Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Neata.

Robotiquis primeste 1 Faction Warn pt ca l-ai salutat pe Robotiquis in-game si mai primesti 1 Faction Warn pt post-uri formate dintr-un singur cuvant. La urmatoarea abatere esti dems

 

Back de la biserica. Ce faceti :)

 

Credincioaso :)). Neatza

Uite cu jocu.

Eu am plecat mai vorbim diseara

Link to comment
Share on other sites

Nick: Noss

Rank: 1 ( Professional Staff )

Level: 24

Este propunerea mea numarul: 1 ( unu )

Propunerea: Propun ca in evidenta raportului de activitate sa fie adaugat si de cate ori aducem produse la Armory F.B.I. , demonstrat cu dovada ScreenShot-urilor . Astfel membrii departamentului ar avea o motivatie in plus sa aduca produse la Armory. Aceasta decizie am luat-o , intreband colegii , in diferite momente ale zilei : "Cine poate veni cu mine sa aducem produse la Armory FBI ? " , neprimind un raspuns; ceea ce demonstreaza neatragerea lor catre acest "lucru".

Alte precizari: Multumesc , sper ca propunerea sa fie acceptata.

ce parere aveti despre asta? :-Sfolositor / nefolositor ?

Edited by Noss
Link to comment
Share on other sites

ce parere aveti despre asta? :-Sfolositor / nefolositor ?

 

Dupa parerea mea e nefolositor, de ce? Doar cei de rank 1 aduc prods, si nu cred ca ar fi o imbunatire.

Aduci prods pt binele tau, doar tot tu iei arme de la armoury. Si asa nu e cine stie ce, e pt factiune doar.

Link to comment
Share on other sites

Nu o sa iti lipseasca doar tie , ci tuturor.A fost un baiat de treaba , educat si cu bun simt.

 

E bine , deci sa inteleg ca nu te mai pocaiesti? :))

Ho ca n'a murit :))

 

Buna ziuaaaaaaa

#Robo, ai facut tu repede pagina 1500 :-p

#De ce au iesit hypnose si phantom ? Cu cine s'au certat ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.