Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

@@Teylo, Eu folosesc Alci IMG Editor, dar poti si cu spark parca, si pe de pe site-ul ala daca nu ma insel se poate sa ti se instaleze mod-urile si automat.

 

In rest ce faceti, mie nu imi merge serverul, nu stiu de ce.

Astept sa vad poate revine, ne auzim mai tarziu..

Link to comment
Share on other sites

Se numeste Spark :)) Si eu am o problema, nu pot sa modez skinul de FBI. Daca ii pun numele sau unui skin si-l bag in spark, nu mi-l modifica, dar apare cu gri skinul de fbi.

P.S.: Nici mie nu-mi merge serverul

Edited by Special Agent Cosmin
Link to comment
Share on other sites

Vai Zek0 ce pofta de moduri mi-ai facut, cu ce program la bagam ca am uitat de cand nu am mai umblat cu ele ?

Si mie...

As incepe sa bag iar ENB-uri si toate prostiile, da' pan' la urma o sa bag ceva ce-o sa strice tot, asa am patit mereu...

In rest, ce mai ziceti?

Ma duc sa bag niste clatite, sper ca nu v-am facut pofta... :))

Link to comment
Share on other sites

Ba e cam mare plictiseala in game...cel putin pentru mine care nu mai am raport si ma plimb peste tot :))

Vrs mersi pentru casa am in fiecare seara intre 15-20 tenants si vad ca inca urca.

Link to comment
Share on other sites

@, stii pentru ce e acest topic? Pentru discutii intre membrii departamentului FBI, NU pentru fosti membrii si asa mai departe. La urmatorul reply in acest topic ai report (chiar si raspunsul la asa zisa mea 'ofensa') sal!

 

Ce faceti? E prima data cand postez in topicul asta. Am auzit ceva de marirea rapoartelor, e adevarat?

Link to comment
Share on other sites

Marirea rapoartelor n-ar fi o idee rea... Nu s-ar simtii dac-ar fi ceva-n gen 10-20 de puncte in plus, si-asa facem peste 100.

Maine ar trebui sa-mi cumpar un spray cu aer comprimat, in PC-ul meu e furtuna de nisip... Da' n-as vrea sa-i omor garantia dupa ce-l desigilez, oare il pot utiliza si prin gaurelele alea din capac? Da' stai... Ca n-are cum sa iasa prafu'... In fine, vad eu.

Parca m-as baga la un no-drept, cine vine cu mine? ...pana nu ma ia somnu'.

 

Link to comment
Share on other sites

@,

@,

 

Din cate am vorbit cu assasin, a spus ca nu se maresc, in caz ca poate cu timpul o sa se mareasca asta-i partea a 2-a.

In rest ce faceti ? Mi-am cumparat si eu bullet, i-am pus hidden, ma mai plimb putin dupa ies si ma pun la somn, maine am mult de lucru la trucker, am ramas cu 50k :( ...

Ne auzim maine, noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

bun asa e vara mai pierdem vremea pe la plaja , nu-i timp de rapoarte marite.

 

coko , deschide ba unitatea aia si curato. eu o deschid pe a mea odata la o luna, bine eu am capac cu clapa deci o deschid usor acu la tine nush cum e :))

Link to comment
Share on other sites

bun asa e vara mai pierdem vremea pe la plaja , nu-i timp de rapoarte marite.

 

coko , deschide ba unitatea aia si curato. eu o deschid pe a mea odata la o luna, bine eu am capac cu clapa deci o deschid usor acu la tine nush cum e :))

Da, ba... Da' nu vreau sa-l desfac... Dar poate se rabateaza, cine stie... :))

Sigiliul e doar abtipildul ala care lipeste capacul de sursa? Pai, daca e asa, fraudez eu imediat... :))

Ce faceti, baieti? Ne vedem in-game, haidem la un no-drept!

 

Apropo, joaca cineva ETS 2 Multiplayer?

Edited by Coko nWo
Link to comment
Share on other sites

esti o valoare. iti pierzi 25 ani din viata invatant , ai luat note mari intri la un liceu bun inveti si acolo , iei note bune si la bac intri la o facultate buna si dupa ce o termini realizezi ca ai 25 ani si toata viata ta e dusa cand te angajezi in acelasi supermarket in care munceste si unu care are 12clase fara bac. I don't wanna go to school , I just wanna break the rules!

Edited by WhYskY VIP
Link to comment
Share on other sites

Salutare ce faceti? Eu acum ma pregatesc o sa plec in cateva ore de acasa, si vin doar maine seara, daca aveti probleme sau ceva va rog sa imi trimiteti un pm. In rest va doresc un weekend placut.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare ce faceti? Eu acum ma pregatesc o sa plec in cateva ore de acasa, si vin doar maine seara, daca aveti probleme sau ceva va rog sa imi trimiteti un pm. In rest va doresc un weekend placut.

 

 

Să cresti mare uite eu dabea m.am trezit și ma pregătesc să merg la un grătar ... Și tu să ai un week-end plăcut pwp
Link to comment
Share on other sites

Serus ba, ce mai ziceti?

 

BA DECI MOR BAAAAAAAAA =)))))))))))))))))) WIPE AVISPA RIFA =)))))))))))))))

 

Doar Xtazy si Rey mai sunt in mafie, in rest, afara, afara, toata lumea afaraaa.

Uitati-va la ban list, Snrobert banned pentru renko =)) doamne, cum sa fi lider si sa umbli cu coduri..

 

In rest, va doresc numa' bine, ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

@,

Mai joc si eu din cand in cand la war-uri si cand ma intalneam cu el pe turfs nici pana la 1 nu apucam sa numar ca muream instat...si la fel ca el multi altii..deasta nu prea mai suport eu gang-urile.

 

@@Ratoiu4 ZEW,

O ducem bine doar ca ne mai plictisim din cand in cand..nu te intorci inapoi?..acum ca este vacanta presupun ca ai timp sa faci raportul..

Link to comment
Share on other sites

Salut baietii, eu sunt noul vostru coleg daca nu stiati :)). Am o intrebare, se tine azi sedinta oare? (rima) Nu am vazut niciunde sa fie ceva anuntat :-??, sa fiu sigur nu stiu daca sunt azi acasa.

Link to comment
Share on other sites

@@DragosF, Fa cerere de invoire in caz de orice eventualitate..

 

Incepand de acum, FBI se ocupa de wanted 3-4, dupa cum ati vazut in topicul cu news de la NG. Pana cand o sa vina assasin sa posteze si la noi. Daca aveti intrebari sau ceva, imi puteti trimite un PM sau sa ma contactati in joc. O zi buna va doresc, antrenamentul este anulat !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.