Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

I made a Suggestion on server for Department and Hitmen faction basically

 

If you're agree with me then give me +1 to be implemented in game

 

 

Link to comment
Share on other sites

After the Auxiliary job Suggestion accepted i made another sugessio to server according to technology been advanced. We can do mobile banking just as we do in real life from phone.

 Open the link and +1 if You're agree with me

 

Link to comment
Share on other sites

@South Cigarette stai doar sa mi revin eu cu timpu putin sa vezi ce ti fac. Sunt putin inactiv nu prea am timp de nimic, alte treburi etc. Revin curand dar totusi intru zilnic macar putin sa vad daca am ceva de facut asa ca sa stiti ca nu ati scapat de comunismu inca. Apropo Tera pute a manele nu stati cu el in masina ca vomitati.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Nephilym said:

@South Cigarette stai doar sa mi revin eu cu timpu putin sa vezi ce ti fac. Sunt putin inactiv nu prea am timp de nimic, alte treburi etc. Revin curand dar totusi intru zilnic macar putin sa vad daca am ceva de facut asa ca sa stiti ca nu ati scapat de comunismu inca. Apropo Tera pute a manele nu stati cu el in masina ca vomitati.

Am simţit un iz de Florin Salam astăzi prin Armoury fix după ce a ieşit el,  foarte posibil să ai dreptate..

Link to comment
Share on other sites

Noh radule,vreau si eu sa vad pe ce criterii a primit rizea si vanity rank5, ca niciunu dintre ei nu a facut activitatea optionala ceruta de tine pt a putea fi promovat in grad, sau sunt date la comanda lui Neph pentru favorisme ? ca am vazut ca neph favorizeaza membrii foarte mult si a devenit un obicei pentru el dealungu timpului.

Edited by 420ChevChelios
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.