Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Primesc intrebarea asta de 100 de ori pe zi, de unde sa stiu ce are de gand giggs? Crezi ca stau toata ziua si vorbesc cu el, da' ba giggs imi mai dai sublider, da' cum imi dai, da' .....

Omul e ocupat, are alte treburi mai importante decat jocul, nu are rost sa il deranjez pentru nimicuri, in concluzie raspunsul este: nu stiu.

Am scris mai detaliat aici poate vad mai multi si nu mai sunt trebat in fiecare zi. Eu nu am venit special aici sa iau sublider, am venit aici, cum am zis si in aplicatie, ca e o factiune care imi place cum este organizata, mi-am pus si eu amprenta putin si in continuare imi place pd-ul, daca iau sublider o sa am alte ocupatii si nu mai am raport, daca nu iau o sa am raport si nu o sa am alte ocupatii, cam acelasi timp este asa ca mi-e indiferent daca iau sau nu. 

 

Stiu ca unii sunteti suparati ca a venit asta iar si nu ia X sublider si iau eu, dar nu a zis nimeni ca iau eu sublider, poate lua si X ala.

Edited by TheTom
Link to comment
Share on other sites

Eldon, daca vrei sa te dai asa mare in fata lui bogdyplays si il tot freci atat nu stiu de ce te mai deranjeaza ca se ia de tine. Nu a mai facut nici-o problema in ultimul timp si a stat cuminte, nu cred ca a avut el ceva cu tine de odata asa, i-ai facut tu ceva. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, TheTom said:

Eldon, daca vrei sa te dai asa mare in fata lui bogdyplays si il tot freci atat nu stiu de ce te mai deranjeaza ca se ia de tine. Nu a mai facut nici-o problema in ultimul timp si a stat cuminte, nu cred ca a avut el ceva cu tine de odata asa, i-ai facut tu ceva. 

Este mult prea penibil

Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2019 at 3:20 PM, Eldon Legend said:

Ma ameninta cu FW ca nu il las in pace in TR, i-am dat report si a primit warn pentru fast c-bug

Prietene, lasa frustrările și vezi ti de pătratica ta.si cu asta am încheiat din respect pt gigi.

Edited by BogdyPlays
Link to comment
Share on other sites

Ia uite ce fac baietii grei din LSPD, si cum se face o arestare ca la carte :)))

Daca va place modpach-ul sa imi spuneti si il incarc undeca sa il descarcati.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/4/2019 at 8:39 PM, Eldon Legend said:

Ia uite ce fac baietii grei din LSPD, si cum se face o arestare ca la carte :)))

Daca va place modpach-ul sa imi spuneti si il incarc undeca sa il descarcati.

 

 

I like it, can you upload it for me ? skins and (only) PD cars.

Link to comment
Share on other sites

Aici este lincul de download pentru modpach-ul de mai sus.

P.S. sa stergeti WallHack-ul, ca am uitat sa il elimin, eu oricum l-am sters :))

https://drive.google.com/open?id=1NjqJTo7hYAdwaNyg-O4Q_pRZXPFG9w35

Apasati in dreapta sus pentru descarcare.

Edited by Eldon Legend
Link to comment
Share on other sites

  • TheTom unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.