Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

JawL69A.png

 

 

KwctU5z.png

 

 

După cum spune şi titlul acestui topic aici pot posta doar membrii facţiunii National Guard. Iar pentru cei care nu fac parte din această facţiune am câteva cuvinte: Nu aici vă exprimaţi părerile contra acestei facţiuni... cu un salut, o urare sunteţi mereu bineveniţi să postaţi însă cu critici nu sunteţi deloc acceptaţi.

 

Atenţie! Fiecare post care nu este legat de Server/Facţiune se sancţionează cu Avertisment!

De asemenea si spamul este sanctionat cu Avertisment.

 

 

 

4zs53BZ.png

 

 

As it says the title of this topic, here, only the members of National Guard can post.

Caution! Every post which is not about the server / faction will be punished with one Avertisment !

Spam in topic - Avertisment

Edited by TiG3R din ics
Link to comment
Share on other sites

salut . shurubel schuzama ca postez aici dar eu am ban pana luni la ora 18:48 ma poti astepta pana atunci ? sa dau testele ? si oricum trebuie sa stau in yakuza pana joi te rog frumos asteaptama :D pls ca imi doresc sa intru NG foarte mult :X pls

Link to comment
Share on other sites

sincer si eu mam mirat de treaba asta :| dar o sa se dea restart v.3.3 :D si mnoh iara se schimba :D,normal ca la cocaine ii convine ca are rank 5 :)) e lider secund si mnoh ;).o sa vedem ce o sa fie dupa v.3.3 sper sa ramana un lider bun corect si fix adica sa ramana mai mult timp! sper ca asta va doriti si voi ! ....LA MULTI ANI B-ZONE in continuare .....

Link to comment
Share on other sites

TheDarkjoker lider ng ??? nu e cam ciudat? am inteles ca Shurubel a plecat dar totusi...cred ca meritam si noi sa ne dam o parere..Eu nici nu am auzit de thejoker...

 

Deja m-ai uitat? :) Am fost colegi in Fireman/Paramedic.

Link to comment
Share on other sites

Salutare,am si eu o nelamurire si poate voi stiti sa imi explicati,eu aseara si azi nu am avut Net :| (RDS) nu ai ce sa le ceri /:) ...si se pare ca am pierdut cateva informatii cat de cat importante... . As vrea sa stiu daca chestia cu Pentru civ kill, cop kill, runner, rob, rapire, abuz de esc on wanted, suspectul are voie sa se predea , dar politistul va trebui sa foloseasca comanda de arrest pentru wanted 5 adica : /arrest 10000 12 0 0

- Daca suspectul spune ca se preda , iar apoi fuge , acesta va primii wanted 6 pentru runner si nu va mai avea dreptul la predare este valabila si la noi??... .Stiu ca noi avem un wanted List si un Arrest List diferit asa ca am zis sa intreb....

Link to comment
Share on other sites

Cocaine,sincer te rog sa ma scuzi ca nu am putut participa la sedinta de astazi,dar aseara m-am culcat la ora 6 Dimineata si azi m-am sculat la ora 3 dupa amiaza... .Cred ca ma intelegi,am fost rupt de oboseala.M-am informat in privinta acestei sedinte si stiu ce s-a discutat... .Inca o data,sper sa ma intelegi,la 15:00 m-am trezit:))
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.