Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare, ne cerem scuze pentru anularea sedintei, dar au intervenit niste probleme neasteptate, eu acum am ajuns acasa, iar Giggs a avut probleme cu, curentul.

Dar si asa tot trebuia sa fiti un numar mai mare la sedinta, 15 memberii totusi e cam putin si o sa incepem sa luam masuri pentru ca nu vrem memberii asa inactivi, odata pe luna nu cred ca e asa mult in cat sa nu puteti ajunge, macar un minut puteati rupe din timpul vostru sa puneti o cerere de inactivitate. Am anuntam din timp timp zic eu.

Va rog sa fiti mai atenti data viitoare la anunturi importante si la faction motd.

O zi frumoasa va doresc!

 

EN:

Hello, we apologize for canceling the meeting, but some unexpected problems occurred, now I got home and Giggs had problems with the current.

But so you still have to be a bigger number at the meeting, 15 members are still a little bit and we will start taking action because we do not want members so inactive, once a month I do not think it's so much that you can not reach , at least a minute you could break from your time to make a request for inactivity. We announce in time, I say.

Please be more careful next time to important ads and faction motd.

Have a nice day!
Sorry for google translate, I'm tired.

Edited by TheTom
Link to comment
Share on other sites

Dragi foști colegi ai acestei minunate facțiuni. După mulți ani ca membru si fost Lider al LSPD am reușit sa îmi îndeplinesc acest vis si in realitate. Am fost admis la școala de poliție. Mi-e dor de voi si va urez succes tuturor în viața si să reușiți să faceți ceea ce va propuneți! Cu drag, Tibi

Link to comment
Share on other sites

On 9/4/2018 at 9:59 AM, TibiStanciu said:

Dragi foști colegi ai acestei minunate facțiuni. După mulți ani ca membru si fost Lider al LSPD am reușit sa îmi îndeplinesc acest vis si in realitate. Am fost admis la școala de poliție. Mi-e dor de voi si va urez succes tuturor în viața si să reușiți să faceți ceea ce va propuneți! Cu drag, Tibi

Felicitari Tibi si mult succes in continuare in tot ce ti-ai propus sa faci, ai grija de tine!

Link to comment
Share on other sites

On 04.09.2018 at 9:59 AM, TibiStanciu said:

Dragi foști colegi ai acestei minunate facțiuni. După mulți ani ca membru si fost Lider al LSPD am reușit sa îmi îndeplinesc acest vis si in realitate. Am fost admis la școala de poliție. Mi-e dor de voi si va urez succes tuturor în viața si să reușiți să faceți ceea ce va propuneți! Cu drag, Tibi

Felicitari Stanciule! :*

Ai grija de tine si sa porti cat mai multe grade pe umeri! 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, TL AleXe22 said:

Momentan bine, inca nu am avut ora cu dirigu.  

@TheTom cum au fost primele zile ca boboc? :) 

bun, bun

ba.. momentan e binisor, nu prea pot sa zic prea multe de acum avand in vedere ca nu am facut nimic, doar mate:)))

-

1 hour ago, Squiz uS said:

Salutare dati si voi un up la propunerea cu panelul RPG "" > 

https://forum.b-zone.ro/topic/128640-propuneri-pentru-forumul-rpgb-zonero7777/?page=22 

e complicat de facut si nu cred ca isi va bate capul cu el avand in vedere ca nu e ceva asa important, ideea e buna, dar si eu cand mai dau unele propuneri de genu se resping pe motivul de mai devreme.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.