Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Iar incepem sa face spam , haideti intr-un Reply sa spunem cat mai multe sa nu il suparam pe CiupaneZu .

PeSe : New Page :X

Edited by TazZmAniA
Link to comment
Share on other sites

XmLmX2 iara-mi expresia dar "te-ai pisa* pe el " :)) Cat am putut sa rad cand am citit , cu ce ai scris acolo i-ai dat 2 palme , te respect pentru asta , iti meriti functia , Nota 10 !
Link to comment
Share on other sites

Tot nu inteleg , sunteti colegi ( Dark & XmLmX2 ) puteti sa luati legatura cu leaderii nu sa se ajunga la forum sa vada toata lumea :( Oricum se vede diferenta dintre cei 2 dupa limbajul care il au , XmLmX2 ma impresionezi tot mai mult (Dai dovada de cei 7 ani de acasa ) :) Sper sa se rezolve problema cat mai repde .

 

Ciupanezu dupa prima mea zi de lucru ce parere ai ? M-am schimbat ? Sunt pe drumul cel bun ? :D

Link to comment
Share on other sites

Dupa parerea mea te-ai schimbat!Prima zi vad ca a decurs foarte bine,sper sa continui din ce in ce mai bine.Sa nu o iei din nou pe calea gresita. :)
Link to comment
Share on other sites

Eu m-am dus la culcare :)

Vreu sa va urez maine bafta la scoala , un inceput de saptamana cat mai frumos.

Spor .

 

Imi cer scuze ca am facut 2x(DublePost) dar nu mai posta nimeni promit sa nu se mai repete.

Link to comment
Share on other sites

Neatza Neatza :X

La multi ani mame'lor / prietene'lor / surori'lor :X / logodnice'lor voastre .

Sa aveti multa bafta la scoala .

 

XmLmX2 man te rog frumos sa ma ierti dar nu cred ca o sa ajung asta seara , o sa fac cerere preventiv .

Link to comment
Share on other sites

Seara buna :D

Am ajuns de la scoala , ce s-a intamplat astazi ?:)

p.s : XmLmX2 tu nu o sa iesi nici o data din NG ;)) .

 

New Page :X

Edited by TazZmAniA
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna .

XmLmX2 te rog frumos sa ma ierti daca ti-am gresit cu ceva astazi :| Sper ca nu :)

As dorii si eu sa fiu testat la /ram / deagle/mp5/m4 / DB roti cand poti tu , multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Ms xmlm X(X(X(X(X(X(X(X(X(X nu puteai sa imi spui pe mess sau sa ai spui la un membru sa imi zica si mie ca sunt antrenamentele pe sv atunci eram AFK faceam o tema la MATE

Edited by BiS Rem0ver
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.