Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

21 hours ago, Nephilym said:

 We will always love you VTM !!! ❤️ 

 

20 hours ago, South Cigarette said:

Remember Radu.. ?

 

18 hours ago, Shlayde said:

RIP Radu Jan 2019 - Jan 2020. You will be missed!

maxresdefault.jpg

 

13 hours ago, Starp Exposito said:

Bafta Radu, to be remembered..

Multumesc tuturor, Love you all ❤️ !!! 

Link to comment
Share on other sites

Felicitări @Nephilym! Sper că duci mai departe ceea ce a început @Radu FBI, că vei fi la fel de serios (ai fost vreodată?) și de activ cu atât mai mult acum că ai funcția asta, ce să zic...vorba aia „să ne păstorești bine” (asta mi se trage de la faptul că-s la teologie ?) Hai că ne auzim pe /r., țineți-mi pumnii pentru mâine la examen, v-am poopat!

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, South Cigarette said:

Felicitări @Nephilym! Sper că duci mai departe ceea ce a început @Radu FBI, că vei fi la fel de serios (ai fost vreodată?) și de activ cu atât mai mult acum că ai funcția asta, ce să zic...vorba aia „să ne păstorești bine” (asta mi se trage de la faptul că-s la teologie ?) Hai că ne auzim pe /r., țineți-mi pumnii pentru mâine la examen, v-am poopat!

Mersi tigara, bafta maine la examene ne auzim pe /r normal :*

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dani Alex said:

Felicitari @Nephilympentru lider, succes cu ea si la cat mai putine LW-uri :P 

 

44 minutes ago, Starp Exposito said:

Felicitari de la mine si eu, @Nephilym, you'll do great, certain.

 

1 hour ago, AIM S C O O B Y 6 9 said:

Felicitari pentru lider femeie. Spor la 300fp cat mai repede.

 Multumesc tuturor | Thanks everyone. 

Link to comment
Share on other sites

On 1/26/2020 at 1:34 AM, South Cigarette said:

Ce-i aici cu linistea asta? Vreau activitate! @Nephilym propun retrogradarea agentilor care nu posteaza zilnic aici, pa.

Dupa ce ai zis asta o sa fie bataie la postat acum.

Link to comment
Share on other sites

https://www.rpg.b-zone.ro/players/report/132486

Salut! In urma acestei reclamatii pentru a evita sanctiunile va rog sa nu mai folositi sistemul de auto-frisk si cele asemanatoare acestuia.

Normal modul a fost aprobat si cel care l-a aprobat a aprobat si ca este LEGAL, dar vad ca kelton are alta parere, am facut ticket si astept un raspuns.

Multumesc penteu intelegere, o zi buna!

Link to comment
Share on other sites

* Sorry ca am cam facut spam aici :))

Salut! Am revenit cu noua versiune legala, dupa spusele fostului moderator.

Plusuri: nu prea sunt

Minusuri:

- auto-frisk scos

- cldr scos

- auto-cuff scos (posibil sa fie readaugat in urmatorul update) 

- sistemul de auto-arrest a fost refacut si are un bug, daca nu te pui bine din prima pe zona de arrest nu va mai da arrest.

 

Link: *click

 

Daca n-aveti ce face va mai dau de citit:

- Datorita faptului ca fostul moderator urma sa lase functia am facut modul in graba ca sa aiba cine sa-l aprobe, deci.. puteti sa va asteptati la mici buguri, pe primul l-am descoperit eu, l-am spus mai sus la minusuri. Pentru cei curiosi moderatorul nu a lasat functia (da, a lasat, nu a fost demis) din cauza incidentului cu modul.

- Inca o precizare, /fdd si auto-find-ul de la sj & repair pe tasta nu mai functioneaza deloc, vor fi functionale la viitorul update care va fi cand vom avea un nou moderator la sectiunea de moduri probabil, adica nu stiu cand.

- Desi din cauza lui s-a produs problema cu modul trebuie sa ii multumim domnului Shanker pentru ajutorul oferit la acest mod cat si cel oferit comunitatii. O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Belzebub said:

M-am prostit si eu putin si am pus de un mix. Cele mai cunoscute piese din anul 2010, enjoy! 

 Cine ti a dat voie sa postezi aici?

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.