Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Christi, iti place? Eu o adooor. Atat tot ca facultatea asta are oraru cam ciudat, dar e faaaaaain. :D Noi azi am stat doar 20 min. Si dupa ne-a trimis la o cafea..

@ Asa liniste mai nou pe aici... cam bate vantul..

suna frumos ;)) deja astept sa intru si eu :)
Link to comment
Share on other sites

Neata agenti... hai sa va arat un personaj haios de la mine din oras..

 

http://youtu.be/5Hm09H8Qryc

 

In videoclip apar si eu de vreo 2 ori :))) , dar nu va zic cine-s... Vreau sa fiu UNDERCOVER [-XB-)

Nu ne zici fiindca esti asistentul gras al lui SuperFlo :))

Link to comment
Share on other sites

@@Anne, ferestre v-au introdus in orar?

Eu in primul an am avut Lunea si Martea ferestre de 2 ore, iar Vineri una de 4 ore. Problema cea mai mare era ca multi dintre noi plecau acasa pentru ca barul era plin si restaurantul era scump.

Ulterior CU GREU ne mai intorceam la celelalte cursuri, mai ales ca unii mergeau pe jos.

 

 

Apropo, a simtit vreunul dintre voi cutremurul? 5.5 pe Richter. Am crezut ca patul meu e posedat. :)

Link to comment
Share on other sites

@@Anne, ferestre v-au introdus in orar?

Eu in primul an am avut Lunea si Martea ferestre de 2 ore, iar Vineri una de 4 ore. Problema cea mai mare era ca multi dintre noi plecau acasa pentru ca barul era plin si restaurantul era scump.

Ulterior CU GREU ne mai intorceam la celelalte cursuri, mai ales ca unii mergeau pe jos.

 

 

Apropo, a simtit vreunul dintre voi cutremurul? 5.5 pe Richter. Am crezut ca patul meu e posedat. :)

 

Eu n-am simtit nimic, cand dorm cred ca poate sa fie si de 6.5 ca tot nu il simt :)).

Link to comment
Share on other sites

Eu n-am simtit nimic, cand dorm cred ca poate sa fie si de 6.5 ca tot nu il simt :)).

 

Il simti, daca iti cade o bucata din tavan in cap.

Link to comment
Share on other sites

@@Klaudiu, Doamne cum va puteti trezi voi oameni buni la ora aia.. sincer daca nu pica ceva in cap nu ma trezesc... daca e cutremur sa se zgaltaie dorm bustean... e ca si cum m-ar legana cineva :)))

 

Ne auzim maine baieti ! Bafta :).

Nici nu s-a culcat.

*Termin si eu de invatat si ma duc.

Link to comment
Share on other sites

Anna, imi place dar e si greu, tre sa tin pasul cu profesorul. Vreau sa spun ca sunt super obosit, am avut cursuri de la 08:00 la 15:10, intru putin in joc.

O seara buna tuturor!

 

@Chris, Lasa, eu am de la 8 la 17.. si tot asa ciudat la inceput dar tot e fain. :D

 

@@Anne, ferestre v-au introdus in orar?

Eu in primul an am avut Lunea si Martea ferestre de 2 ore, iar Vineri una de 4 ore. Problema cea mai mare era ca multi dintre noi plecau acasa pentru ca barul era plin si restaurantul era scump.

Ulterior CU GREU ne mai intorceam la celelalte cursuri, mai ales ca unii mergeau pe jos.

 

 

Apropo, a simtit vreunul dintre voi cutremurul? 5.5 pe Richter. Am crezut ca patul meu e posedat. :)

 

@Kla Avem si pauze dastea cum zici tu, dar mai nou majoritatea profilor cum ne vad "nu puteati sta acasa? hai valea la cafea".. si daca stiam ca imi trebuiesc atatia bani pt cafele, strangeam inca de pe a 11. Acum numa ce m-am interesat cu adeverintele si bla bla, pt abonamente.. Nasol e ca nu iti zice nimeni ce sa faci, tre sa te interesezi singur. :)))

Link to comment
Share on other sites

Neata si welcome celor noi. Care mai e treaba baieti :)? Pe la mine epica ... scoala :))... ieri am avut geografia , eu fiind numarul 15 la catalog. A ascultat numarul 14 si 16.. amandoi au luat 2... si a mai ascultat un baiat a luat 3 :)).... Sa nu aveti parte de profesor ca al meu X_X.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.