Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bafta ba copii.Succes in to ce va propuneti.Imi pare rau ca nu pot sa mai stau, dar asa-i cu scoala asta.Sa pastrezi loc negrule.Ca ma intorc.Sallz.

#RolexBossLovituraDeBaros.

Link to comment
Share on other sites

@@Rolex123,Daca nu te intorci la vara te bat,vii si tu cu mine si cu botys pe no-drept

Ia stai puțin .. Am zis eu că mai merg cu tine pe no-drept mă? Repede zici de mine .. Da până când .. Când o să ști să conduci și nu o să mă mai bagi în toți stâlpii/gardurile sau în apă te mai iau pe G, până atunci pa :)):*

 

 

Neața tuturor. Ne auzim în game când vin de la liceu, în dimineața asta am reușit de la 4 playeri să aud cuvântul " post ", cu alte cuvinte, #SăNuVinăFW =))

Link to comment
Share on other sites

Holla, LSPD. Ce faceti? Cum merg rapoartele? :>
Lupu' a mai terminat cu un examen, inca 4 si realaxare totala dupa.

Sa traiesti, dar daca tot faci fapte bune macar sa le faci complete. Trimite PM la Lup cu toate hartile. :))

Link to comment
Share on other sites

Salut LSPD, ce mai faceti :) eu abia m-am trezit, ne auzim in game :D Bafta la quest cei care nu l-ati terminat.

Link to comment
Share on other sites

Pentru cine nu a terminat questul cu Tiki am adaugat la mine pe profil toate cele 3 mape 50/50 cu un nou design, pentru a fi folosite mai usor.

Multumim, o sa ma apuc si eu de acel quest.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.