Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

3 hours ago, AIM 0xFrANZ said:

@North Keilz LASA DROGURILE

@AIM Kazuto cearta-te cu b0p

@Julice

@WediN North

va dau tag ca n-am ce face...

ma, te trazneste Dumnezeu daca mai faci pacate d-astea

Link to comment
Share on other sites

Bafta a doua mea familie sunteți ma bucur ca am fost alături de voi însă a venit momentul sa iau o pauza din departamente m am dus intr o mafie chiar nu am mai fost de ceva ani la waruri si am chef imi pare rau ca am iesit Multumesc tuturor colegilor . 

Radu succes cu funcția si sper sa am un loc inapoi aici nu pot sa va enumăr pe toti sunteți un colectiv minunat sper sa fiți la fel ne auzim pe wapp ?

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor & bine v-am gasit! De astazi vom fi colegi. De fapt, de ieri, dar abia astazi am reusit sa fac acest post. Ma rog, ati inteles voi. :))

Sper sa ne intelegem bine, sa fie pace & prietenie, ca asa e frumix. ❤️ :3

 

Cand am mai fost in FBI, obisnuiam sa postez in acest topic si cate o piesa. Am sa o fac si de aceasta data, desigur. Sper sa va placa!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Ella F o X said:

Salutare tuturor & bine v-am gasit! De astazi vom fi colegi. De fapt, de ieri, dar abia astazi am reusit sa fac acest post. Ma rog, ati inteles voi. :))

Sper sa ne intelegem bine, sa fie pace & prietenie, ca asa e frumix. ❤️ :3

 

Cand am mai fost in FBI, obisnuiam sa postez in acest topic si cate o piesa. Am sa o fac si de aceasta data, desigur. Sper sa va placa!

 

 

 

Bine ai revenit :))

Imi aduci aminte de vremurile alea cand era spam aici cu melodii :))

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, South MaxyMusS said:

Bine ai revenit :))

Imi aduci aminte de vremurile alea cand era spam aici cu melodii :))

 

Bine te-am regasit! ^^

 

Tocmai de aceea m-am intors, sa aduc inapoi acele vremuri. Sau macar sa incerc... :)):3

 

Hopa, inca una ❤️

Avem fani The Weeknd pe aici? Sau sunt singura? ;))

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Ella F o X said:

Salutare tuturor & bine v-am gasit! De astazi vom fi colegi. De fapt, de ieri, dar abia astazi am reusit sa fac acest post. Ma rog, ati inteles voi. :))

Sper sa ne intelegem bine, sa fie pace & prietenie, ca asa e frumix. ❤️ :3

 

Cand am mai fost in FBI, obisnuiam sa postez in acest topic si cate o piesa. Am sa o fac si de aceasta data, desigur. Sper sa va placa!

 

 

 

bn ai revenit :D o sa dam tare la roburi la astea

11 hours ago, South MaxyMusS said:

Bine ai revenit :))

Imi aduci aminte de vremurile alea cand era spam aici cu melodii :))

uite ma ai vip pe forum, ba, @florynn fly n-a luat vip ca o fost lider ani de zile ca tn si inca mai e in factiune de 4-5 ani asa, o fost si helper ca tn si tot n-a luat =))

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, South MaxyMusS said:

Am luat vip pentru propunerile si regulamentele facute si implementate probabil + cum ai zis tu, lider si membru in FBI de aproape 4 ani si in staff 2 ani cred :))

ai fost mare player pe samp, acum ai imbatranit, esti civil, doar in clan mai esti =)) apropo, poate e mai bn asa, nu-ti mai sta gandul la samp la astea si inveti cred ca mult mai bine, memorezi mai repede, iti sta gandul la invatat, asa o sa fac si eu, la un moment dat trebuie sa ma las de saracia asta de joc

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, WediN North said:

ai fost mare player pe samp, acum ai imbatranit, esti civil, doar in clan mai esti =)) apropo, poate e mai bn asa, nu-ti mai sta gandul la samp la astea si inveti cred ca mult mai bine, memorezi mai repede, iti sta gandul la invatat, asa o sa fac si eu, la un moment dat trebuie sa ma las de saracia asta de joc

Ma eu unul faceam fata foarte bine in ambele parti :))

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, South MaxyMusS said:

Ma eu unul faceam fata foarte bine in ambele parti :))

ba, eu cand ma pun sa invat imi vand tot felul de ganduri in minte, nu ma pot concentra. Daca e sa invat la cv plictisitor imi vin in cap ganduri cum sa ma duc pe turf la waruri, cum sa omor playeri la rob si d-astea =)) oricum nu cred ca atunci cand te pui sa inveti iti sta gandul fix la invatat ba, hai ca poate cateodata iti sta, dar asa mereu n-ai cum, te plictisesti, e naspa rau asa, mai ales ca tu inveti multe pagini

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, WediN North said:

ba, eu cand ma pun sa invat imi vand tot felul de ganduri in minte, nu ma pot concentra. Daca e sa invat la cv plictisitor imi vin in cap ganduri cum sa ma duc pe turf la waruri, cum sa omor playeri la rob si d-astea =)) oricum nu cred ca atunci cand te pui sa inveti iti sta gandul fix la invatat ba, hai ca poate cateodata iti sta, dar asa mereu n-ai cum, te plictisesti, e naspa rau asa, mai ales ca tu inveti multe pagini

Daca nu-mi placea, nu o faceam. Ma mai gandesc la tine uneori.. dar rar

Link to comment
Share on other sites

Hola hola hola we dem boyzzz, que pasa?

 

@AIM Kazuto, mie imi place si wapp-ul, dar imi place si sa fac +1 & spam pe forum ;))

 

Enjoy! ?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Ella F o X am playlist-uri cu muzica buna, alea de la sfarsit sunt mai noi, am ales cele mai smechere melodii din lume sa le pun aici, sunt in jur de 500 si cv de melodii :D

 

16 hours ago, AIM Kazuto said:

Wapp-ul nu va mai place

niciodata :)) e urat wapp-ul frt, nu-mi place si nu mi-a placut niciodata. L-am descarcat doar ca m-au obligat colegii si diriga ca sa ne anunte cand avem practica si kkturi d-astea de scl...

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, WediN North said:

@Ella F o X am playlist-uri cu muzica buna, alea de la sfarsit sunt mai noi, am ales cele mai smechere melodii din lume sa le pun aici, sunt in jur de 500 si cv de melodii :D

 

 

Misto playlist, desi nu ascult prea des muzica *mainstream* a.k.a "comerciala".  xD Dar mna... gusturile nu se discuta, cica. :))

 

Asta e unul dintre playlist-urile mele. Playlist in care am adaugat piese romanesti, in mare parte, multe dintre ele fiind destul de vechi. Insa, nu asta conteaza. Sunt de parere ca muzica nu are termen de valabilitate, oricat de ciudat ar suna asta. xD

 

 

 

 

Edited by Ella F o X
Link to comment
Share on other sites

Welcome back old members and welcome new members, aveti grija la posturi si post-hunteri, va rog daca nu stiti ceva sa intrebati in joc sau pe forum aici:   

En: New members be careful with post-hunters and please if you dont know something ask in game or on forum in this topic: 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.