Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Bai nab-ule, cand imi faci aia? :))

Neatza tuturor.

Mda, aseara o panarama totala, server down, forum down. Rambo nicaieri.... mie imi arata 450/600 constant, cand intram pe server imi scria connecting, si connecting statea zile si nopti.

Incercati mai putin spam pe aici (ma refer la , ce faceti, am plecat, am venit)....

mdY nab.

Rambo e peste tot.

 

#Miercuri ora 21 - ANTRENAMENT !

Daca nu sunteti minim 15, antrenamentul se anuleaza, ca sa stiti din timp.

 

School.Bye.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua agenti,

Klaudiu vad ca nu e on asa ca ma duc sa dorm, sunt foarte obosit mai ales dupa seara de ieri si 2 ore dormite azi noapte..

Va salut si sper sa ne vedem diseara/la noapte, in factiune :))

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit.. am facut 16 ani... repede se mai duce timpu'...

 

La multi ani, tot ce'ti doresti :*

 

@ Serverul vietii.. Se pare ca nu mai avem parte de activitate in dimineata asta, ca e deja trecut de 12 :)

Link to comment
Share on other sites

Salutare colegi!

Saptamana asta mi-am propus sa profit de fiecare minut pentru a intra pe server, fiind o saptamana mai lejera pentru mine.

La Multi Ani Rubby ( <:-P ) si succes la teste MARB ( 4?! Serios?!)!

Membrilor noi le urez un "Bun Venit" ( cu intarziere, pentru ca nu am mai postat pe aici de ceva vreme) si sper sa se acomodeze repede si sa faca o treaba buna.

Felicitari BlackThief pt Rank-up! :)

Intr-adevar, frumoasa vizita lui Spawn si chiar folositoare, acum am 16 ani si in-game :D .

Bafta la eventul organizat de Rubby, daca participati, fie ca cel mai agil sa castige! ( Apropo, buna idee cu eventul Rubby, desi e cam costisitor)

Eu ma mai uit la un episod din House M.D. si ma culc, maine am de recapitulat pentru scoala.

Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Salutare colegi!

Saptamana asta mi-am propus sa profit de fiecare minut pentru a intra pe server, fiind o saptamana mai lejera pentru mine.

La Multi Ani Rubby ( <:-P) si succes la teste MARB ( 4?! Serios?!)!

Membrilor noi le urez un "Bun Venit" ( cu intarziere, pentru ca nu am mai postat pe aici de ceva vreme) si sper sa se acomodeze repede si sa faca o treaba buna.

Felicitari BlackThief pt Rank-up! :)

Intr-adevar, frumoasa vizita lui Spawn si chiar folositoare, acum am 16 ani si in-game :D .

Bafta la eventul organizat de Rubby, daca participati, fie ca cel mai agil sa castige! ( Apropo, buna idee cu eventul Rubby, desi e cam costisitor)

Eu ma mai uit la un episod din House M.D. si ma culc, maine am de recapitulat pentru scoala.

Noapte buna!

:|

 

Mamaa, treci rar si cand treci scrii romane :)))

Daca astea sunt romane...verifica discutiile in perioada ianuarie - august 2011...in special martie-iunie...sa vezi acolo ce n'ai vazut niciodata...

 

*La multi ani Rubby.

Link to comment
Share on other sites

Buna DimineaTzaaa !!!

Ce fac baietzii?

Off doamne azi am 3 ore de practica :(( si nu prea am chef sa ma duc ca ma pune iar maestru sa lunstruiesc sau sa sudez X(

 

 

^-^ La MuLTi Anisori Rubby ! [ dai o bere? ] ;))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.