Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

23 hours ago, Heisenberg ToV said:

E naspa ca faci mereu la ora 20 ca nu pot veni si raman fara invoiri

Au avut unii de sus idei bune sa facem in fiecare duminica.Va acceptam toate invoirile, nu mai este un numar limita, ca e o bataie de joc asta sa obligi jucatorii sa vina mereu. Doar la sedintele importante la care vom discuta chestii importante nu va fi invoit oricine, in rest daca ati pus invoire e ok.

Edited by TheTom
Link to comment
Share on other sites

@GF Infernal Ce mai zici ca mai faci tu? Noi suntem bine, sanatosi, ne zbatem sa rezistam pe aici :)

@A I M Sidorov Am editat, ca m-am uitat gresit la data la pc :))

@Heisenberg ToV Ce sa fac frate eu daca totul pleaca de sus acum, vin cu ideei, dar noi leaderii nu avem ceva de spus in treaba asta, asta este. :) Pana acum eu cred ca noi am fost activi in toate, insa alti vad ca sunt de alta parere.

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, GigGs11 Legend said:

@GF Infernal Ce mai zici ca mai faci tu? Noi suntem bine, sanatosi, ne zbatem sa rezistam pe aici :)

@A I M Sidorov Am editat, ca m-am uitat gresit la data la pc :))

@Heisenberg ToV Ce sa fac frate eu daca totul pleaca de sus acum, vin cu ideei, dar noi leaderii nu avem ceva de spus in treaba asta, asta este. :) Pana acum eu cred ca noi am fost activi in toate, insa alti vad ca sunt de alta parere.

 

 Stiu ce zici :)) Stai linistit ;)

Asa am ptit si eu cu meciul de maine seara dar mi-am luqt liber Luni :)) Eu credeam ca e Sambata dar e Duminica ?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, bogdanila said:

Salut , cum pot sa fac si eu sa fac rost de 100 de posturi pe forum , am voie sa spamez aici? :))

Nu. Baga pe la moduri sa nu bata la ochi ca asa fac toti, dar daca nu iti trebuie urgent iti recomand sa nu faci spam ca poti fi sanctionat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.