Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@TheTom, am facut raport triplu pe saptamana asta, cu triplu la fiecare criteriu gen confiscate 15/5, wanted dat etc, dar tu mi-ai pus raport simplu, poate pentru ca ai facut evidenta alaltaieri si eu am facut raportul triplu ieri.

De la 8 puncte trebuia sa ajung la 17, dar am 10...

Link to comment
Share on other sites

pana la rank 4 nu poti dovedi ca ai facut raport triplu, deci vei primi pentru raport dublu.

Si normal ca daca am facut evidenta alaltaieri nu ai punctele facute azi, dar se vor pune la rank-up, cand ai zielel si ai si punctele ma poti anuntal am mai zis.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, CristiSKL said:

Eu nici macar nu apar pe forum la avansare in Rank-up... Ce sa mai zic daca fac raport dublu sau triplu..

Ce nume ai? N-are cum

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uN ThinBlueLine said:

Ai uitat sa imi bagi punctele pentru raport triplu...

dovada cu pct pt raport triplu, ca nu pot sa vad decat la r4.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, uN ThinBlueLine said:

Ai uitat sa imi bagi punctele pentru raport triplu...

Nu prea mai ai cum sa dovedesti acum raportul triplu, decat dublu... Trebuia in timpul saptamanii sa-i dai poza cu punctele de la rpg/account/factionactivity sa le poata numara, dar a trecut saptamana si nu mai ai cum sa le vezi ca la factionreports apare doar raport dublu si restul punctelor de triplu se duc la Alte Actiuni (others)... Nasoala treaba asta.

Link to comment
Share on other sites

Se agita degeaba VLT, eu le-am facut asa sa vad si eu cam cate puncte fac ei si cat duc..De cand le-am activat punctele astea, lspd este foarte activ si membri se implica.Am fost sapt ce a trecut pe locul 2 la activitate din 5 departamente, este ceva.

Link to comment
Share on other sites

Ma lămurește si pe mine cineva cum e cu punctele astea? Saptamana trecuta aveam 12 puncte, iar acum la evidenta de pe 7 mai am 4 puncte desi am avut inactivitate... De ce?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, WG Larisa said:

Ma lămurește si pe mine cineva cum e cu punctele astea? Saptamana trecuta aveam 12 puncte, iar acum la evidenta de pe 7 mai am 4 puncte desi am avut inactivitate... De ce?

Bug de la panel, imi cer scuze.

Apare un raport incomplet si unul optional ca ai inactivitate, dar ambele sunt pe aceeasi data.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, TheTom said:

Bug de la panel, imi cer scuze.

Apare un raport incomplet si unul optional ca ai inactivitate, dar ambele sunt pe aceeasi data.

vezi ca aveam 16, si am facut 2 rapoarte duble. Tre sa am 26 nu 25.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, uN ThinBlueLine said:

vezi ca aveam 16, si am facut 2 rapoarte duble. Tre sa am 26 nu 25.

ti l-am pus pe cel de data trecuta ca raport triplu, dar daca esti nemultumit ti-l voi pune ca raport dublu si vei avea 21 de puncte.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, TheTom said:

ti l-am pus pe cel de data trecuta ca raport triplu, dar daca esti nemultumit ti-l voi pune ca raport dublu si vei avea 21 de puncte.

dc nu mi-ai explicat? ../

Credeam ca ai bagat dublu pe sapt. trecuta si sapt asta. Scuzele mele :* 

Link to comment
Share on other sites

  • TheTom unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.