Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Botys Ghytza, incerc si eu sa discut cu el,ca sa nu imi pierd amicul de no-drept :)

Nu ai ce sa discuti ... A zis ca 60k vrea, nu mai scade, is dispus dar in 2 transe .. nu 1.

 

Oricum a iesit de pe contul paul_365, dar cred ca intra pe DEDE99.

 

Oricum mersi oricum ca incerci sa rezolvi ceva dar nu ai ce ... :|

Link to comment
Share on other sites

Holla, LSPD. A terminat si Lupu' cu primu examen, inca 6 si s-a rezolvat. :)) Voi ce faceti, cum merge raportu? :>

 

Bine ai venit. In LSPD te intelegi bine cu toti chiar daca vrei chiar daca nu. :))

Link to comment
Share on other sites

@, Welcome, sper sa te integrezi repede in colectiv :)) ceea ce nu cred ca va fi asta o problema.

@, Mi-as da eu demisia de dragul tau dar fiindca e prea frumos aici as lasa postu' pentru 1kk :))

Link to comment
Share on other sites

@, E ceva ciudat aici, eu nu am primit nicio reclamatie pana acum. Desi m-au amenintat o gramada.

Stai calm. Dacă semeni pe mine, începi cu amenințări câteva zile și după începe calvaru. Eu cât am fost la Roads, aproape 1 lună am avut aproximativ 40 posturi, deci multă baftă :)))))))

Link to comment
Share on other sites

YES

NO

Charlie, Charlie, are you here?

YES

NO

 

 

 

Una peste alta eu am terminat raportul asa ca ma doare la basca. O zi buna LSPD! Infernale vezi ca mi-ai furat nevasta, o sa avem de discutat.

 

 

Edited by Tovarasu Kenan
Link to comment
Share on other sites

YES

NO

Charlie, Charlie, are you here?

YES

NO

 

 

 

Una peste alta eu am terminat raportul asa ca ma doare la basca. O zi buna LSPD! Infernale vezi ca mi-ai furat nevasta, o sa avem de discutat.

 

 

 

 

@

Kenan, Kenan, you are nab?

 

YEEEES

YEEEES

OF COURSE BABY

 

Voi inebuniti pe zi ce trece =)) nabilor FW all.

 

 

Edit: Sef de pagina :*

Edited by Capitanul mafff
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Voi inebuniti pe zi ce trece =)) nabilor FW all.

 

 

Edit: Sef de pagina :*

Minți. Nab ești tu. FW primești tot tu. Pa! :*

 

EDIT: Se scrie înnebuniți :) Dar ce să ști tu ... care mergi la gradiniță încă. Vezi ce faci cu fetele de acolo, să fi un domn cu ele și să le furi creioanele =)))

Edited by Botys Ghytza
Link to comment
Share on other sites

Botys te pui rau cu mine, bine.

Gabita, stam ce sa facem.

Bă, ți-am mai zis și îți mai zic, glumsec cu tine. Cum tu râzi de cum zic eu pe skype " no binie " așa mă râd și eu de tine cu gradinița.

P.S: Ai grijă, Găbiță îi în stare de orice așa că .. :))

 

@,Il apar eu pe Botys,Nu il las la greu :*

:* My Bodyguard ;)

Link to comment
Share on other sites

@, Nu stiu daca netul meu merge prost dar pe site-ul ala se incarca in 3 ore un video si pe YouTube la un video 4k se incarca in cateva secunde na diferenta mare...

Și la mine e la fel. Probabil e din cauza site-ului.

 

+1 moka, yeeeeee :)))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.