Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am fost informata in joc cat si in PM de colegi, cam plange Valeriu pe aici, adica reactile lui, pacat ca nu gasesc poza sau pozele cand avea niste texte de redus, mare pacat, probabil le am pe un stick, dar nu ma complic cu omul redus ca nu rezolv nimic, a vrut sa scape de mine si se pare ca si-a sapat singur groapa kid-ul. Merci NoTe.

 

Edit: Nu am o problema cu el, adica nu am avut, dar cand semnalizezi, am o problema :D

Edited by Deea Shakira
Link to comment
Share on other sites

Sa aveti o zi buna! =D>

Link to comment
Share on other sites

Edy hai skype!

Link to comment
Share on other sites

On 3/15/2018 at 12:00 PM, eDy Legend said:

:-H

 

On 3/15/2018 at 12:01 PM, eDy Legend said:

ok

 

@eDy Legend Dacă continuii să faci post-uri aiurea, o să fii sancţionat atât pe forum cât şi în joc. Un post trebuie să conţină minim 3 cuvinte, nu postaţi aiurea!

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, iMariuss said:

Salutari,sunt noul vostru coleg ( bine de vreo 3 zile :)) ),am facut o propunere in cadrul departamentului,cine considera ca este buna astept un +.Multumesc 

Propunerea respectiva va spori abuzurile. Gandeste-te ca, daca esti membru de mafie si te pui AFK, vine cineva iti da frisk si ramai fara droguri, desi nu e permis. Singuru mod in care il poti reclama e o dovada cu page up, ca doar ai fost AFK. Invaliditatea lor nu aduce niciun bonus nimanui.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TovarasuL said:

Propunerea respectiva va spori abuzurile. Gandeste-te ca, daca esti membru de mafie si te pui AFK, vine cineva iti da frisk si ramai fara droguri, desi nu e permis. Singuru mod in care il poti reclama e o dovada cu page up, ca doar ai fost AFK. Invaliditatea lor nu aduce niciun bonus nimanui.

Pai da , dar de exemplu dacă eu îl prind pe unul cu radar și fac o poza ,o verificare și nu e bună și apuc sa dau ticket și nu mai merge dovada iau FW nu ?

Link to comment
Share on other sites

Teoretic, da. Practic, am mai vazut si reclamatii unde s-au acceptat dovezi cu page up. Nu are niciun sens ce spui. Daca tu ai anumite reguli impuse nu trebuie sa le aiba si civili. Singur ti-ai ales factiunea, trebuie sa te descurci :)))

Link to comment
Share on other sites

On 23.03.2018 at 6:33 AM, AIM Jackus said:

Bine v-am gasit, sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem.

 

Bine ai venit, Jackule ?

55 minutes ago, GigGs11 Legend said:

 

Oh nu.. Bulaie m-a prins ?? o sa iau si ban ?

R.I.P Officer [AIM]Sidorov ??.

 

Neata buna tuturor! 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.