Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

3 hours ago, alin16Hz said:

tu nu esti coleg nici cu aia de pe rpg1 :(

Nu te inteleg, ti ai pus demisia dar ai mai continua sa intrii, pe forum esti activ, asa de nab n am mai vazut..

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Zoom said:

Un warn la baiatu asta va rog. Nici macar nu i in fbi si posteaza aici. 

Invata sa joci cs gogosare

 

2 hours ago, Teylo said:

Nu te inteleg, ti ai pus demisia dar ai mai continua sa intrii, pe forum esti activ, asa de nab n am mai vazut..

am intrat in joc doar pt cateva minute de vreo 3 ori max, pe forum sunt activ pentru ca fac reclama la sv de csgo al comunitatii, incerc sa il deschid cu un prieten

probabil o sa ma joc iar daca ma reapuc dupa ce consider ca o sa am timp

 

2 hours ago, AIM Hawkeye said:

oo Alin, salut

salut barosanee

 

pssss: intrati in grupul de steam pt sv de csgo b zone sa il populam pls https://steamcommunity.com/groups/gobzone

Edited by alin16Hz
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, alin16Hz said:

Invata sa joci cs gogosare

 

am intrat in joc doar pt cateva minute de vreo 3 ori max, pe forum sunt activ pentru ca fac reclama la sv de csgo al comunitatii, incerc sa il deschid cu un prieten

probabil o sa ma joc iar daca ma reapuc dupa ce consider ca o sa am timp

 

salut barosanee

 

pssss: intrati in grupul de steam pt sv de csgo b zone sa il populam pls https://steamcommunity.com/groups/gobzone

Ma doare spatele la cat te am carat. Tu-ti copilu .....

Link to comment
Share on other sites

ENG : Mates there'll be an activity on 01/04/2020 you're all invited , i insist on rank 1 presence .
RO : Baietii va fi o acitivitate pe 01/04/2020 Sunteti toti Invitati  . Insist pe Rank 1 prezenta .

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, AOT said:

ENG : Mates there'll be an activity on 01/04/2020 you're all invited , i insist on rank 1 presence .
RO : Baietii va fi o acitivitate pe 01/04/2020 Sunteti toti Invitati  . Insist pe Rank 1 prezenta .

Asta e pacaleala de 1 aprilie frate...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.