Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

12 hours ago, South WaeL BeLhaJ said:

Take care nubs.

Remember Special Agent MarksMan Special Forces [uS]WaeL_BeLhaJ

Take care and good luck in HA! :*

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, TheDarkLordB1 said:

Ce faceti mai uratilor, cam pustiu pe aici din cate observ. Sper că maine o sa fie un antrenament smecher sa ma mai distrez si eu putin ca in ultima vreme am fost cam stresat. :(

 

Din cate am inteles, azi nu se face antrenament... Daca esti stresat, iti propun sa te uiti la un serial, sa scapi de gandurile negative, sau sa acultii melodiile pe care le ascultai in trecut... eu cred ca ajuta. :)

Link to comment
Share on other sites

On 06.06.2017 at 4:21 AM, South WaeL BeLhaJ said:

Ce mai fac colegii mei?Scuze ca am dat quote la casuta asta dar mi s-a salvat de la postarea trecuta,problema a forum-ului...

Edited by HG JACKUS
Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi, aveti grija in perioada asta la dovezi si la posthunteri. Faceti dovezi la tot fiindca wanted listul nu tine tocmai cu noi dar din ce am vazut au inceput sa mai miste zilele astea. Poate si din cauza vacantei. Deci grija mare la posturi si spor la rapoarte.

PS: Vacanta placuta fetele mele!

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi si va urez o sedere cat mai placuta fara FW-uri si posturi multe. Sper sa ne intelegem bine si sa nu fiti tari in clanţă.

Ca un mic sfat, daca-l suparati pe @South HyperOwn, nu o sa aveti zile asa de multe. Va tzuc :*

Edited by TheDarkLordB1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, TheDarkLordB1 said:

Welcome celor noi si va urez o sedere cat mai placuta fara FW-uri si posturi multe. Sper sa ne intelegem bine si sa nu fiti tari in clanţă.

Ca un mic sfat, daca-l suparati pe @South HyperOwn, nu o sa aveti zile asa de multe. Va tzuc :*

Julice l-a suparat pe Hyper si inca traieste=))

Link to comment
Share on other sites

Baaaaaa, am luat ban ca a venit potopul pe mine :)) 

Sper sa iau unban, daca nu iau, aici s-a terminat cariera mea in FBI, cu aproape un an, intrerupt de un coleg :) Csf, mai sunt si oameni d-astia pe server.

Edited by Victory Denyel
Link to comment
Share on other sites

Listen up,being a college has nothing to do with this, this isn't some personal problems or faction issue, this me as admin doing my job i don't care if you are college,helper,leader i will do what must be done regardless of the player identity

secondly i'm not your neighbor so i don't know if you had rain/snow/desert storm so when you crashed in'game and your internet disconnected i waited you 7 minutes in'game but you haven't logged in so i acted based on rules.

and i also unbanned you because you were telling the truth about the weather.

Edited by South Alright
Link to comment
Share on other sites

Hey mates whats Up? i uploaded a new Video, Hope you like it
                                               SUBSCRIBEEEEEEEE <3 <3 <3  
                                                F.B.I All the way, miss ya                                                               

 

Link to comment
Share on other sites

Salut dragilor, am venit cu o mica informatie daca vreti unii dintre voi. Nu stiu daca ati auzit de discord, daca da foarte bine. Am creat un server pentru noi, cei care avem acord la no drept etc. Cine doreste poate accesa serverul https://discord.gg/XPzHb .... cine nu stie, poate sa imi dea un PM si ii explic despre ce este vorba. Scuzati deranjul, o seara faina.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, South Williard said:

Salut dragilor, am venit cu o mica informatie daca vreti unii dintre voi. Nu stiu daca ati auzit de discord, daca da foarte bine. Am creat un server pentru noi, cei care avem acord la no drept etc. Cine doreste poate accesa serverul https://discord.gg/XPzHb .... cine nu stie, poate sa imi dea un PM si ii explic despre ce este vorba. Scuzati deranjul, o seara faina.

Cand o sa fac si eu rost de un microfon, sau macar niste casti cu microfon :)) o sa intru cu cea mai mare placere. Multumim pentru informatie si pentru ca ai creat acest server ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.