Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

5 hours ago, Stefan123 said:

Salutare!

Este interzisa postarea mesajelor de genul "Buna dimineata", "Neata", "Noapte buna", "salut, ce mai faceti?", "cum mai merge?", "salut X-ulescule" si tot felul de mesaje banale si neinteresante. Decat sa postaţi o prostie, mai bine nu postati.

Fiecare post trebuie sa contina minim 3 cuvinte.
Incercati pe cat posibil sa evitati prescurtarile.
Este interzisa postarea cu un font si / sau culoare ce poate fi cu dificultate citita.
Sunteti obligati sa scrieti corect din punct de vedere gramatical.

 

Orice post care încalca regulile de mai sus se poate sanctiona cu Faction Warn si cu Warn pe forum.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Juvinho said:

Cred ca trebuie sa facem raport la discutii aici. Mi s-a refacut semnatura, faina ha?. Totusi, mai traieste cineva?

Sunt de pe telefon, nu o pot vedea. Vad ca sunteti inactivi, si cand postati, postati numai aiurea 

Link to comment
Share on other sites

Salut! Pentru toti colegii, aveti grija cu Eddie si cu Holder, stau in fiecare zi la DM pe autostrada si trag de sub pod ca sa nu vedeti numele, grija mare cand dati attack cop ca era s-o patesc, bine ca aveam filmare, grija cu ei ca nici Bobo numai ne salveaza daca dam de vreun post.  :))

Edited by Midway Legend
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Midway Legend said:

Salut! Pentru toti colegii, aveti grija cu Eddie si cu Holder, stau in fiecare zi la DM pe autostrada si trag de sub pod ca sa nu vedeti numele, grija mare cand dati attack cop ca era s-o patesc, bine ca aveam filmare, grija cu ei ca nici Bobo numai ne salveaza daca dam de vreun post.  :))

Nu le dai atenție, cel mai bun sfat :emo:

Link to comment
Share on other sites

Vă felicit pe toți cei care ați fost promovați la funcția de admin. Multă baftă mai departe!

 

Congratulation all of you who have been promoted to the admin function. Good  luck!

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, HG Andruu said:

Vă felicit pe toți cei care ați fost promovați la funcția de admin. Multă baftă mai departe!

 

Congratulation all of you who have been promoted to the admin function. Good  luck!

 

Mulțumesc frt PrAndi =)) apreciez ^:)^

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, NEDE said:

Buna seara si cu scuzele de rigoare postez in acest topic.

Va rog sa va faceti timp pentru a va expune parerea in ceea ce priveste numarul politistilor de pe server. 

 

https://forum.b-zone.ro/topic/401888-micsorarea-numarului-de-sloturi-in-departamente/

Serios man? Si criteriile dupa care vor fi dati afara, care sunt? De ce nu iesi tu primul din departament, asa am fi cu unu in minus.(treaba pe jumatate facuta) Eu spun ca ideal ar fi micsorarea rapoartelor, dar administratorii nu se gandesc la asta, in incapacitatea lor de a atrage jucatori pe server, isi arata frustrarea pe jucatori prin marirea rapoartelor si adaugarea tuturor prostiilor de criterii gen (20 de ore pe luna) pentru a te forta sa ii fii activ pe server ca nu mai intra nimeni.

 

Parerea mea!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.