Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Buna ziua, buna ziua hop a venit Becali >:).

 

Si cand ma gandesc, ca mai am 2 sambete care treb' sa ma duc la liceu :(... Ma duc sa vad ce-am de invatat, noroc.

Link to comment
Share on other sites

În ultima vreme, de cănd cu update-u' ăsta prostesc, numa' si numa' lag, buguri peste buguri... dacă-l lăsa cum era inainte sa stea ţapăn era perfect.

 

Mă duc să mă îmbrac şi mă duc la liceu, ne auzim diseară, multă baftă.

Link to comment
Share on other sites

Salutare agenti. Ma duc si eu la liceu, poate mai intervin pe forum de p-acolo. Va urez bafta la arestari.

@ Am auzit un reportaj in care Basescu isi depusese demisia din cauza protestatilor care stateau in frig. Declaratia lui era ceva de genu' : "Nu pot dormii noaptea cand stiu ca atatia oameni protesteaza in frig". Dude, c'mon. Pana acum nu te-a interesat,tocmai acum ti-a venit dragul de ei? Bullshit.

Eu nu am nimic cu el, insa ma seaca genul de oameni care tot ei fac rau, si tot ei incearca sa para victima.

 

Bafta baieti.

Link to comment
Share on other sites

Buna Seara agenti !

Imi cer scuze de inactivitate dar am mici probleme tehnice X( ... Mi s-a stricat Tastatura si mouse `ul .. iar acum cand vreau sa intru in game imi apare aia cu crash X( de la ce oare .. :|

Voi ce mai faceti ?

Merge treaba ?

Link to comment
Share on other sites

Frate, Klaudiu a spus sa vorbim si noi lucruri interesante sa deschidem subiecte nu "bine eu intru in game, pa" vii se par subiecte interesante ce mai faceti ? bn si atat? :| eu nu pot sa va inteleg, incercati si voi sa fiti mai comunicativi cu lumea :-J

Link to comment
Share on other sites

Naspa de Hank, ce-a patit azi... in fine, l-am ajutat sa treaca peste...

 

Caut si eu de 3 zile un amarat de mod... imi puteti spune cum se numeste daca-l stiti, vad eu cum va rasplatesc...

 

sadda.png

Edited by R u b b y
Link to comment
Share on other sites

Eeee... a facut un "event" prostesc, gen: cine-i dă lui X $2.000.000 maine îi voi da eu $10.000.000... şi pentru faza asta putea lua ban că a fost si Kip de faţa, si l-am ajutat eu.

 

Am şi eu o întrebare.

 

Ca să tacă câinii ar trebui să te intorci inapoi... DAR dacă ai nevoie să mergi în zona respectivă şi n-ai altă cale, ce să faci? Să te faci că nu-l vezi şi continui drumul până te muşca, să urlii că poate se sperie, să alergi ca sa ieşi mai repede din zona lui, sau.... ?

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata agenti! Ce faceti?

Inca putin si plec si eu la scoala...

Doamne, am urmarit azi dimineata un abuzer vreo 2 ore, dar l-am prins pe final.

Bafta la arresturi!

 

Am şi eu o întrebare.

 

Ca să tacă câinii ar trebui să te intorci inapoi... DAR dacă ai nevoie să mergi în zona respectivă şi n-ai altă cale, ce să faci? Să te faci că nu-l vezi şi continui drumul până te muşca, să urlii că poate se sperie, să alergi ca sa ieşi mai repede din zona lui, sau.... ?

Pai am eu o solutie, dai ceva de mancare si imprieteneste-te cu el, poate nu te mai ataca:)) e doar o presupunere, nu garantez nimic.

Link to comment
Share on other sites

Daca iti iese un caine in fata nu trebuie sa te intorci deloc, asa cum tu te intorci asa si el se intoarce. daca e in lateral si treci la 4-5 metri de el, mergi mai departe fara sa fugi, mergi calm. Daca iti iese in fata nu fugi in alt sens sau alte chestii. il privesti in ochi si apoi el pleaca. sau suni pe cineva vine cu bata si-i da in cap =)). sau poti sa-ti iei de aia cu electrosocuri de pe net si se sperie doar cat aude.

Am plecat si eu, ne auzim diseara.

Nu mai faceti event-uri prostesti pe server, cum a facut Hank, acum se ia foarte usor ban.

Link to comment
Share on other sites

@ Deobicei cainii incep sa latre si sa muste doar ca sa-si apere teritoriul cand se simt amenintati. Oamenii sunt destui de rai si cainii au inceput sa simte frica. Cel mai bun procedeu sa sperii cainele este sa te prefaci ca iei o piatra de pe jos si ca arunci spre ei. Deobicei se sperie si fug. Insa deasemenea ei simt frica ta, daca esti calm si mergi pe drumul tau,cainele continua sa latre si nu face nici-o miscare,pana nu faci si tu. Cam asta-i cu cainii,ataca cand se simt amenintati.

 

Am revenit si eu de la sala, putin prin joc apoi la liceu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.