Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

On 5/13/2017 at 11:07 PM, AIM HyperOwn said:

Gay esti tu ba, dar merci pentru primire:))

Cristiane, ce rasa ta faci, ai luat sub bai, cred ca e Calin mandru de tine acum.

 

11 hours ago, South MaxyMusS said:

Astazi vreau o prezenta mare la sedinta, vreau sa lamurim cate ceva.

Ce dracu mai faci batrane ? Tot cu liderul ?

 

On 5/11/2017 at 0:34 PM, AIM FalcoN said:

Eu am început deja

Vaco, baga-te la somn :*

Link to comment
Share on other sites

Bun venit tuturor! Sper sa ne intelegem bine si sa aveti grija la post-uri, fiti foarte atenti, nu va grabiti inainte sa actionati si faceti dovezi tot timpul! Toate cele bune! :*

Link to comment
Share on other sites

Ba pe langa ce v`a zis robert mai sus, am mare rugaminte sa mai cititi regulamentele cat de cat. In special cel interior. Spor la rapoarte si la cat mai putine posturi. Daca aveti nelamuriri intrebati colegii de rank mai mare dar chestii serioase nu cum am vazut azi "la ce ora e antrenamentul?". Sunt chestii care ar trebuii sa le stiti. 

PS: pentru saptamana asta aveti raport optional, urmand ca de luni sa "intrati in paine".

Bine ati venit!

Edited by South HyperOwn
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, 20CMRec0rd S4F said:

@South HyperOwn, @RobertRN mutlumim pentru sfaturi ! Ne auzim maine la antrenament

In rest, cum sunteti ? Astazi e Chelsea - Arsenal, merge un x pauza 1 final, nu ? :))

Eu zic ca marcheaza Chelsea din prima repriza, acuma faci cum vrei :)) Dupa sa nu dai vina pe mine :P 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 20CMRec0rd S4F said:

@RobertRNvezi ba ?  :)) Din cauza ta am pierdut biletul, o luat-o garv astia :)) dapai lasa ca nu ii bai ca tot eu is pentru 15 lei.. :( 

Am zis sa nu dai vina pe mine :)))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.