Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut! Am facut o noua versiune la Cophelp care cred ca va poate fi de folos!

Pentru cei care nu stiu despre ce este vorba si nu l-au mai folosit puteti vedea in video sau in topic.

O zi cat mai frumoasa!

 

#RememberNoTe

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum am vazut ca s-a schimbat programul a celor 3 activitati ( sedinta,activitate si antrenament), multi nu pot sa ajunga la orele respective. Vineri si sambata sunt zilele in care toata lumea iese in oras, pe afara, cu prietena etc mai ales la orele respective. Nu e deloc bine, asta este parerea mea. Cine e de acord un upvote sa vada GigGs. Merci :* 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, South Robinson said:

Dupa cum am vazut ca s-a schimbat programul a celor 3 activitati ( sedinta,activitate si antrenament), multi nu pot sa ajunga la orele respective. Vineri si sambata sunt zilele in care toata lumea iese in oras, pe afara, cu prietena etc mai ales la orele respective. Nu e deloc bine, asta este parerea mea. Cine e de acord un upvote sa vada GigGs. Merci :* 

Desi am rank1 si abia am intrat, sunt parte din factiune. Sunt total de acord cu ce spune Robinson. Eu personal la fiecare sfarsit de sapamana de pe la 6-7 ies in oras. Plus de asta, s-ar putea sa fiu mutat de la meditatii pe vineri intre 6 si 7, 7jum. Eu as spune, daca tot trebuie sa fie facute, sa fie puse mai repede. Gen viner de la 2 la 3 sau 3 la 4, sau 4 la 5; Sambata sa fie pus la 12,1 sau 2. Sunt sigur ca sambata la orele mentionate se poate intra mult mai lejer. Iar sedinta, pt mine e ok.

Edited by DonDelir
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South Robinson said:

Nu e deloc bine, trebuie gandite orele, facut un sondaj si sa puna fiecare orele la care pot. Si dupa asta o sa luam o decizie sau nuj. Ceva trebuie facut. 

S-a facut asta deja. I-am trimis lui Kelton un ticket, astept raspunsul.

Link to comment
Share on other sites

@South Robinson Nu eu sunt de vina pentru aceste modificari facute, ci staff-ul B-Zone.Au pus 3 activitati, v-am facut vot pentru ore, iar fiecare ati votat cate o zi si m-am asteptat la asa ceva si am dechis sa schimb programul de Duminica.Au venit uni si auzis `domne duminica nu este bine`, bine frate atunci schimbam, acum vineri nu e bine sambata nu e bine.Poi in nici o zi nu este bine, cand doriti sa le punem aceste activitati? Ca oricum nu picati toti pe o zi respectiva.

Link to comment
Share on other sites

@GigGs11 Legend, cu tot respectul, dar din punctul meu de vedere, orele nu sunt puse bine. Zilele in care sunt programate, pe mine personal, nu ma incurca. Insa orele 6, 7, nu mi se par potrivite pentru aceste zile. Eu unul, abia astept weekendul sa ies in oras de pe la 5,6. Repet, strict parerea mea. 

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt de acord cu zilele si orele, doar ca in continuare duminica cel mai probabil nu voi fi prezent, in rest poate fi in orice zi la orice ora, dar de preferat seara :))

 

Edited by TheTom
Link to comment
Share on other sites

@DonDelir Cum am zis, fiecare are cate o zi si cate o ora si nu putem pica de acord.

@Victory Heisenberg A fost modificata regula si o sa avem 2 activitati cu o invoire, aici mi se pare ca este ok, insa cu zilele si orele chiar nu pot impaca pe toata lumea.Avem duminica sedinta si mai discutam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.