Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Neata FBI.

Incepe o zi de cacat .. pentru mine :)

 

Does anyone know a website I can buy some RAM from...? As in the computer memory? I really need to upgrade mine... :|. I'm using a HP, by the way.

 

Thanks and good night all!

 

You stay in Romania ?

Link to comment
Share on other sites

Neata FBI.

Incepe o zi de cacat .. pentru mine :)

 

 

 

You stay in Romania ?

 

No.. I'm in England but I do accept international delivery ;).

 

Good morning all, I'm going to school ;). Bre!

Link to comment
Share on other sites

Neatza colegi.

Azi dimineata nu cred ca intru pentru ca in curand trebuie sa plec de acasa, dar revin diseara :) .

DH, i thing emag.ro is the best electronics store in Romania, but you can try to find a store in your town.

Nu uitati : Fara posturi scurte pentru +1! (cred ca asa o sa se termine toate posturile mele de aici :)) )

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata Federal Bureau of Investigaton.

Intru si eu imediat in-game.

Care ma ajuta cu un bind bun :)) ? Stiti de ce . Inafara de Chaos ca nu-mi place.

 

Eu unul am Chaos si imi merge perfect, e facut special pt SA:MP si nu i-am gasit vreun dezavantaj pana acum.

Spune ce nu-ti place la el si poate te conving sa il pastrezi :D .Totusi, daca chiar nu il vrei, am gasit un alt keybinder tot pentru SA:MP aici.Nu l-am testat, nu stiu daca are virusi sau altceva, doar am cautat pe google si asta am gasit.

Succes!

 

Nu uitati : Fara posturi scurte pentru +1!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata colegi! O dimineata plictisitoare...

Eu am plecat la scoala, ne vedem diseara, bafta!

 

Un mic amanunt, de ce sunt iar posturi pentru +1, cu am plecat, am venit? Vreti sa fie iar inchis? uita-ti cateva ex.:

Buna dimineata Agenti, acum plec si eu la Liceu, ne auzim mai tarziu.Bafta la wanted si la drogati:)!

Agenti eu va urez o noapte buna ,ma duc la culcare si o seara linistita celor care mai stau.

Sa aveti spor la wanted si la prins pe cei cu droguri,ne vedem maine.

Daca vreti neparat sa salutati, o faceti adugand si altceva.

Si de preferat sa deschideti un subiect care sa fie discutat. As propune idee lui Noss., despre incalzirea globala. Fiecare puteti veni cu niste argumente.

Sper ca ve-ti lua in seama ascet lucru, spre binele vostru. o zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Buna seara F.B.I m-am intors de la liceu, termin si eu cateva meciuri la pool si intru in-game.

 

De unde pot lua si eu un " inceput " de semnatura daca se poate sa-mi lasati un link aici, gen ceva cu F.B.I care poate fi lucrat in Photoshop, mersi.

Link to comment
Share on other sites

#Nu am mai trecut de mult pe aici, nici nu era cazul, dar uite ca o fac acum.

 

Vreau sa va anunt ca maine seara (P.S - Miercuri ) de la ora 21 vom sustine un antrenament alaturi de cei din National Guard, sperand ca relatiile dintre voi sa se imbunatateasca.

 

Incercati si voi sa discutati ceva... ceva natural, ce vine de la sine, nu un subiect fortat.

Link to comment
Share on other sites

#Nu am mai trecut de mult pe aici, nici nu era cazul, dar uite ca o fac acum.

 

Vreau sa va anunt ca maine seara (P.S - Miercuri ) de la ora 21 vom sustine un antrenament alaturi de cei din National Guard, sperand ca relatiile dintre voi sa se imbunatateasca.

 

Incercati si voi sa discutati ceva... ceva natural, ce vine de la sine, nu un subiect fortat.

 

So, do we have training tomorrow or not? I'm sorry.. Google translate is not the best source :)).

 

Back de la masa :> Ne vedem in joc. I've only got less than 5 points today.. I'm aiming for 25.. so I better get working =)).

Link to comment
Share on other sites

Salutare FBI.

Asta seara nu am putut intra pentru ca am avut niste probleme de rezolvat in familie...s-ar putea sa nu mai pot intra seara saptamana asta dar voi vedea.

Deasemenea e posibil sa nu pot veni la antrenamentul de maine, desi suna foarte bine structura lui.

DH-We will have a training with National Guard tomorrow(Wednesday) at 21 PM to improve our relations.

Succes, ne vedem maine dimineata, voi intra dimineata pentru a compensa :) .

Noapte buna!

PS:Legat de incalzirea aia globala...e un subiect cam complicat zic eu...

Link to comment
Share on other sites

Ms frumos, chiar am auzit astazi de la un coleg de facultate ca este Super interesant acest serial ,chiar mai interesant decat "Prison BreaK" si deaia ti-am sugerat sa postezi .

O seara placuta in continuare tuturor :)

Edited by wEEx
Link to comment
Share on other sites

Salutare FBI.

Asta seara nu am putut intra pentru ca am avut niste probleme de rezolvat in familie...s-ar putea sa nu mai pot intra seara saptamana asta dar voi vedea.

Deasemenea e posibil sa nu pot veni la antrenamentul de maine, desi suna foarte bine structura lui.

DH-We will have a training with National Guard tomorrow(Wednesday) at 21 PM to improve our relations.

Succes, ne vedem maine dimineata, voi intra dimineata pentru a compensa :) .

Noapte buna!

PS:Legat de incalzirea aia globala...e un subiect cam complicat zic eu...

 

Ok, thanks!

 

I'm going off game, going to watch some tv :D. Next week will be my last week in school then I'll have 2 weeks off school! :D:d. 10hrs+ per day, and 50+ points per day I am for when I'm home 2 weeks.. but that's after 1 week.. :)). :P.

Link to comment
Share on other sites

Ms frumos, chiar am auzit astazi de la un coleg de facultate ca este Super interesant acest serial ,chiar mai interesant decat "Prison BreaK" si deaia ti-am sugerat sa postezi .

O seara placuta in continuare tuturor :)

 

Buna Seara FBI.

 

Serialul este cu adevarat excelent, mi-a placut si mie, dar nu se compara cu Prison Break..dupa parerea mea. Te sfatuiesc sa il vizionezi, este bun.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata agenti.

Am vazut ca antrenamentul din aceasta seara se va sustine alaturi de memebri National Guard poate asa ne vom imbunatati relatiile dintre noi si mereu sa lucram ca o echipa mare sa nu ne mai certam de la wantezi sau de la alte chestii.. aiurea chiar este o idee foarte buna sa speram ca va fi un antrenament reusit alaturi de ei,te felicit rambo ca ai avut aceasta idee.

Link to comment
Share on other sites

Neata FBI.

Am vazut si eu episodul si intru in joc.

 

Ms frumos, chiar am auzit astazi de la un coleg de facultate ca este Super interesant acest serial ,chiar mai interesant decat "Prison BreaK" si deaia ti-am sugerat sa postezi .

O seara placuta in continuare tuturor :)

Da, este reusit. Ai acolo toate cele 11 episoade :)

Buna Seara FBI.

 

Serialul este cu adevarat excelent, mi-a placut si mie, dar nu se compara cu Prison Break..dupa parerea mea. Te sfatuiesc sa il vizionezi, este bun.

Nu poti spune inca ce serial este mai bun, pentru ca Prison Break a luat sfarsit, iar acesta d'abea a inceput.

Dupa parerea mea, amandoua sunt foarte bune. Am vazut si Prison Break toate cele 4 sezoane ..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.