Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

@, O poti scoate cu txd workshop, deschizi programul, hud.txd si cauti silentM16 dai click pe el si export - > (unde vrei) apoi uploadezi pe postimage sau imgur sau ce site vrei tu si ii dai linkul.

Link to comment
Share on other sites

@, O poti scoate cu txd workshop, deschizi programul, hud.txd si cauti silentM16 dai click pe el si export - > (unde vrei) apoi uploadezi pe postimage sau imgur sau ce site vrei tu si ii dai linkul.

Sau ii dau direct hudu si se descurca el :)). Mersi de tutorial, o sa il folosesc in viitor
Link to comment
Share on other sites

Salutare ce faceti? Am ajuns si eu acasa, mai tarziu o sa ma intru si eu in joc, acum am putina treaba, apoi plec putin si revin deseara. Daca aveti porbleme sau ceva imi puteti trimite pm.

 

Sa nu mai postati in topicul cu inactivitati doar daca doriti sa faceti o inactivitate, daca aveti ceva de zis, imi trimiteti PM, nu imi dati quote acolo.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca acesta este ultimul meu post aici pentru o perioada de timp cred. Va doresc numai bine, sa aveti grija de voi, va iubesc mult. E cea mai frumoasa factiune in care am fost pana acum, sper sa nu va suparati pe mine sau ca nu am suparat pe nimeni cat timp am fost pe aici, in orice caz scuze tuturor. Succes in tot ceea ce faceti si duceti acest departament cat mai sus. Ramaneti cu bine baietii. V-am pupat.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca acesta este ultimul meu post aici pentru o perioada de timp cred. Va doresc numai bine, sa aveti grija de voi, va iubesc mult. E cea mai frumoasa factiune in care am fost pana acum, sper sa nu va suparati pe mine sau ca nu am suparat pe nimeni cat timp am fost pe aici, in orice caz scuze tuturor. Succes in tot ceea ce faceti si duceti acest departament cat mai sus. Ramaneti cu bine baietii. V-am pupat.

Nu te stiu eu de mult, dar cat am vazut la tine.. Esti un baiat de treaba, serios. Bafta mai departe! :)
Link to comment
Share on other sites

uV Harddy, on 28 Oct 2015 - 7:32 PM, saisnapback.png

Se pare ca acesta este ultimul meu post aici pentru o perioada de timp cred. Va doresc numai bine, sa aveti grija de voi, va iubesc mult. E cea mai frumoasa factiune in care am fost pana acum, sper sa nu va suparati pe mine sau ca nu am suparat pe nimeni cat timp am fost pe aici, in orice caz scuze tuturor. Succes in tot ceea ce faceti si duceti acest departament cat mai sus. Ramaneti cu bine baietii.

Scuze ca raspund asa de tarziu...Bafta Harddy mai departe. Nici eu nu te-am prins mult timp in acest departament , dar iti urez mult succes mai departe in cea ce vrei sa faci. Pwp.

Link to comment
Share on other sites

@, Daca nu le place, nu le place, asta e, nu o sa se roage nimeni de ei sa ramana, primesti o sansa, daca nu profiti de ea, ghinion. Daca vrei sa te intelegi bine cu toti, trebuie sa te stii distra si sa glumesti, de cand sunt in FBI n-am avut probleme cu nimeni, si imediat e un an :)

 

Oricum, mult succes celor care au depus demisia.

Link to comment
Share on other sites

@, Daca nu le place, nu le place, asta e, nu o sa se roage nimeni de ei sa ramana, primesti o sansa, daca nu profiti de ea, ghinion. Daca vrei sa te intelegi bine cu toti, trebuie sa te stii distra si sa glumesti, de cand sunt in FBI n-am avut probleme cu nimeni, si imediat e un an :)

 

Oricum, mult succes celor care au depus demisia.

Eu ma simt perfect aici.. Aici ma bate Dumnezeu :D
Link to comment
Share on other sites


Salut, ne-am gandit sa facem o activitate, destul de mare zic eu, la care sa participe toate factiunile serverului.

Aceasta activitata consta intr-un eveniment de tip "Maraton" sau "Stafeta" intre factiunile serverului.


Acest eveniment va avea 5 etape, care arata asa: Infernus - Speeder - NRG-500 - Sparrow - BMX


Prima etapa va incepe de aici, si se va termina aici.


A doua etapa va incepe din locul in care s-a sfarsit prima, adica de aici, si se va termina aici.


A treia etapa incepe de aici, locul unde se termina a doua, si se va termina aici.


A patra etapa incepe de aici, locul unde se termina a treia, si se va termina aici.


A cincea etapa incepe de aici, locul unde se termina a patra, si se va termina aici.





A cincea este ultima etapa, deci primul care o termina este castigator.

Premiul va fi pe masura. Ma gandesc la 500k, dar accept donatii pentru al marii.


Pentru fiecare etapa, va fi nevoie de un membru, deci va sugerez sa aveti 10 membri pregatiti (5 care participa, si pentru fiecare o rezerva).


Daca membrul nu mai poate participa in timpul cursei (trebuie sa iasa, are treba, crash, etc), liderul sau rank-ul cel mai mare care se va ocupa de factiune in acel moment va avea de ales din a reincepe etapa cu rezerva sau in a se da batut.


Sper ca v-am lamurit in mare parte. Daca aveti intrebari, nelamuriri, propuneri, astept reply.

Pentru a putea participa, trebuie sa-mi dati PM iar eu va trec in lista, nu veti putea participa toti, deci primii care-mi dau PM participa!!



Model Donatie


Nickname:

Sunt lider la:

Donatie:

Dovada:

Parere despre activitate:

Alte precizari:



Sponsorii vor fi anuntati pe /e inainte de inceperea activitatii (eventului) si dupa terminarea acesteia.

Nu uitati ca orice $ conteaza, astfel premiul crescand pentru castigator, si, facand-ui sa participe si la editiile urmatoare (daca vor exista).



Edited by GF TAZ
Link to comment
Share on other sites

Salut, vreau sa va reamintesc ca FBI are un grup pe WhatsApp, daca vreti sa faceti parte din grup, imi puteti da un PM cu numarul vostru de telefon.. Nu ar fi rau sa fim cat mai multi.. Nu putem cumoaste mai bine, sa vorbim si altele.. Nu doar "no drept?" sau "id x la cineva" :))

Edited by uV MaxyMusS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.