Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Botys Ghytza, Acum sunt sigur ca nu este de la net :))

 

 

Eu ma bag sa fac puncte poate cine stie fac 300 de data asta :))

Mă bag și eu acum cu my nigga (Găbiță), am doar 53 puncte .. pe RPG2 și RPG3 la taxi din 25 puncte pe fiecare server am 0 ... Eu îs batman, mai am timp până duminică la 23:59. Ioooooooooooooi :O:))))

 

 

 

Ceva e putred în Scoția, 777.7 HP ... Hmm, să fie un semn? Nush, nu cred .. :))))

 

Succes tuturor la școală/liceu/facultă/lucru, ne auzim când vin acasă de la liceu. Până atunci, vizionare plăcută la poza de mai jos :*

AgoUZmU.jpg

Edited by Botys Ghytza
Link to comment
Share on other sites

@, :)) nu iti ducem lipsa tibi :)) adik si eu am avut inactivitate 13 zile da inafara de sefu Dax nu mi-a dus nimeni lipsa saracii de oameni :)) Welcome back :* :*

Link to comment
Share on other sites

Buenos dias, LSPD. Ce faceti? Cum merge treaba?

Lupu' se pregateste de sesiune, inca 5 examene si dupa pauza. Spor la raporate, poate ne auzim mai tarziu in game daca o sa am timp. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Neata LSPD, ce mai e nou pe aici? :) Eu abia m-am trezit, ma duc la masa iar apoi ne auzim in game :D

Link to comment
Share on other sites

Neața tuturor. La mulți ani bă nabilor de ziua copilului! Să vă cumpărați o acadea :))

 

Hai că e luni, stăm acasă că nu merem la școală și începem un nou raport... :D

 

Ne auzim în game!!!

Link to comment
Share on other sites

Salut LSPD, La multi ani puradeilor :)) Sa cante trompetele, sa curga sampania, sa va imbatati pana la asfintit :))

Edited by DaX
Link to comment
Share on other sites

Sa cititi ce am scris in topicul de Invoiri!

 

Teroare la GunGame: tmykxcf.png

 

Daca gasiti harti la quest-ul Tikki sa le puneti aici :))

 

Ce-ți trebe ție mă? Hartă îți trebe ție? Nu primești nimic, defapt ba da .. Un cuc :*

P.S.: Ți-am lăsat ceva în PM, ia-l repede cât e cald .. P.S.2: Nu mai am nevoie de inactivitate, am rezolvat ;)

 

 

Neața tuturor. Cică azi ore de la 10 și până la 12 ... Numa fain :))) Ne auzim în game! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.