Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Salutare agenti, ce faceti? Doar sa va aduc aminte si pe aici ca azi la 19:10 avem mandat de perchezitie. Hai sa ne strangem cat mai multi :)

EN: Hello agents, whats up? Just to remind you here too that today at 19:10 we have a search warrant. Lets meet in large numbers :)

Edited by Nephilym
Link to comment
Share on other sites

On 1/30/2019 at 1:09 PM, Nephilym said:

Salutare agenti, ce faceti? Doar sa va aduc aminte si pe aici ca azi la 19:10 avem mandat de perchezitie. Hai sa ne strangem cat mai multi :)

EN: Hello agents, whats up? Just to remind you here too that today at 19:10 we have a search warrant. Lets meet in large numbers :)

Sa iti aduc aminte agent ca la ora aia am meditatii :))

EDIT: Nu baga in seama  :)) am citit altceva

Edited by South MaxyMusS
Neph nab
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, South MaxyMusS said:

Sa iti aduc aminte agent ca la ora aia am meditatii :))

EDIT: Nu baga in seama  :)) am citit altceva

Ia ochelari frt.... xD

Link to comment
Share on other sites

Salut efbiailor, am descoperit recent melodia asta, stiati de ea pana acum sau aceasta melodie a trecut pe langa mine fara s-o observ? @Ella F o X sper ca tu o stiai :))

Apropo, pt cn inca este in vacanta va reamitesc ca de luni intrati in al doilea semestru si trebuie sa-l mancati, vise placute :))

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, WediN North said:

Salut efbiailor, am descoperit recent melodia asta, stiati de ea pana acum sau aceasta melodie a trecut pe langa mine fara s-o observ? @Ella F o X sper ca tu o stiai :))

Apropo, pt cn inca este in vacanta va reamitesc ca de luni intrati in al doilea semestru si trebuie sa-l mancati, vise placute :))

 

 

Heeey, bine ca mi-ai dat mention. N-am mai postat de ceva timp, aproape uitasem de acest topic. :)) xD

 

Da, stiu piesa de cand a aparut. Acum e a doua oara cand o ascult... :)) Dar e ok :3

 

Hmm... mai asculta cineva G-Eazy? ?

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Ella F o X said:

 

Heeey, bine ca mi-ai dat mention. N-am mai postat de ceva timp, aproape uitasem de acest topic. :)) xD

 

Da, stiu piesa de cand a aparut. Acum e a doua oara cand o ascult... :)) Dar e ok :3

 

Hmm... mai asculta cineva G-Eazy? ?

 

 

 

 

 

am bagat melodia in playlist :) ascultam inainte g-eazy, intre timp mi s-au schimbat gusturile muzicale, uite ce playlist-uri am https://www.youtube.com/channel/UCg9bApwQXWrM8Dbv7eP8MOg/playlists?view_as=subscriber :))

@South MaxyMusS @South Radu daca stiti cn sunt baietii astia 2 inseamna ca sunteti membrii adevarati fbi https://imgur.com/a/NgMAUif

Edited by WediN North
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, WediN North said:

am bagat melodia in playlist :) ascultam inainte g-eazy, intre timp mi s-au schimbat gusturile muzicale, uite ce playlist-uri am https://www.youtube.com/channel/UCg9bApwQXWrM8Dbv7eP8MOg/playlists?view_as=subscriber :))

@South MaxyMusS @South Radu daca stiti cn sunt baietii astia 2 inseamna ca sunteti membrii adevarati fbi https://imgur.com/a/NgMAUif

Facem asa, eu ii dau numele celui de al doilea, iar Radu la primul. Al doilea e Christopher Asher Wray

Edited by South MaxyMusS
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shlayde said:

@South Zipp

Cu ce editezi?

in movie maker se editeaza usor frt, incearca daca vrei, te prinzi rpd si faci treaba cu programul ala

1 hour ago, South MaxyMusS said:

Facem asa, eu ii dau numele celui de al doilea, iar Radu la primul. Al doilea e Christopher Asher Wray

o sa ajungi un politist adevarat, radu pariu ca nu stie ba si are atatia ani in fbi asa si nu s-a interesat cn e el, ghost e james comey ca l-a dat trump afara din functie =)) https://en.wikipedia.org/wiki/Director_of_the_Federal_Bureau_of_Investigation cititi astea ba ca e interesant asa oleaca

Edited by WediN North
Link to comment
Share on other sites

Ms, vreau si eu sa editez din filmari audioul. Ma prind eu cum se foloseste, doar ca nu stiam un  program decent. Ultima data cand am editat ceva a fost acum 3 ani cu Camtasia Studio 8

P.S.: Alea is ture de garaj Zipp, noi facem ture de HQ

Edited by Shlayde
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, South Radu said:

sa va zic și aici ca aveți glume foarte proaste, mai gândiți când puteți ?

Eu cred ca iar esti tu in perioada aia a lunii, ca nu prea accepti nimic tu. O sa ajungem sa angajam comedianti ca sa te faca oamenii sa razi, ce sa faci, pretentii de sampist :))

Link to comment
Share on other sites

Salutare! ?

 

@Nephilym, sincer, nu o stiam, dar imi place ?

 

 

Who's the bad cop? And who's the good cop? I am the dirty cop. ?>:)

 

Edited by Ella F o X
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Nephilym said:

@Ella F o X asta o ascultam cand eram copil mic :) eu sunt bad cop desigur.

 

Hehe, stiam deja ca tu esti bad cop. ?

 

Old school rap tho' ❤️

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.