Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Neataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

Pentru cei care se intreaba, asta era salutul meu in FBI acum 2 ani. Pana cand a venit jigodia asta de rank 5 de deasupra mea si a inceput sa ma copieze, dar na... monkey see monkey do.

Chiar si dupa 2 ani tot sunt in top 3 posteri in topicul asta :))))), cateva sute de posturi si l-am luat pe acelasi fraier de deasupra mea mentionat anterior.

 

*Bine v-am gasit >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Neataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

Pentru cei care se intreaba, asta era salutul meu in FBI acum 2 ani. Pana cand a venit jigodia asta de rank 5 de deasupra mea si a inceput sa ma copieze, dar na... monkey see monkey do.

Chiar si dupa 2 ani tot sunt in top 3 posteri in topicul asta :))))), cateva sute de posturi si l-am luat pe acelasi fraier de deasupra mea mentionat anterior.

 

*Bine v-am gasit br=

Neataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

Pentru cei care se intreaba, asta era salutul meu in FBI acum 2 ani. Pana cand a venit jigodia asta de rank 5 de deasupra mea si a inceput sa ma copieze, dar na... monkey see monkey do.

Chiar si dupa 2 ani tot sunt in top 3 posteri in topicul asta :))))), cateva sute de posturi si l-am luat pe acelasi fraier de deasupra mea mentionat anterior.

 

*Bine v-am gasit br=

 

Sper CA CU ajutorul tau vom evita posturile seci, scurte si fara sens.

Sal.

Link to comment
Share on other sites

@MuceaCelDeSus, vreau dovada unde te-am copiat. Repede.

Nu stiu cum ai dat testul, dar nu meritai sa-l treci. Serios.

*Cand pleci? br=

mah tu ai rank 5 si habar n-ai regulamentul ( ai recunoscut ) .. nu mai comenta de altii cum trec testu ;))
Link to comment
Share on other sites

@MuceaCelDeSus, vreau dovada unde te-am copiat. Repede.

Nu stiu cum ai dat testul, dar nu meritai sa-l treci. Serios.

*Cand pleci? br=

Atunci cand o sa vina mama ta in America :X.

 

Sper CA CU ajutorul tau vom evita posturile seci, scurte si fara sens.

Sal.

Daca am cu cine si daca am timp, hell yeah.

 

mah tu ai rank 5 si habar n-ai regulamentul ( ai recunoscut ) .. nu mai comenta de altii cum trec testu ;))

Na @MuceaCelDeJos pana si subliderul tau spune ca nu stii regulamentul si vorbesti de altii.

Link to comment
Share on other sites

La orice te-ai gandi, e cineva care s-a gandit deja, ma gandeam la un mod FPS, c-ar fi jmeker...uite-l : http://www.mediafire...GAMİNG.rar

+ poze daca sunteti doritori : http://imgur.com/o3U...UZkyLJM,eTdz8L6

Faza tare, puteti da switch oricand la third person, e bagata pe V gen alta camera ^.^.

P.S.: Este perfect legal, asa zice Vinnie.

P.S. 2: Welcome 7inches.

Edited by nAbcRo
Link to comment
Share on other sites

Mda, se pare ca n-am cu cine discuta.. Tari in gura in spatele monitorului.

---

Cica pe 13/13/13 se sfarseste lumea.

 

Imi place calendarul tau :). Il vinzi ? cate luni are ? (Daca are semnatura ta pe el nu-l mai cumpar.. dupa nu mai valoreaza nimic) .......... Nu ti-a placut gluma

 

Salut celorlanti :). Am venit si eu de la liceu putin cam obosit.

Edited by pH ZoRneT
Link to comment
Share on other sites

 

Vin si singur daca tye frik. Eu ziceam catz aduci baetii.. dar hai singuri. noi doi. ca intre barbatzi. sau ma rog.. incearca..

 

Te fac praf. Poate n-ai vazut, dar fumez si merg la sala. Sunt un tip dur, asa ca nu vrei sa te incurci cu mine. Stai departe, ia-ti o viata.

Link to comment
Share on other sites

Te fac praf. Poate n-ai vazut, dar fumez si merg la sala. Sunt un tip dur, asa ca nu vrei sa te incurci cu mine. Stai departe, ia-ti o viata.

Si daca mergi la sala si fumezi crezi ca imi e frica de tine? Si eu sunt un tip dur. Iti dau una si te duc inapoi in Romania. Stai departe, ia-ti o viata. Eu am una deja.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.