Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

ba da are dreptate ti se face mila :):-J ... si in plus nu prea rezolvi nimic... :-J

Vreau sa le urez bun venit celor care ati intrat noi in PD! :)

Link to comment
Share on other sites

Tie poate. Mie nu. Mie mise face mila cand au w6 .... sa stai 6.000 sec jail ... atunci.

 

Imi e mila in ambele cazuri :)) chestia e ca la partea cu w6 nu prea mi-e mila, am stat jail 6000 sec doar o data :P.

 

Link to comment
Share on other sites

mda e misto dar stit ca multi playari vechi de pe B-zone joaca pe HG demult cum ar fi "Brooklyn" si mult alti "potco"....

Link to comment
Share on other sites

leXutzu vs. PC - > leXutzu WIN :))

 

 

Am reusit sa-i dau de cap la windows dale dracu de dll-uri ca am bagat de mio venit rau =))

 

 

ON : Ce mai faceti ? Cum merge leveleu ?

Link to comment
Share on other sites

piticule dc faci dinastea jur?? abia am asteptat sa vin sa ma joc azi sa te caut sa ma recrutezi ca ieri ai zis k nush ce cas blocate recrutarile si sa vin maine ca o sa mearga...si acuma imi zici nu mai recrutez? cei asta jur???? asta numesti svr serios? sincer is dezamagit in primu rand de situatie stii bine ca imi doream pd...si in al doilea rand de server credeam ca ii calumea da na ... asta ti cuvanut ce sa zic...

 

 

distrati-va voi..vroiam doar sa fac asta cami place si eram corect si tot ce trebe tot respectam

 

 

P.S

nui frumos..... :)>-

 

:-& :-& :-&

Link to comment
Share on other sites

Iti mai raspund mult? Datorita unirei HardGaming + B-zone care sa rupt, numarul de membri la factiune au ramas la fel.De asta nu mai recrutez.. Dar tu intelegi ce vrei :)

 

ON: Nu mai beau niciodata cu lexutzu ! Imi pune zahar pe paine inmuiata in tuica :(

Link to comment
Share on other sites

Iti mai raspund mult? Datorita unirei HardGaming + B-zone care sa rupt, numarul de membri la factiune au ramas la fel.De asta nu mai recrutez.. Dar tu intelegi ce vrei :)

 

ON: Nu mai beau niciodata cu lexutzu ! Imi pune zahar pe paine inmuiata in tuica :(

 

 

pai na nu mi-ai zis asa dar te rog la urmatoare recrutare sa ti cont de mine :) daca nu ce sa zic ...

 

Link to comment
Share on other sites

Ce tare =)). Lex dute bea ceva fa wanted 6 si intalneste-te cu noi =)).

 

Imi cer scuze de inactivitate deabea pot intra 10 min pe server am ceva treaba si nu mai am cum sa intru foarte mult. Asta se va termina curand si voi intra dupa ;).

Link to comment
Share on other sites

io pana aici mia fost in PD... plec cu gandul ca in viitor ma voi intoarce si ne vom mai juca ca si pana akmm..vom urmarii din nou suspecti... vom face dueluri in armory... vom rade vom plange dar PLEC CU CAPU SUS! bafta colegi... sa ne auzim cu bine!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.