Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

neatza (37.gif am avut o noapte alba plina de roberi si codati,vreau sa zic ca dadea unu rob si nici nu apucam sa il prind pe ala ca venea altu,am facut si un post lu tohneanu a luat mustrare si am luat si eu una mi-e lene sa mai explic...cei care vor sa vada check complains...la plangerea mea...vorbim in joc peste vreo 30 de min
Link to comment
Share on other sites

omfg X( am luat ban ca am gresit parola :-W succes la wanted :|

PS: vedeti si voi daca e RazR sau Alin.amastid pe sv si dati un sms sa se uite la unban pls [-o<

Edited by Pa1
Link to comment
Share on other sites

Asteptam sa luam toti FW :)) pt Raport de activitate .. nust daca are cnv peste 150 amenzi :)) eu am doar 25 voi cate aveti ;) ?

 

Link to comment
Share on other sites

noapte buna christianule

 

edit

 

ick'ul tau: Jean.DAnero

Nick'ul celui reclamat: JustMed

Descriere: Deci am omorat un civil inafara jail`ului si mia dat 6 stele in plus nici nu stie sa scrie

Martori: BogdyK and Ss

Dovezi (Screnshot / Video): http://img268.imageshack.us/i/samp035aj.png/

 

 

sa ma anunti daca e nevoie sa postez.

Edited by JusTMed
Link to comment
Share on other sites

baieti eu s-ar putea sa va zic la revedere :)) am facut cateva prostioare :)) + ca nu am reusit sa fac decat vreo 10 amenzi :| in fine nu scapati voi de mine daca e sa ies din pd intru ng :P

PS: eu am plecat la tara ne vedem duminica seara probabil

Edited by Pa1
Link to comment
Share on other sites

Neatza

 

 

Neatza

 

 

Deci, fiind prima saptamana cu aceasta regula, nu cred ca o sa sanctionez pe nimeni, vreau sa vad un raport al activitatii, adica cel mai bun il voi premia, in rest, nimic.

Link to comment
Share on other sites

Ionuc Uitate la rapoarte am postat si eu raportul :P ... E cel mai bun raport al meu :)) de pana acum ... ;) ...

mda ..:( revin cu EDIT la rapoarte nu merge link :( !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.