Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut baieti.

 

As avea o chestiune de discutat cu voi. Am observat ca pt. a dat cuiva wanted 3, sa spunem, trebuie sa executi comanda de 3 ori. Nu credeti ca ar fi mai usor, mai comod si s-ar putea evita erorile umane daca comanda ar fi de genul:

/su PERSOANA WANTED(1-6) MOTIV

 

Asa am intalnit acum ceva timp pe un server si mi se pare mult mai util. Probabil v-ati obisnuit deja cu modul acesta(repetarea comenzii), dar as vrea sa va stiu parerea.

Link to comment
Share on other sites

da ar fi o idee dar odata cu un mod nou probabil o sa fie si alte erori(buguri),nu zic ca nu se pot rezolva.In fine e o idee buna,sa vedem ce zic si ceilalti :)
Link to comment
Share on other sites

neataaaaa :-d

 

da omega , e mai bine asa dar mai repede o sa gresesti apasand un buton ( din zona celui care trebuie ) si sa ii dai alt wanted.. oricum e mult mai bine asa.

Link to comment
Share on other sites

Neatzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa by edusca ziro ziro :X:X iubirea mea :*

 

Ce fac gaborii ? ;;)

 

Omega : E o idee buna , dar ne`am obisnuit toti sa dam de 3 ori de exemplu daca tre` sa dam wanted 3...si daca s`ar baga asta , mai sunt unii care in loc sa dea wanted 3 apasa de 2 ori si dau wanted 6 :))

Link to comment
Share on other sites

pai ar fi cva de genu /su omeg16 3 neplata amenda,dar fara sa se adune daca dai de 2 ori sa ramana w3

oricum is de accord dar nu trebuie sa vb cu noi,ci cu razr :))

Link to comment
Share on other sites

Eu am spus ca, mie personal, mi se pare mult mai simplu. Sunt cazuri cand nu iti permiti sa stai sa dai de 3-4 ori pe ` + Up + Enter, pt. ca pierzi timp.

 

Cu cine trebuie sa vorbesc, stiu eu, dar v-am intrebat pt. ca am vrut sa vad parerea voastra. Daca majoritatea spun ca e mai bine, vorbesc, daca spuneti ca nu e ok, atunci nu mai vorbesc. Cum ziceti si voi...

Link to comment
Share on other sites

Eu am spus ca, mie personal, mi se pare mult mai simplu. Sunt cazuri cand nu iti permiti sa stai sa dai de 3-4 ori pe ` + Up + Enter, pt. ca pierzi timp.

 

Cu cine trebuie sa vorbesc, stiu eu, dar v-am intrebat pt. ca am vrut sa vad parerea voastra. Daca majoritatea spun ca e mai bine, vorbesc, daca spuneti ca nu e ok, atunci nu mai vorbesc. Cum ziceti si voi...

mie imi convine dar cred ca trebuie sa fie si NG/FBI de accord...

Edited by d3m0
Link to comment
Share on other sites

•Nick'ul tau: Haose

•Nick'ul celui reclamat: justmed

•Descriere: aveam o crima,wanted 0,si vina asta si imi spune STOP iau eu nu opresc,si runner,nu trebuia sa fie neoprire somatie?+ ca are bind,cik sa cobor din masina dar eu eram pe jos

•Martori: cam nimeni...

•Dovezi (Screnshot / Video): http://img.b-zone.ro/images/12597015564713832362.png http://img.b-zone.ro/images/62264873904952009554.png

 

Ionuc astept sa imi dai acordu sa postez daca este nevoie.

 

edit : add my new id : med.justx :D

Edited by JusTMed
Link to comment
Share on other sites

Neatzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa by edusca ziro ziro :X:X iubirea mea :*

 

Ce fac gaborii ? ;;)

 

Omega : E o idee buna , dar ne`am obisnuit toti sa dam de 3 ori de exemplu daca tre` sa dam wanted 3...si daca s`ar baga asta , mai sunt unii care in loc sa dea wanted 3 apasa de 2 ori si dau wanted 6 :))

 

:))))))) =))))

iubire :*:))

 

neatzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa si euuu :)

Edited by edusca00
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti.

 

As avea o chestiune de discutat cu voi. Am observat ca pt. a dat cuiva wanted 3, sa spunem, trebuie sa executi comanda de 3 ori. Nu credeti ca ar fi mai usor, mai comod si s-ar putea evita erorile umane daca comanda ar fi de genul:

/su PERSOANA WANTED(1-6) MOTIV

 

Asa am intalnit acum ceva timp pe un server si mi se pare mult mai util. Probabil v-ati obisnuit deja cu modul acesta(repetarea comenzii), dar as vrea sa va stiu parerea.

 

Omega mie mi se pare mai usor si prin acest mod poate se evita si Fake-Kill. Ca am vazut ca unii cu ajutorul Fake-kill-ului mai primesc altii wanted aiurea.. Dar sa vedem si parerea liderilor departamentelor.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.