Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Ma Pitic! Numa la tine e soare!!

Buna dimiii! Urat afara si lene de mers la scoala... :-<

'Ploo, ploo', peste inima mea... un vant de lacrimi, peste antrenamentul meeu...

 

Buna ziua, buna ziua, in aceasta zi de 10 octombrie 2013, cum sa va zac... este o zi de Joi, in car' toti stim ca, va pot jura cu mana pe sangele rosu al cruciulitei lui DuminezOo si Maiculita Domnului ca, AVEM ANTRENAMENTUL SAPTAMANAL LA ORA 21:00.

 

Am incercat sa va reamintesc intr-un mod cat mai frumos, dar din pacate nu prea le am cu rimele, dar sunteti baieti destepti (si fete) si ati inteles esentialul.

 

P.S Va recomand sa ii dati acestui post ce merita.

Link to comment
Share on other sites

Multumim Pitic pentru ca ne încurajezi sa facem spam, +1 si în ultimul rand, nu prea important, sa ne cunoastem mai bine.(sunt sarcastic)

Noapte buna... sunt sigur ca ati ascultat melodia "Alex Hepburn - Under", vreau sa-mi spuneti ce ati învatat din acea melodie. Va voi spune eu dupa ce am invatat eu.

Edited by paulyks
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna agenti nabi

Ne revedem maine, azi nu am putut sta mai deloc in game, am avut foarte multe teme... Sper ca maine nu va fi la fel.

Succes maine la scoala/liceu/facultate!

 

Edited by pH Ic3Box
Link to comment
Share on other sites

Multu la fel. Ma si eu care credeam ca la facultate nu mai da teme, da de unde ca sunt mai multe!! God!.. :)) Nu sunt grele dar e mult de cercetat.. si vorba lor "e pentru cultura noastra generala". :*

 

Jocu mere, timpu' trece si searaaaa se lasa receeeee.

Spor la joc/scoala/RL/IG bla bla.

Link to comment
Share on other sites

... sunt sigur ca ati ascultat melodia "Alex Hepburn - Under", vreau sa-mi spuneti ce ati învatat din acea melodie. Va voi spune eu dupa ce am invatat.

Versuri:

"Don't say those words

I wanna live and your words can murder

Only you can send me under, under, under

 

Lost trust, 21 grams of soul

All the sanity I've ever owned... gone

But I'm still breathing"

-> http://desecretizari...e-sufletul.html

Edited by paulyks
Link to comment
Share on other sites

@@Anne si eu am acelasi sentiment, credeam ca la liceu o sa stau degeaba si nu o sa am teme... dar de unde cat lucram pentru examen si mai faceam si temele e mai putin decat DOAR temele de acum. :))

Link to comment
Share on other sites

@@Anne si eu am acelasi sentiment, credeam ca la liceu o sa stau degeaba si nu o sa am teme... dar de unde cat lucram pentru examen si mai faceam si temele e mai putin decat DOAR temele de acum. :))

dc drq tii le faci ? =)) pe cine intereseaza media din timpu liceului .. bleah
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.