Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Romania.gif

RO:

# Dupa cum vedeti in topicul sedinte si antrenamente -> este jale..Ar trebui sa dau o gramada de sanctiuni, insa va spun sincer: ESTE ULTIMA DATA CAND IERT ASA CEVA!!!!!!!!..Nu pot sa vin la sedinta si sa dau de 18 membri, sincer..Duminica o sa avem din nou o mica sedinta + o activitate cu SfPd..Am fost contactat de de Alin si vrea sa facem o mica activitate, iar saptamana asta o sa va anunt despre ce este vorba.

 

CITITI ACEST MESAJ DE 10 ORI SI BAGATI LA CAP, CA NU ESTE DE GLUMA!

 

uk32.png

As you can see in topic Meetings and Trainings -> is mourning..I should give a lot of penalties, but honestly say: Is the last time when i forgive..I can not come to the meeting and give 18 members, honest.Sunday we will have again a small meeting + activity with SFPD..I was contacted by Alin and he want to do a little activity, and this week I will announce.

 

READ THIS MESSAGE 10 times and pulled her head, IS NOT A JOKE!

 

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca eu sunt noul vostru coleg. Sper sa ne intelegem cat mai bine si sa nu existe conflicte intre noi. Va salut cu stima si respect.

Welcome si felicitari pentru punctajul obtinut in urma teastelor. Am asteptari mari de la tine si sper sa nu ne dezamagesti.
Link to comment
Share on other sites

Salutare! Acesta este ultimul meu post în acest minunat departament. În primul rând vreau să le urez bun venit celor noi, aveţi grijă la dovezi, sunt mulţi post hunteri. Nu voi începe să scriu nimic despre nimeni, toti sunteţi minunaţi şi faceţi o treabă bună. Rămâneţi o familie unită şi nu îl dezamăgiţi pe Gigi!

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Acesta este ultimul meu post în acest minunat departament. În primul rând vreau să le urez bun venit celor noi, aveţi grijă la dovezi, sunt mulţi post hunteri. Nu voi începe să scriu nimic despre nimeni, toti sunteţi minunaţi şi faceţi o treabă bună. Rămâneţi o familie unită şi nu îl dezamăgiţi pe Gigi!Îmi pare rău ca pleci şi tu, ne părăsesc din ce în ce mai mulți veterani. Succes mai departe si în viața reală în special.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Acesta este ultimul meu post în acest minunat departament. În primul rând vreau să le urez bun venit celor noi, aveţi grijă la dovezi, sunt mulţi post hunteri. Nu voi începe să scriu nimic despre nimeni, toti sunteţi minunaţi şi faceţi o treabă bună. Rămâneţi o familie unită şi nu îl dezamăgiţi pe Gigi!

Mult succes sper să ne mai auzim, succes în viața reală şi in game !

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@, Welcome :* ...

 

@@South BogdaNN, Boga, te-am ajutat cat am putut eu, dar ultimul FW, chiar nu am mai avut ce face..Eu inteleg pe toata lumea ca are probleme si stiu cum e..Sper sa nu te superi pentru asta si iti doresc mult succes si multa bafta in viata reala si in ceea ce faci.

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Acesta este ultimul meu post în acest minunat departament. În primul rând vreau să le urez bun venit celor noi, aveţi grijă la dovezi, sunt mulţi post hunteri. Nu voi începe să scriu nimic despre nimeni, toti sunteţi minunaţi şi faceţi o treabă bună. Rămâneţi o familie unită şi nu îl dezamăgiţi pe Gigi!

 

 

 

 

 

Uite-asa se duce toata "vecchia guarda" a LSPD-ului. Anus, iti multumesc pentru toate momentele in care ne-am distrat in LSPD, de cand erau Miti si Victoria lideri si pana acum, ai fost un coleg si un prieten a-ntaia. Nu uita, tot un anus prost ramai! Te-am pupat, succes cu RL-u'.

 

@TSK Ossie3, welcome back, another taliban in LSPD! =)) an old one though.

, uidi ce naba a venit in factiune! =))

Edited by Tiblerone ToV
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.