Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Da, si eu am venit din excursie. Cam naspa, dar ma rog xD

Cum te poti distra intr-o excursie in care sunt si profesori? Pai nu prea poti. Dar cum te poti distra intr-un microbuz in care nu e niciun profesor? Asa poti...

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineataaaaaaaaaaaaaaaaa (:|.

Am veeeeeeenit din sexcursie. :))) Ce faceti? Poate va pun cateva poze mai funny mai tarziu cand ma trezesc mai bine. :D

Daaaa...Pozeeee :X

 

Da, si eu am venit din excursie. Cam naspa, dar ma rog xD

Cum te poti distra intr-o excursie in care sunt si profesori? Pai nu prea poti. Dar cum te poti distra intr-un microbuz in care nu e niciun profesor? Asa poti...

Depinde.

Te poti distra si cu profesori (de vreo 5 ori am facut asta...),depinde de ce profesori ati fost insotiti.

Au stat profesorii cu voi in camera?NU.(Sau poate...)

 

In ultima excursie , acum vreo 2-3 saptamani,mi-am luat boxele la mine,bautura, am inchis usa , si sa inceapa distractia.

Profesoara era in alta camera,nu avea treaba cu noi.

Si toata noaptea ,a fost super,mega,ultra distractie.

Link to comment
Share on other sites

Daaaa...Pozeeee :X

 

 

Depinde.

Te poti distra si cu profesori (de vreo 5 ori am facut asta...),depinde de ce profesori ati fost insotiti.

Au stat profesorii cu voi in camera?NU.(Sau poate...)

 

In ultima excursie , acum vreo 2-3 saptamani,mi-am luat boxele la mine,bautura, am inchis usa , si sa inceapa distractia.

Profesoara era in alta camera,nu avea treaba cu noi.

Si toata noaptea ,a fost super,mega,ultra distractie.

 

Asa si la noi. Am reusit sa dorm doar de la 5 la 6 ca a trebuit sa ne trezim sa strangem sticlele si sa=i trezim pe aia morti de beti. o.O

Erau unele din alta clasa care au dormit in chiloti si sutien langa unii mai mici ca ele. =)) S-au facut manga.... In fine.

Vizavi de camera noastra erau niste excursionisti de clasa a 8 care jucau carti, ne-am bagat si noi.. s-au batut cu frisca..au lipit cu pasta de dinti niste chestii ce au cazut de pe pereti.

Am stat la un hotel de 3 stele din Tg. Neamt parca. :)) La Hotel Ozana.. :)

A fost superb. :))) Cate amintiri au ramas..

Si fie vorba de profesori, n-au avut nicio grija cu noi numa cand au inceput astia beti sa dea cu capu de usa (pedeapsa la 21) :)))..se audea. Am avut 2 etaje de hotel numai ale noastre... :))

Link to comment
Share on other sites

NEatzaaaaaaaaaaaaaaaaaa tuturor. Welcome back Robotiffu. Bine de voi ca v-ati distrat, eu m-am distrat si mai tare week-end-ul asta. Merita sa vedeti seria American Pie ( de la primu din 1999 pana la ultimul) e super fain.

Robo nu-mi vine sa cred ca iar ai deschis aplicatiile :)).

Ce mai faceti?

Link to comment
Share on other sites

Asa si la noi. Am reusit sa dorm doar de la 5 la 6 ca a trebuit sa ne trezim sa strangem sticlele si sa=i trezim pe aia morti de beti. o.O

Erau unele din alta clasa care au dormit in chiloti si sutien langa unii mai mici ca ele. =)) S-au facut manga.... In fine.

Vizavi de camera noastra erau niste excursionisti de clasa a 8 care jucau carti, ne-am bagat si noi.. s-au batut cu frisca..au lipit cu pasta de dinti niste chestii ce au cazut de pe pereti.

Am stat la un hotel de 3 stele din Tg. Neamt parca. :)) La Hotel Ozana.. :)

A fost superb. :))) Cate amintiri au ramas..

Si fie vorba de profesori, n-au avut nicio grija cu noi numa cand au inceput astia beti sa dea cu capu de usa (pedeapsa la 21) :)))..se audea. Am avut 2 etaje de hotel numai ale noastre... :))

Super tare.

 

Imi aduc aminte dintr-o excursie de acum 1 an parca, ca unu' pierduse la carti si a primit porunca sa se dea cu cenusa (de langa cabana... unde se facea focul) pe fata. =))))))

 

Sau ca unu',mort de beat a intrat intr-un gard de sarma ghimpata :)))))

Era praf.

Alta,beata moarta,au bagat-o astia sub dus :))) .

Mereu a fost panarama in excursiile noastre.

 

Excursie de o zi, ma.

Intr-adevar , intr-o excursie de o zi nu ai cum sa te distrezi...Urat.

Macar de 2 zile daca era..

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata!

@ Imi pare bine de cei care au mers in excursie pt. ca s-au distrat. Eu nu am avut ocazia anul acesta.. Poate la anul, cu noii mei colegi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.