Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Buna dimineata ce faceti?

Acum m-am pus si eu putin la pc, plictiseala, as intra in game sa mai fac niste puncte la raport.. am 30 si ceva.. dar nu prea am chef..

Link to comment
Share on other sites

Ce face agentii ? bines sanatosi. Am trecut sa vad ce mai faceti. Fallen, do you remember =)) ?

Acesta este ultimul meu post aici, cel putin cat va fi Haze lider.

Va multumesc tuturor pentru ca m-ati ajutat cand v-am intrebat si ca mi-ati fost apropiati. Aici mi-am facut multi prieteni sau m-am reintalnit cu alti prieteni(sour,squiz,sp3cter,cofe,songoku,laurence,weezel,damian). Imi pare rau ca a venit momentul asta dar nu se mai putea. Joc ca prostu in fiecare zi pentru ce? Sa nu mi se accepte o invoire amarata de la un war cu School Instructors. Credeam, cand am reintrat, ca este acelasi FBI de pe vremea lui byfydo, dar m-am inselat. Aici rezisti doar daca esti on 25/24, nu se poate asa ceva. Haze trebuie sa intelegi ca nu toti stam numai pe sa:mp. Mai nou se poarta in factiune "sapatul" si "vanatul", nu dau nume ca se supara freelander. Apropo, daca ai pile ti se accepta orice. Cum zicea Weezel, ar trebui lasate nasiile astea. Songoku, iti multumesc ca m-ai inteles mereu cand am avut nelamuriri sau probleme, haze, tie iti multumesc doar pentru ca m-ai acceptat in factiune.

 

La revedere, Squiz, sper sa iei lider candva, sau tu songoku!

 

Link to comment
Share on other sites

:( Daca pleci si tu... Incearca sa te mai gandesti o data.. Gandeste-te ce pierzi..


Felicitari MF Andreutza! Sper sa faci o treaba cat mai buna :D


Haze: Vreau sa vorbim ceva cand intri. Call me in-game.


FalleN1

Bafta in continuare , pacat ca iesi si tu.




True story :(=((

Link to comment
Share on other sites

Salut ce faceti? Intru si eu imediat in game, nu prea am ce face.. la mine ninge putin dar slab..

A nins și la mine..la fel..slăbuț..

 

 

M-a pălit răceala așa ca înainte de revelion ... cea mai nașpa treabă ...

 

 

Îmi iau niște plicuri de Faringo Hot Drink și 1 duzină de paracetamol .. vreo 3 căni de vin fiert, poate trece...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.