unu ca disperatu am stat si am facut 320 pana acuma...

Ne auzim in game, azi...ca e dupa 00:00 :)

Il stiu de aseara ... :))) i-am dat +1, merita bajatu, imi doream si eu sa aflu dar mo fo lene sa dau pm-uri :)))

 

 

Neata tuturor. Ba, se pare ca @@GF Infernal nu ma lasa sa plec ... Da nici o problema, nu plec acuma nici sa imi accepte demisia :))))

 

Ne auzim in game mai tarziu, poate chiar diseara la sedinta, am foarte mult de recuperat de pe 7 zile cat n-am fost la scoala si am fost la spital ... Tre sa fac si raportu, ai de capu meu .. =))

Link to comment
Share on other sites

Baiiii =]] Ia uitati ce am gasit euuu... :D

Vizionare placuta la bug. =]]

Voi ce mai faceti? :) Cu punctele la raport cum stati, bune, multe? Eu unu ca disperatu am stat si am facut 320 pana acuma...

Ne auzim in game, azi...ca e dupa 00:00 :)

A rezolvat bug-ul ista ? :(

Bună, ce faceți ?

Link to comment
Share on other sites

@@Cristina, Mă refer la faza aia cu Hitmen.. :)), poza cu Reus am luat-o de altundeva :D.

@, O să vedem..

 

PS: Jucaţi 4 fun, pişaţi-vă pe el de rank.

O sa primesti report GLM. P.S Bun status updateul cu qMenthol am vrut sa mai adaug ceva dar nu am apucat. Eu stiu ce folosesc eu si cum se ascund. Daca esti curios contacteaza-ma in PM

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.