Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Nick: Phantom

Level: 22

Rank: 2

Data intrarii in FBI: 09.05.2011

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): Aproximativ trei saptamani.

De ce doresti sa pleci din FBI?: Prefer sa ma abtin.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru FBI pt minim 2 saptamani: Da.

Alte precizari?: -

Te-as pocni dar ma abtin. Esti BUUUUUUUT! O sa-ti para rau, faceai treaba buna..Fiecare cu alegerea sa.

@Acum am venit de afara. Mda, salut..:|

Link to comment
Share on other sites

Ce pot sa zic mai mult decat ca-mi pare rau. Pe zi ce trece pierdem oameni importanti din factiune. Imi pare rau ca pleci, esti o persoana cu care poti discuta si altceva inafara de sa-mp. Care are si viata si prieteni, nu cum sunt majoritatea de pe aceasta comunitate care-s no-liferi si care stau in fata pc-ului, iar din cauza asta isi omoara parintii ca nu le dau bani sau n-au prieteni. Persoane anormale din punctul meu de vedere, e bine si sa te joci, dar sa ai prieteni sa iesi la un suc.

Bafta si imi pare rau ca pleci. Sper ca intr-o zi sa ne intalnim toti in aceasta factiune.

Link to comment
Share on other sites

Ei bine, desi in momentul in care am fost acceptat am zis ca nu voi mai iesi niciodata, se pare ca n-a fost asa.

In fine, va urez mult succes in continuare si sper ca vom tine legatura.

Si tu pleci? :-<

Imi pare rau ma ca pleci fantomele,incepeam si eu sa cunosc o fantoma si ...

Sper sa ne mai intalnim :)>- .Bafta in continuare...poate te mai gandesti

Link to comment
Share on other sites

Ia gata cu semnaturile. Stiti ca sunt designer si va plangeti pe aici ca asteptati semnaturi?:))

Julia, ai ceva probleme in explicare si exprimare.

 

Pana atunci...Va arata adevarata mea fata. Uite cata nabu.aici

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Ei bine, desi in momentul in care am fost acceptat am zis ca nu voi mai iesi niciodata, se pare ca n-a fost asa.

In fine, va urez mult succes in continuare si sper ca vom tine legatura.

mda .. puteai sa anunti si tu inainte sa postezi cererea de demisie :| , oricum este alegerea ta , multa bafta!

Link to comment
Share on other sites

Ia gata cu semnaturile. Stiti ca sunt designer si va plangeti pe aici ca asteptati semnaturi?:))

Julia, ai ceva probleme in explicare si exprimare.

 

Pana atunci...Va arata adevarata mea fata. Uite cata nabu.aici

Noapte buna.

 

Ala esti chiar tu?

Noapte buna tuturor care se culca

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.