Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Stii, n-ar trebui sa te bazezi pe asta.Nu conteaza, zi cu soare, sau cu ploaie torentiala, dezastrele de intampla zilnic.

Ok,atunci ma duc sa-mi cumpar un suc si niste nachos :))

Link to comment
Share on other sites

Rihanna - 100 years Nivea :)) Super, am auzit asta de multe ori, nu m-am gandit cine poate sa o cante...

Puneti-va ma semnaturile cu urmatorul presedinte <3

 

http://www.youtube.com/watch?v=CJZSTgXldYM

 

Deci Cheloo si Markone1. Cred ca noua formula Parazitii va fi cam asa: Cheloo, Ombladon, Markone1 si Freakadadisk...Pareri?:))

Edited by Stepf Richter
Link to comment
Share on other sites

Rihanna - 100 years Nivea :)) Super, am auzit asta de multe ori, nu m-am gandit cine poate sa o cante...

Puneti-va ma semnaturile cu urmatorul presedinte <3

 

http://www.youtube.com/watch?v=CJZSTgXldYM

 

Deci Cheloo si Markone1. Cred ca noua formula Parazitii va fi cam asa: Cheloo, Ombladon, Markone1 si Freakadadisk...Pareri?:))

 

Ar fi fain... imi place melodia asta :D

Link to comment
Share on other sites

Rihanna - 100 years Nivea :)) Super, am auzit asta de multe ori, nu m-am gandit cine poate sa o cante...

Puneti-va ma semnaturile cu urmatorul presedinte <3

 

http://www.youtube.com/watch?v=CJZSTgXldYM

 

Deci Cheloo si Markone1. Cred ca noua formula Parazitii va fi cam asa: Cheloo, Ombladon, Markone1 si Freakadadisk...Pareri?:))

MarkOne canta super ok, imi place.Ar fi frumos.Neataaa.Am postat si eu raportul.Eu nu cred in "Sfarsitul lumii" :D .

Edited by SpanzuratFericit
Link to comment
Share on other sites

IN primul rand... nu va mai luati dupa ce zice X-u din America si Y-u din Franta. Nu poate calcula nimeni cand este sfarsitu lumii. In Biblie scrie clar ca doar Tatal stie cand va veni sfarsitul lumii.

Iar ora 18:00 in america inseamna ora 04:00 la noi, adica Sambata spre Duminica. Oricum nu exista asa ceva asa ca dormiti linistiti

Link to comment
Share on other sites

De acum cand ve-ti cauta in dictionar cuvantul "prostie" ve-ti gasi asta.

Sau sub alta forma, cu Shtory personaj principal pe scaun, doar ca nu e filmat in SA:MP:

Edited by SpanzuratFericit
Link to comment
Share on other sites

Aaaaa, chiar daca ar veni sfarsitu lumii, vine in America. Stati linistiti noi suntem mai primitivi, suntem cu vreo 150 de ani in urma :)) deci mai asteptati

Link to comment
Share on other sites

In parcul national Yellowstone, au un ''supervulcan'' . Google it :D

A.

 

Imposibil. Suntem romani, stiai ?

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Unde'i SFARSITUL !!!! ?!?!?!? Aduceti SFARSITULLLLL :))

Ce sfarsit ma, am iesit afara in maieu si nici urma de sfarsit :))

#Neata, btw.

Link to comment
Share on other sites

A.

 

 

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Unde'i SFARSITUL !!!! ?!?!?!? Aduceti SFARSITULLLLL :))

Ce sfarsit ma, am iesit afara in maieu si nici urma de sfarsit :))

#Neata, btw.

 

Unde-i maieul aduceti maieul.

ideea e ca nu vine niciun sfarsit. Vremea este foarte buna, insa nu zice nicaieri cum va fi vremea. Defapt nu se stie cand va fi sfarsitul lumii, asa ca nu va mai panicati.

Poate o sa va anunte Dumnezeu printr-un e-mail cand o sa fie sfarsitu lumii, asta, daca sunteti mai norocosi de fel. Stati calmi.

Link to comment
Share on other sites

Am vazut sfarsitul, mergea pe o bicicleta...

Ha ha :))

Zici ca suntem la gradinita :))

Ar trebui sa zic si eu acum : "Eu am vazut sfarsitul, era intr'un beamer benz or bentley" si sa vina blue acum sa zica "liniste, nu m'a vazut nimeni" =))))

Link to comment
Share on other sites

Daca americanii nu au murit, inseamna ca a furat un roman sfarsitul iar pentru rascumparare cere milioane de dolari.

Cer 69.699.699.699$ dolari ca sa va zic prima litera din numele celui care a furat "Sfarsitul" !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.