Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, AIM Marki said:

Salutare baieti, ce faceti? Incepand de saptamana viitoare o sa fie lejer pana la anul.

Salutare salutare, Marki! Suntem bine, tu cum ești? Ohoo, începem treaba cu o pauza ?

Link to comment
Share on other sites

Voi astia sunteti activi si pe aici, imi place, dar incercati daca puteti sa evitati "freechatul", gen sa gasiti un subiect de discutie cum ar fi sal cf bine tu pa.
Mi-am schimbat si eu avatarul, am intrat in sfarsit in saptamana cu Craciunul, cel mai frumos sentiment dar pacat ca nu ninge :(.

Voi cum sunteti?

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, LDV.Syt. said:

Bună dimineața, uite eu sunt bine, abea ce m am trezit .. tu ce faci?

Ce sa fac, am venit la munca sa rezolv ce a mai ramas de rezolvat si dupa ne pregatim de inventar..
In rest toate bune, profit de perioada sarbatorilor ca dupa vine sesiunea :(

P.S: Am postat la anunturi importamnte noi informatii care cu siguranta o sa va placa. Click aici.


 

Edited by AIM Marki
Link
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, AIM Marki said:

Ce sa fac, am venit la munca sa rezolv ce a mai ramas de rezolvat si dupa ne pregatim de inventar..
In rest toate bune, profit de perioada sarbatorilor ca dupa vine sesiunea :(

P.S: Am postat la anunturi importamnte noi informatii care cu siguranta o sa va placa. Click aici.


 

Acum ma uit. 

Link to comment
Share on other sites

      Salutare salutare, LSPD! Ce mai faceti, toate bune?

      Uite, acum de sărbători să aveti un Crăciun asa cum vă doriti, sa aveti parte de toate cele bune si sa va simtiti bine alaturi de cei dragi

 

Merry Christmas, everyone!!

    Cu drag, al vostru sublider, RoByYy ???

Edited by AIM RoByYy
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AIM RoByYy said:

      Salutare salutare, LSPD! Ce mai faceti, toate bune?

      Uite, acum de sărbători să aveti un Crăciun asa cum vă doriti, sa aveti parte de toate cele bune si sa va simtiti bine alaturi de cei dragi

 

Merry Christmas, everyone!!

    Cu drag, al vostru sublider, RoByYy ???

Hey bro, bn u say how r you ?❤️

 

Merry chritmas 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.