Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, GigGs11 Legend said:

@KevLaR Welcome back...

 

LsPd, vedeti ca v-am pregatit un concurs frumos in Topicul Competitii si am rugamintea la voi sa cititi la Anunturi Importante ce am pus.

ms ms, cam greut competitia de saptamana asta

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, TheTom said:

Pentru cei noi CopHelp!

P.S.: Modul de somatie pe X il aveti la celalalt cophelp(https://forum.b-zone.ro/topic/403907-cophelp-tot-de-ce-ai-nevoie-pentru-pd/), am uitat sa il pun in acel link.

 

Am un tutorial pentru tine, colegu :P

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GigGs11 Legend said:

LsPd, nu uitati de Competita Saptamani unde puteti castiga 50.000 $..Va dau un mic indiciu, poza este facuta in San Fierro.

Giggs este seful de pagina :))

Link to comment
Share on other sites

Neata!

Ce faceti we? Am inteles ca nu sunt singurul caruia nu ii merge serverul.. mie cel putin nu imi merge pentru ca nu le merge externul bine, le pica mai mereu dar voua? ??

In orice caz, incercati sa intrati cu VPN, din sursele mele cica ar merge. Eu nu am incercat asta inca, abia acum am citit mesajul. O sa incerc deseara cand ajung acasa. Pana atunci daca incearca cineva sa intre cu VPN sa lase un reply sa imi spuna si mie daca merge sau nu ca sa nu ma mai chinui si eu ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.