Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut,

Pentru cei care ati fost la sedinta stiti ca am discutat de acei membri mai smecheri care nu vor sa dea acord ca e orasul lor, dar ei nici nu stau la radar si am zis ca cei care influenteaza alti membrii zicand pe sms/r/c, etc altor membrii nu ii da acord lui X sau departamentului X vor fi sanctionati cu Faction Warn.

De asemenea, daca membrii de rank 5 nu vor sa raspunda va raspunde urmatorul rank online (daca e 4, atunci 4, daca nu e nici 4 nici 3 de exemplu poate raspunde un rank 2).

Vreau sa precizez ca daca un rank 5 ii zice "nu" lui X, un rank inferior nu ii poate da el acord, sa nu se inteleaga gresit, iar pentru cei de rank 5 de preferat sa aveti si un motiv pentru acel "nu".

Acum poate va intrebati, daca nici ei nu ne dau acord de ce le-am da noi? Cam acesta este motivul pentru care multi nu dau acord, daca nu va dau acord si aveti dovada ca sunt on si se misca, nu sunt afk puteti sa faceti si voi un pm. Odata ce voi le veti da acord va vor da si ei. Daca veniti cu problema ca ei nu spawneaza masini, orasul principal este ls si normal ca multi nu stau la hq. Nu cred ca voi v-ati da respawn doar ca sa le dati lor masini.

Edited by TheTom
Link to comment
Share on other sites

HeLLo...

 

Pe langa ce ai pus tu Tomas, mai adaug si eu o chestie.Terminati-va cu aceste pm-urii intre departamente ca apoi o sa fim vazuti un fel de `post hunteri`.Orice problema aveti cu un alt membru sau daca greseste cineva din alt PD, faceti un pm intre mine el si leaderul din acel pd si discutam orice problema.

Link to comment
Share on other sites

Pai cam aia e, ca nu ai avea nici-un motiv=))

Da totusi, pot fi unele motive cum ar fi.. A fost X acolo si a luat crash, stai 1-2min sa vedem daca reintra (desi nu este o regula legat de asta).

Sau.. acum 5min ai fost la smb, dupa ai intrebat verdant si acum vrei temple, schimbi cam des zonele (daca vrei sa fi mai rau),

Motive bune sa zicem, nu de genul esti sfpd, voi sunteti prosti(ex), sau tu mi-ai facut pm (ex).

Link to comment
Share on other sites

SaluT @BlackSwordGaming !

 

@bogdanila Nu trebuie neeparat sa`i faci Pm ca greseste ceva mai minor, poti sa`i zici pe /d frumos sau in /sms ca este mai ok daca nu intelege si etc faci pm si ii zici la leader sa`l invete ce trebuie sa faca.Ca daca facem asa pm peste pm o sa vina si ei peste voi si o sa vedeti ce urat este.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu ma @GigGs11 Legend ca ei sunt destepti, nu gresesc, cine sa le faca pm lor, eu le-am mai zis, la fel ca si cu acordul, daca ei sunt din ls e orasul lor, aici sunt toti jucatorii si normal ca aici se face raport usor si vor toti, in sf cine trece pe acolo.. Si bine, ca faci tu primul raport ca e orasul tau, dar ei fac no-drept.

Link to comment
Share on other sites

Servus! 

Mult succes tuturor! Aveți grija de voi și nu insistați prea mult pe joc, viața reala pe primul plan. Nu uitați ca nu trăim intr-o lume pixelată ;)

Va salut pe toți! Drumul meu ca și Membru LSPD se încheie aici.

Remember Captain Sidorov! ???

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, A I M Sidorov said:

Servus! 

Mult succes tuturor! Aveți grija de voi și nu insistați prea mult pe joc, viața reala pe primul plan. Nu uitați ca nu trăim intr-o lume pixelată ;)

Va salut pe toți! Drumul meu ca și Membru LSPD se încheie aici.

Remember Captain Sidorov! ???

Sper sa ne mai auzim prietene, sa tinem legatura. Te pup :* 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, South Robinson said:

Sper sa ne mai auzim prietene, sa tinem legatura. Te pup :* 

Ma ai pe discord, îmi știi numele pe Forum, îmi poți da PM oricând ai nevoie de ceva ;)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, A I M Sidorov said:

Servus! 

Mult succes tuturor! Aveți grija de voi și nu insistați prea mult pe joc, viața reala pe primul plan. Nu uitați ca nu trăim intr-o lume pixelată ;)

Va salut pe toți! Drumul meu ca și Membru LSPD se încheie aici.

Remember Captain Sidorov! ???

:( Mult succes in continuare man, sper sa ne auzim cu bine, ai fost un membru foarte bun, a fost o placere sa te avem printre noi.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, TheTom said:

:( Mult succes in continuare man, sper sa ne auzim cu bine, ai fost un membru foarte bun, a fost o placere sa te avem printre noi.

 O sa ne mai auzim cu siguranța. M-am simțit foarte bine in aceste 401 zile petrecute alături de voi. Salutari lui Gigi, Bianca, Tomita, Robinson, Alexe (sa nu mai sari cu gura fără sa le pui cap la cap), și restul care au avut timp sa ma cunoască cât de cât ca și persoana și caracter nu doar ca nume pe server.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, A I M Sidorov said:

Servus! 

Mult succes tuturor! Aveți grija de voi și nu insistați prea mult pe joc, viața reala pe primul plan. Nu uitați ca nu trăim intr-o lume pixelată ;)

Va salut pe toți! Drumul meu ca și Membru LSPD se încheie aici.

Remember Captain Sidorov! ???

Ramas bun Sidorov, succes in ceea ce ti-ai propus. 

#RemeberLSPDCaptainSidorov

Link to comment
Share on other sites

On 4/16/2019 at 6:05 PM, A I M Sidorov said:

Servus! 

Mult succes tuturor! Aveți grija de voi și nu insistați prea mult pe joc, viața reala pe primul plan. Nu uitați ca nu trăim intr-o lume pixelată ;)

Va salut pe toți! Drumul meu ca și Membru LSPD se încheie aici.

Remember Captain Sidorov! ???

Baftă frate!

Link to comment
Share on other sites

On 4/16/2019 at 6:05 PM, A I M Sidorov said:

Servus! 

Mult succes tuturor! Aveți grija de voi și nu insistați prea mult pe joc, viața reala pe primul plan. Nu uitați ca nu trăim intr-o lume pixelată ;)

Va salut pe toți! Drumul meu ca și Membru LSPD se încheie aici.

Remember Captain Sidorov! ???

Succes Sidorov, mi a parut bine.

Link to comment
Share on other sites

On 4/16/2019 at 6:05 PM, A I M Sidorov said:

Servus! 

Mult succes tuturor! Aveți grija de voi și nu insistați prea mult pe joc, viața reala pe primul plan. Nu uitați ca nu trăim intr-o lume pixelată ;)

Va salut pe toți! Drumul meu ca și Membru LSPD se încheie aici.

Remember Captain Sidorov! ???

HeLLo...

 

Mult succes fratele Sidorov, te pwp si ai grija de tine.

 

@Alin Legend Uite ba ca traieste si alin :)), cine a zis ca a murit ? :))

 

Link to comment
Share on other sites

Salut! pentru cei care folosesc CopHelp-ul am revenit cu un mic update pentru ca era un bug la zona Temple LS si pentru ca s-a schimbat economia.

Pentru cei care sunt noi va recomand sa aruncati un ochi la primul videoclip *click unde explic cum se instaleaza modul si mai multe despre el.

O sa las direct videoclipul pentru ca sectiunea de moduri de la serverul MIX a fost dezactivata, iar multi nu au 200de posturi sa descarce modul de la sectiunea de moduri.

*LINK UPDATE (click)

O zi cat mai buna!

Edited by TheTom
Link to comment
Share on other sites

Salutare colegi.

Fratilor in Romania nu te mai poti plimba pe strada linistit ca-ti cade ceva in cap. Era sa mor ieri, mergeam linistit pe strada si deodata imi cade o bucata de plastic  in cap de la un aparat de aer conditionat (pentru un moment am ametit de la lovitura) de pe la etaju 5-6 lucra un 'dorel' acolo. Ma intreb daca scapa un ciocan sau doamne fereste cadea aparatu cu totu eram MORT  , da poate era un copil..pana mea. Am sunat la 112 a venit ambulanta si politia, am dat declaratie si am stat 6 ore in spital datorita unui dobitoc. In concluzie ferea la cap, mergeti si voi mai aproape de bordura, cine stie sa nu va cada ceva in cap si voua :-j.

 

#$JonnY TRAIESTE !

 

P.S: Nu mai parcati in garajul LSPD , primiti AV apoi FW de la Gigi, Salut!

@GigGs11 Legend

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.